Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co o tym sądzicie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

nowy123.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku chciałbym się przywitać jako nowy.

Więc Witam forumowiczów.

 

Chciałbym zapytać o opinię co o tym sądzicie?

 

Otóż od kilku dni obserwóję dziwne zjawiska w swoim mieszkaniu ( o ilę mogę to nazwać zjawiskami), po prostu dzieją się dziwne rzeczy.

Pierwsza sytuacja to zatrzymanie się wszystkich zegarków w domu łącznie z zegarkami w telefonach na jednej godzinie, druga sytuacja to samoistne wygięcie się pierścionka, pierścionek został odłożony na noc na półkę po czym na drugi dzień zaobserwowałem wraz z dziewczyną że pierścionek zmienił kształ został z okrągłego zniekształcony dosłownie powyginany.

Przez cały czas noce są przez nas nieprzesypiane męczą nas koszmary.

 

I tak jak na początku, co o tym sądzicie? 


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możesz wrzucić zdjęcie pierścionka? nie bardzo sobie mogę wyobrazić o jakie zgięcie chodzi.


  • 0



#3

nowy123.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjęcia niestety nie dam rady wrzucić. Ale chodziło mi o to że jak normalnie jest okrągły to stał się powyginany tj. zrobił się z niego coś na styl niekształtnego owalu


  • 0

#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czemu nie dasz rady wrzucić zdjęcia? Póki co, to tylko opowiastka, więc nie możemy się do niej odnieść. Mnie to pachnie trollem a jak czytam, że fotek nie będzie to już jestem prawie pewien :) 

Ja mogę napisać, że na ścianie w nocy maluje mi się sam pentagram czarną krwią, ale fotek i filmu nie dam. I jakbyś to odebrał Autorze? :)


  • 0



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób zdjęcie komórką, wrzuć na Imgur i podaj linka.


  • 0



#6

nowy123.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli twierdzisz że to jest trolling to ok. Fotek nie dam rady wrzucić ponieważ pierścionek został przezemnie wyprostowany. Ale został położony znowu w tym samym miejscu więc jeżeli jutro zdaży się to samo najpierw zrobię zdjęcie i je tu umieszczę. Ale czy nasuwają się wam jakiekolwiek pomysły co może być tego przycyzną że złoto samo się wygina?


  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To z czego był ten pierścionek skoro go tak sobie naprostowałeś - taki druciany? Stop złota używany w jubilerstwie jest dosyć twardy. Obstawiam, że z powodu zaburzeń snu lunatykujesz. Wstając w nocy strąciłeś pierścionek na podłogę, przydeptałeś a potem położyłeś na miejsce. Dlatego rano nic nie pamiętałeś.


  • 0



#8

nowy123.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest to delikanty pierścionek więc nie trudno go wyprostować. Z lunatykowaniem nie miałem problemu i nie mam


  • 0

#9

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko tu śmierdzi. Jak ktoś ma brać na poważnie Twoją wypowiedź skoro nie masz żadnego dowodu aby poprzeć to co napisałeś? 
Wątpię, że wyprostowałbyś pozginany pierścionek (nie ważne, czy ze złota czy srebra - bo chyba z tego są najczęściej pierścionki) chyba, że był z folii aluminiowej albo jesteś jubilerem z odpowiednim sprzętem  :szczerb:  

Zatrzymanie wszystkich zegarów w domu - dziwne, lecz znowu bez dowodów. Coś więcej może chociaż byś napisał. Na jakiej godzinie się zatrzymały itp. itd. W tym przypadku ciężko o dowód ale sam motyw jest na tyle oklepany, że jeśli trollujesz to mogłeś chociaż większą oryginalnością się wykazać. 

Co do koszmarów - normalka. Ja też mam czasami tak, że przez miesiąc nic ze swoich snów nie pamiętam a nagle przez parę dni pamiętam wszystkie i również pojawiają się w nich koszmary - niekiedy się nawet powtarzają. Coś więcej byś napisał - od jak dawna macie te koszmary, czy śni się wam to samo, o czym są te koszmary... Bardzo mało informacji dałeś i prosisz o stwierdzenie "co o tym sądzimy". Nie spodziewaj się, że ktoś Ci zaraz wyjedzie z tym, że to duchy, demony itd. To forum raczej takie nie jest i bardzo sceptycznie podchodzi się tutaj do tego typu spraw. Moim skromnym zdaniem to nic innego jak :

- podobnie jak koledzy wyżej napisali, problemy z lunatykowaniem. Nawet jeśli wcześniej nie miałeś takich problemów, to możesz je teraz mieć. Dużo rzeczy składa się na lunatykowanie - np. duży stres. Organizm to jakoś odreagowuje, więc bardzo możliwe, że po prostu dołączyłeś na moment do grona lunatyków.

- zbyt duża dawka horrorów

No chyba, że jesteś trollem, wtedy to ma wszystko sens :D


Użytkownik Scypion edytował ten post 14.10.2015 - 01:08

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat to ściema. Tak dla formalności zapytam, na jakiej godzinie te wszystkie zegarki się zatrzymały i po jakim czasie zaczęły dalej chodzić?
  • 0



#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

. Ale czy nasuwają się wam jakiekolwiek pomysły co może być tego przycyzną że złoto samo się wygina?

 

 

Wszystko się wygina więc i pierścionek też się wygina. Nie widzę nic w tym para ...


  • 0



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak może zegar w telefonie się zatrzymać? No chyba że się zawiesi. Bzdury i tyle.

 

I co panie pierścionek, komputer ci też stanął że już nie odpisujesz?


Użytkownik Wszystko edytował ten post 14.10.2015 - 20:08

  • 0



#13 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Nie rozumiem czemu administracja do tej pory nie zrealizowała czegoś takiego, że każda taka historia nawet bez głupiego schematu w paincie powinna być z automatu zamykana. Gdybanie, czarowanie, pisanie z palca. W 2015 roku gdzie każdy może mieć praktycznie smartfona za złotówkę ze świetnym aparatem nie powinienem mieć problemu z nagrywaniem i zdjęciami. Ludzie nie róbcie sobie jaj i Ci co piszą te rewelacje i Ci co odpisują, nabijacie sobie posty?


  • 0

#14

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykana i usuwana. Przez takie tematy zrobił się taki bałagan na foru, że znalezienie tych wartościowych graniczy wręcz z cudem. Czy ktoś mógłby zrobic na forum porządek i przeznaczyć archiwum na tego typu śmieci?
  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie. Padły pytania do kolesia a ten to olewa jak inni z podobnymi historyjkami. Widać że ostatnio był 14.10 na forum. Jak dziś nie odpisze na pytania to zamknąć mu ten grajdołek i tyle. Taki sam ściemniacz jak ta wysokieloty.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.10.2015 - 06:34

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych