Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień dobry! Czy chcesz porozmawiać o magii?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Xodarus, biorąc pod uwagę to że nie odpowiadasz na zadane pytania, a raczej udzielasz wymijających odpowiedzi, jedyne co można zrobić to zamknąć temat, takie odbijanie piłeczki z Twojej strony nie prowadzi do niczego poza stratą czasu oraz krótkotrwałej satysfakcji pseudo-trolla.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#17

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Xodarus, biorąc pod uwagę to że nie odpowiadasz na zadane pytania, a raczej udzielasz wymijających odpowiedzi, jedyne co można zrobić to zamknąć temat, takie odbijanie piłeczki z Twojej strony nie prowadzi do niczego poza stratą czasu oraz krótkotrwałej satysfakcji pseudo-trolla.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Co mądrzejsi zrozumieją Twoją pozycję. Ale wiesz że pÓki będę żył moja wiedza nie przepadnie. Szkoda tylko że jesteś po przeciwnej stronie barykady co mnie bardzo smuci. Lecz wiesz nawet jeśli ten temat zostanie zamknięty już jest w eterze i nawet jeśli te kilka osób już to zobaczyło to jest mój sukces. Świat się zmienia...


  • 0

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Próbowałeś kiedyś sprawdzić swoje teorie w praktyce? Bo przypominasz tych, którzy piszą obszerne teksty na temat telekinezy, chociaż w praktyce nigdy im się nie udała.
  • 0



#19

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ Xodarius. To jest bełkot. Jeśli nie możesz sprawdzić czy druga osoba coś od ciebie dostała, to nie wiesz czy w ogóle coś się ci udało przesłać a skoro tak to nie masz dowodu na to, że twoja metoda telepatii działa.

 

Inaczej mówiąc, twoja metoda nie działa i tylko ci się wydaje że kiedykolwiek coś ci wyszło.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 08.10.2015 - 18:03

  • 0



#20

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Wszystko, Zaciekawiony,

z14720234Q.jpg

 

:P

 

Pozdrawiam,

Auegamma


Użytkownik Auegamma edytował ten post 08.10.2015 - 18:04

  • 0

#21

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowałeś kiedyś sprawdzić swoje teorie w praktyce? Bo przypominasz tych, którzy piszą obszerne teksty na temat telekinezy, chociaż w praktyce nigdy im się nie udała.

To nie teoria to fakt. Tak sprawdzałem setki razy.

Ależ Xodarius. To jest bełkot. Jeśli nie możesz sprawdzić czy druga osoba coś od ciebie dostała, to nie wiesz czy w ogóle coś się ci udało przesłać a skoro tak to nie masz dowodu na to, że twoja metoda telepatii działa.

 

Inaczej mówiąc, twoja metoda nie działa i tylko ci się wydaje że kiedykolwiek coś ci wyszło.

Sprawdzam w ten sposób że z nią rozmawiam :wtf: przecież to logiczne ( oczywiście w sposób telepatyczny)

Witam,

 

Wszystko, Zaciekawiony,

z14720234Q.jpg

 

:P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Dezinformacja to Twoje drugie imię .

 

Ogólnie to powątpiewam że niektórzy tutaj umieją czytać ze zrozumieniem. Było dużo wyświetleń i WIEM( z zachowaniem ww zasady) :papapa: że do niektórych dotarło. To moja ostatnia odpowiedź na głupie odpowiedzi. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM I MYŚLEĆ najważniejsze macie na tacy.


  • -1

#22

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha, telepatycznie z nią rozmawiasz tylko potem nie sprawdzasz czy tak na prawdę było...


  • 0



#23

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Medytował dla niej latami, nie jadł, nie pił, nie opłacał ZUSu i nie oglądał meczy reprezentacji Polski, po czym stwierdził, że jednak jej nie chce. Piszesz, że niektóre chwile są magiczne i że pamiętasz je przez lata bo są miłe. A co z tymi niemiłymi? Ja pamiętam więcej niemiłych niż tych fajnych - tzn, że złe i mroczne wspomnienia to też magia?

 

Piszesz, że czas nie istnieje, ale każesz nam PRZYPOMINAĆ sobie jakieś swoje fajne przeżycia. A czym jest przypominanie sobie jak nie podróżą w czasie do przeszłości? Choćby ten odległej o 5 sekund? To jak czas może nie istnieć?

 

A a propos myślenia, jak można nie myśleć? 

 

Już tego o tym, że jestem zombie bo nie pamiętam co robiłem tydzień temu o 15:19 nawet nie komentuję, bo to nie warte komentowania. Zamotałeś się ostro kolego w jakiejś bzdurnej teorii. 

 

A skoro już nie chcesz swojej byłej dziewczyny i akurat nie medytujesz, to zajrzyj do książki od polskiego i słownika, bo nasadziłeś baboli co nie miara.  

 

A skoro czas nie istnieje, to rozumiem, że znasz numery lotka na jutro? Czekam na Twój teleport cyferek prosto do mojego mózgu. 


  • 0



#24

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Piszesz, że czas nie istnieje, ale każesz nam PRZYPOMINAĆ sobie jakieś swoje fajne przeżycia. A czym jest przypominanie sobie jak nie podróżą w czasie do przeszłości? Choćby ten odległej o 5 sekund? To jak czas może nie istnieć?

 

Czas i przestrzeń są względne.


  • 1

#25

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak temat już ostygł dodam pewien :* bardzo przydatny zwrot . Brzmi on :Nie mów tego co kłamstwem jest. *Nakazuje on ... w rozmowie z ... przydatny przy ...(zaznaczam że to kontynuacja tematu z początku dla tych co umieją łączyć kropki)

 

*Sam sprawdź


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych