Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 replies to this topic

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wczorajszy wieczór niby nie różnił się wgl. od innych, siedziałem przed blokiem na ławce ze znajomym, aż nagle ujrzałem dziwny obiekt na niebie, który leciał dość nisko, więc zdążyłem mu się nieco przyjrzeć. Miał kształt talerza, emanował zielonym, fosforyzującym światłem i towarzyszyły mu dziwne dźwięki, coś jakby połączenie skreczy wykonywanych przez DJ-a i wysokich pisków. Z początku myślałem, że to tylko moje paranoje, lecz gdy ujrzałem szok na twarzy ziomka wiedziałem, że to się dzieje naprawdę. Czułem się jak świadek sławetnej "Bitwy o Los Angeles" z lat 40 xx wieku, gdyż towarzyszyły temu dziwne światła poruszające się po niebie, aż nagle po jakichś 20-30 min. ucichło. Nigdy nie poruszaliśmy tego tematu z ziomkiem, chcąc zapomnieć o tym jak najszybciej.
  • 0



#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczorajszy wieczór niby nie różnił się wgl. od innych, siedziałem przed blokiem na ławce ze znajomym, aż nagle ujrzałem dziwny obiekt na niebie, który leciał dość nisko, więc zdążyłem mu się nieco przyjrzeć. Miał kształt talerza, emanował zielonym, fosforyzującym światłem i towarzyszyły mu dziwne dźwięki, coś jakby połączenie skreczy wykonywanych przez DJ-a i wysokich pisków. Z początku myślałem, że to tylko moje paranoje, lecz gdy ujrzałem szok na twarzy ziomka wiedziałem, że to się dzieje naprawdę. Czułem się jak świadek sławetnej "Bitwy o Los Angeles" z lat 40 xx wieku, gdyż towarzyszyły temu dziwne światła poruszające się po niebie, aż nagle po jakichś 20-30 min. ucichło. Nigdy nie poruszaliśmy tego tematu z ziomkiem, chcąc zapomnieć o tym jak najszybciej.

 

 

Jesteś taki strachliwy a nie bałeś się wyjść wieczorem z domu?


  • 0



#3

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czułem się jak świadek sławetnej "Bitwy o Los Angeles" z lat 40 xx wieku, gdyż towarzyszyły temu dziwne światła poruszające się po niebie, aż nagle po jakichś 20-30 min. ucichło.

I jakimś dziwnym trafem żadnemu z was w ciągu tych 20 minut nie przyszło do głowy, żeby wyjąć telefon i to wszystko nagrać?


  • 0



#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie myślałem trzeźwo w tej sytuacji, zrozum
  • 0



#5

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zrozumiałbym, gdyby to trwało kilka minut, a nie prawie pół godziny. Poza tym to typowe tłumaczenie przy takich opowieściach.

A tak w ogóle to umieściłeś tu już kiedyś jedną naciąganą historyjkę.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 11.10.2015 - 11:49

  • 0



#6

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślisz że jesteśmy naiwni? :facepalm:

closed.gif

Edward Kenway


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych