Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PissForEquality czyli jak głupie potrafią być feministki

PissForEquality feministki feminizm piss for equality

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#1

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

2 października 4Chan zapoczątkowało akcję #PissForEquality, w ramach której wkręcili feministkom, by pod takim hashtagiem postowały zdjęcia siebie w zasikanych spodniach w ramach solidarności z ofiarami gwałtów. W ciągu 24 godzin akcja rozprzestrzeniła się w kręgach feministycznych, tysiące feministek się posikało bezmyślnie.

http://natemat.pl/15...ramach-rownosci
http://legalinsurrec...ax/#more-144876

Co ciekawe, nie jest to pierwsza tak idiotyczna akcja, na którą postępowe feministki się nabrały. 31 stycznia 2014 roku 4Chan rozpoczął akcję "Operation Freebleeding" by namówić kobiety do zaprzestania używania podpasek, tamponów oraz kubeczków menstruacyjnych w ramach walki o męską supremację przez zmuszanie biednych kobiet do ukrywania okresu. Akcja nie odniosła aż tak wielkiego sukcesu, lecz 26 sierpnia 2015 roku Kiran Gandhi dostała swoje pięć minut sławy, bo w ramach tej akcji przebiegła londyński maraton w trakcie okresu i bez żadnych zabezpieczeń.

http://www.cosmopoli...r-kiran-gandhi/
http://knowyourmeme....s/free-bleeding

Co jeszcze dałoby się wkręcić postępowym feministkom?

Użytkownik Urgon edytował ten post 06.10.2015 - 12:51




#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może w ramach walki z męskim szowinizmem, niech założą na głowę świński łeb i zrobią sobie nagie selfie?





#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chm... a co jeśli wkrętem jest istnienie feministek nabierających się na tą akcję? Znalazłem komentarze że duża cześć zdjęć wrzuconych jako wynik tej akcji, to randomowe zdjęcia z internetu.





#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie istotne jest czy głośno o jakimś problemie stało się ponieważ nagłośnili to artyści czy dlatego że oprawcy naśmiewają się ze swoich ofiar, ważne jest jaki to przyniosło efekt.
Każdy pomysł nawet ten prześmiewczy, obrazoburczy jest tym który pokazuje gdzie tkwi problem. Powyższa sytuacja jest smutna i pokazuje że nadal jest wielu ludzi którzy akceptują coś co jest nieakceptowalne.

Istotne jest iż stało się głośno dzięki takim akcjom i z zaciemnienia i cichej akceptacji społecznej wychodzą na światło dzienne gwałciciele pracujący w kościele, chodzący swobodnie po  ulicach i co najgorsze nadal mieszkający ze swoimi ofiarami.


Użytkownik Aidil edytował ten post 07.10.2015 - 08:33




#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Istotne jest iż stało się głośno dzięki takim akcjom i z zaciemnienia i cichej akceptacji społecznej wychodzą na światło dzienne gwałciciele pracujący w kościele, chodzący swobodnie po  ulicach i co najgorsze nadal mieszkający ze swoimi ofiarami.

W Twoim przypadku, jak i twoich fumfelek feministek każdy mężczyzna to gwałciciel. Z takim nastawieniem zostajecie później silnymi, niezależnymi, starymi pannami i obwiniacie mężczyzn za całe zło na świecie. 

Do całego tego dziwacznego tworu jakim jest współczesny feminizm, pasuje jak ulał proste a jakże dosadne stwierdzenie:

Kobieta bez bolca,

dostaje ****

 

wulgaryzmy.gif

Edward Kenway





#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Istotne jest iż stało się głośno dzięki takim akcjom i z zaciemnienia i cichej akceptacji społecznej wychodzą na światło dzienne gwałciciele pracujący w kościele, chodzący swobodnie po  ulicach i co najgorsze nadal mieszkający ze swoimi ofiarami.

W Twoim przypadku, jak i twoich fumfelek feministek każdy mężczyzna to gwałciciel. Z takim nastawieniem zostajecie później silnymi, niezależnymi, starymi pannami i obwiniacie mężczyzn za całe zło na świecie. 

Do całego tego dziwacznego tworu jakim jest współczesny feminizm, pasuje jak ulał proste a jakże dosadne stwierdzenie:

Kobieta bez bolca,

dostaje p***

 

 

 

Czy ja oceniam Ciebie? czy kiedykolwiek wypowiedziałam się na temat twojej seksualności lub twojego poziomu intelektualnego lub jego brak?

Aż tak moje wypowiedzi na temat osób które są gwałcicielami zresztą nie wyłącznie kobiet ale także i mężczyzn aż tak bardzo Ciebie zabolało że podjąłeś próbę obrażenia mnie?   Co to za poziom dyskusji?  jeśli w ogóle taki typ wypowiedzi można dalej nazywać wymianą poglądów.

Zawsze dziwi mnie jeśli zamiast merytorycznej dyskusji adwersarz zbacza na takie tory jakie tutaj zaprezentowałeś.

Może zdziwi Ciebie fakt iż nie mnie obrażasz lecz wystawiasz ocenę sobie.
Uważasz że to miejsce jest tym w którym, w taki właśnie sposób, jak właśnie zaprezentowałeś prowadzi się dyskusję? i na takim żenującym poziomie?


Użytkownik Aidil edytował ten post 07.10.2015 - 11:34




#7

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Istotne jest iż stało się głośno dzięki takim akcjom i z zaciemnienia i cichej akceptacji społecznej wychodzą na światło dzienne gwałciciele pracujący w kościele, chodzący swobodnie po  ulicach i co najgorsze nadal mieszkający ze swoimi ofiarami.

W Twoim przypadku, jak i twoich fumfelek feministek każdy mężczyzna to gwałciciel. Z takim nastawieniem zostajecie później silnymi, niezależnymi, starymi pannami i obwiniacie mężczyzn za całe zło na świecie. 

Do całego tego dziwacznego tworu jakim jest współczesny feminizm, pasuje jak ulał proste a jakże dosadne stwierdzenie:

Kobieta bez bolca,

dostaje p***

 

 

 

Czy ja oceniam Ciebie? czy kiedykolwiek wypowiedziałam się na temat twojej seksualności lub twojego poziomu intelektualnego lub jego brak?

Aż tak moje wypowiedzi na temat osób które są gwałcicielami zresztą nie wyłącznie kobiet ale także i mężczyzn aż tak bardzo Ciebie zabolało że podjąłeś próbę obrażenia mnie?   Co to za poziom dyskusji?  jeśli w ogóle taki typ wypowiedzi można dalej nazywać wymianą poglądów.

Zawsze dziwi mnie jeśli zamiast merytorycznej dyskusji adwersarz zbacza na takie tory jakie tutaj zaprezentowałeś.

Może zdziwi Ciebie fakt iż nie mnie obrażasz lecz wystawiasz ocenę sobie.
Uważasz że to miejsce jest tym w którym, w taki właśnie sposób, jak właśnie zaprezentowałeś prowadzi się dyskusję? i na takim żenującym poziomie?

 

 

No cóż.. to co napisal Sebastian an sam koniec to widzę, że pasuje jak ulał do Ciebie. Gościu wypowiedział się krótko, treściwie I NA TEMAT a Ty zachowujesz się jak typowe histeryczka. Wiadomo dlaczego  :>



#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lidia, jak można poważnie dyskutować z feministkami, skoro one najpierw w mężczyźnie widzą szowinistycznego gwałciciela a dopiero później faceta.

Dyskusja z feministkami wygląda jak walenie głową w ścianę, mnie rozboli głowa a mur beton dalej będzie stał, ponadto mogę zostać oskarżony o gwałt na odległość :D


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 07.10.2015 - 15:11




#9

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i po agresywnych wypowiedziach najlepiej widać, że takie akcje feministyczne są potrzebne( nawet jeśli powstały w skutek żartu)

Nie rozumiem jak można być moralną osobą i przeciwstawiać się obronie pokrzywdzonych.

Nie widzę ani w pierwszej ani w drugiej z podanych akcji- krytyki mężczyzn- w ogóle nie ma o nich mowy;/ Jeśli taka krytyka by się pojawiła( w stylu wszyscy mężczyźni to gwałciciele) to nie warto by sobie tym zawracać głowy. Ale tu w komentarzach powstała identyczna sytuacja- insynuacja, że wszystkie feministki to rozgoryczone, niezaspokojone świry. I jak można traktować poważnie mężczyznę który tak się wypowiada?

(mam chłopaka)



#10

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Większość feministek to właśnie rozgoryczone świry oderwane od rzeczywistości.



#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Feministki walczą desperacko o przetrwanie bo nie tylko wszyscy ludzie ale nawet część z nich samych zaczyna zauważać, że istnienie tego typu organizacji nie ma w dzisiejszych czasach już sensu. Dlatego potrafią nawet właśnie tak zrobić z siebie idiotki i robią sobie siarę tylko po to żeby chociaż zwrócić na siebie uwagę, już nawet z tym jest problem żeby w ogóle ktoś ich wysłuchał, żeby ich akcje odbiły się jakimkolwiek szerszym echem. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nawet same kobiety krytykują feministki toteż ja sądzę, że te kobiety powinny dać sobie spokój i zająć się czymś innym, np. gotowaniem lub sprzątaniem :)



#12

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak cię widzą tak Cię piszą, dlatego większość feministek jest uważane za świry.



#13

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kobiety są jak najbardziej równe mężczyznom pod względem wartości, to oczywiste. Ale faktem jest, że natura przystosowała obie płci do nieco innych zadań. I w tym między innymi leży problem, że feministki tego nie uznają, ich zdaniem kobiety mogą zrobić wszystko co tylko zapragną tak samo dobrze jak mężczyźni lub nawet lepiej. A popularne i trafne powiedzenie mówi, że feminizm kończy się tam gdzie trzeba wnieść pralkę na szóste piętro ;) . Środowiska feministyczne są bardzo perfidne - kiedy idzie o wygodną pracę biurową i stanowiska w ładnych przeszklonych biurowcach, urzędy w Unii Europejskiej gdzie ustalono, że przynajmniej bodajże 1/3 posad MUSI przypadać na kobiety, wtedy są dramatyczne apele o równość płci i walka przeciw męskiej supremacji. Ale jak spojrzymy na takie zawody jak budowlańcy, pracownicy służb sanitarnych, żołnierze - cisza. Przecież te zawody są kompletnie zdominowane przez mężczyzn, dlaczego nikt nie walczy tam z tą ohydną męską supremacją? No, w wojsku już zaczynają - w amerykańskich jednostkach specjalnych Departament Obrony postanowił ostatnio obniżyć wymogi szkoleniowe na potrzeby kobiet chcących się do nich dostać pomimo krzyków wszystkich możliwych środowisk wojskowych i generalicji ostrzegających, że odbije się to na sprawności bojowej. Chociaż szczerze wątpię żeby jakiekolwiek panie miały ochotę zaciągać się do jednostek specjalnych. Ale wszędzie chcą je upychać, byleby było po równo, a nie żeby dobrze funkcjonowało. To jest paranoja.



#14 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ale jak spojrzymy na takie zawody jak budowlańcy, pracownicy służb sanitarnych, żołnierze

 

Nieprawda. Mieszkam koło poligonu i przez ostatnie 5 lat chwilami zastanawiam się czy przypadkiem jednostki, która koło mnie leży nie zamieniła się w jakiś kobiecy batalion. Jak widziałem kiedyś pluton składający się z 5 drużyn po 15-20 osób kiedyś w 100% męski to dzisiaj widzę pluton z 5 drużyn gdzie 3 drużyny są w 100% kobietami. W moich okolicach regularnie widzę ćwiczenia po lesie na żywo. Mogę wyjść z psem i ich widzę kilka metrów ode mnie. 



#15

Topielica.
  • Postów: 176
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 A popularne i trafne powiedzenie mówi, że feminizm kończy się tam gdzie trzeba wnieść pralkę na szóste piętro ;) .  

Ale jak spojrzymy na takie zawody jak budowlańcy, pracownicy służb sanitarnych, żołnierze - cisza. Przecież te zawody są kompletnie zdominowane przez mężczyzn, dlaczego nikt nie walczy tam z tą ohydną męską supremacją? 

Hmmm...dlaczego tak jest... Pytanie do ciebie- zatrudnił byś kobietę hydraulika?a może panią która położy kafelki w łazience? (większość społeczeństwa nie) Przecież to śmieszne...baba i że ona co... na budowie? podniesie worek 20-40 kg cementu? Znam kobiety które by podniosły jak i mężczyzn którzy by tego nie zrobili;) Te przykłady z budową mnie najbardziej rozbrajają jakby mężczyźni nie używali narzędzi tylko wszystko kruszyli swoimi zębami;)Oczywiście jestem świadoma, że statystycznie dużo więcej mężczyzn by sobie poradziło z tym workiem- ale nie każdy mięśniak pracuje na budowie(bo na przykład woli układać bukiety)- więc argument o sile fizycznej jest nietrafiony.

Niestety jest głęboko zakorzeniona w społeczeństwie myśl, że kobiety nie nadają się do męskich prac. Ba przecież w ogóle pracują od niedawna. Ale to się zmieni tylko potrzeba czasu. Jak kobiety nie będą się spotykać z taką nienawiścią, uprzedzeniem, drwiną to na pewno będą decydować się i na takie zawody.I nie martw się feministki na pewno zajmą się się walką o równouprawnienie i w takich zawodach. Skoro jak sam zauważyłeś same lezooo do wojska-a to chyba się ze mną zgodzisz 'męska' profesja.

Ale to działa w obie strony, nie mam nic do mężczyzn którzy spełniają się w kobiecych zawodach: opiekun do dziecka,fryzjer itp.

A i szowinizm kończy się tam jak facet się zakocha;p Coś jak ''baba bez bolca ......''Więc nie uprzykrzajmy sobie nawzajem życia. :serce:




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: PissForEquality, feministki, feminizm, piss for equality

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych