Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pamiętnik nastolatka - sprawcy strzelaniny w szkole

strzelanina masakra emsdetten pamiętnik creepy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

c0r.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

TŁUMACZENIE WŁASNE, KOPIOWANIE TYLKO ZA ZGODĄ AUTORA I PODANIEM ŹRÓDŁA, CZYLI PARANORMALNE.PL

 

 

[10 sierpień 2006] 

 

Z wszystkich istnień na tym świecie, tylko moje cokolwiek znaczy. I to jest prawda. Kiedy popatrzysz na innych ludzi, zobaczysz puste ciała, wszyscy wystrojeni i wymalowani, ale to tylko powłoka. W środku są puści. Wszyscy żyjemy tylko po to by się produkować, odbieramy sobie prawa. Każdy chce sprzedać "siebie" jako coś wspaniałego, a że jedna osoba jest głupsza od drugiej, działa to swietnie. Każdy, kto nie chce za tym podążać, zostaje sam. A ja mówię: "[...] się!". 

 

Dlaczego ludzie mają taki problem z akceptowaniem niektórych rzeczy. Dlaczego moi rodzicie, moja ciotka czy ktokolwiek inny nie może zaakceptować mojego irokeza? Czemu tyle osób nie akceptuje mojego wyglądu? Pytają: "czemu nie możesz wyglądać i zachowywać się normalnie"? A ja się pytam, co to jest normalność? Czy jest jakaś książka która mówi co robić by być normalnym, z definicją słowa "normalność"? Nie! Więc skończcie ze swoimi konserwatywnymi poglądami i wreszcie zaakceptujcie fakt, że JA jestem normalny. Każdy definiuje normalność inaczej.

 

[13 sierpień 2006]

 

Cholera! Czuję się tak że za chwilę chyba zacznę wyć. Serce boli mnie tak mocno.

 

[19 sierpień 2006]

 

Wyobraź sobie, że jesteś w swojej szkole, że pod płaszczem masz schowane swoje uzbrojenie i wtedy rzucasz pierwszy koktajl Mołotowa, pierwszą bombę. Wysyłasz najbardziej znienawidzone miejsce w cholerę!

 

[25 sierpień 2006]

 

Nienawidzę ludzkiej rasy, oprócz siebie samego i mojej rodziny.

 

[14 wrzesień 2006]

 

Strzelanina w szkole w Montrealu? Cytat glin: "policja wyklucza atak terrorystyczny". Pokazuje to jaka banda przegrywów tam pracuje.

 

[18 wrzesień 2006] - tu jest dosyć skomplikowane słownictwo, wkleję oryginał, żeby czegoś nie pomieszać

 

We don’t live in a democracy! We are well on our way to a dictatorship! Except for the brown4
fools in Dresden, we are surrounded by fascist pigs every day! If you compare today’s apparatus
of state with Hitler’s, then you will notice very quickly, that what they want to sell as
politics here is old soup in new cans. Let’s only look at the Nazis’ concentration camps . . .
that’s the same shit as prisons. Who ended up in the camps? The so-called political enemies.
And who ends up in prisons today? The so-called political enemies! You are already their
enemy when you park in the wrong parking lot, then they force you to pay money. Shit! I
am allowed to park where ever I want! Democracy = government of the people. Shit, can
you tell me where people rule? Every 4 years maybe, when we have the choice between shit,
shit, and real shit? This fascist country needs riots and street fights, until this miserable
government is overthrown!

 

Nie żyjemy w demokracji! Jesteśmy na dobrej drodze do dyktatury! Wyjątkiem są brawn4fools z Drezna, jesteśmy otaczani przez faszystowskie świnie codziennie! Jeżeli przyrównać współczesność do aparatu państwowego Hitlera, to można szybko zauważyć, że to, co chcą sprzedać jako politykę, jest starą zupą w nowej puszce.
Spójrzmy tylko na obozy koncentracyjne nazistów, to taka sama kupa jak więzienia.
Kto kończył w obozach? Tak zwani "wrogowie polityczni".
A kto kończy dzisiaj w więzieniach? Tak zwani "wrogowie polityczni"!
Jesteś ich wrogiem już podczas złego parkowania, za co zmuszą cię do płacenia pieniędzy.
Cholera! Wolno mi parkować gdzie mi się podoba! Demokracja = rządy ludu. Cholera, możesz mi powiedzieć, gdzie rządzi lud? Może co 4 lata, gdy mamy wybór pomiędzy kupą, kupą i prawdziwą kupą? Ten faszystowski kraj potrzebuje zamieszek i ulicznych walk, dopóki nie zostanie obalony ten nieszczęśliwy rząd!

Tłumaczenie: Staniq

 

[26 wrzesień 2006]

 

ERIC HARRIS

 

Prawdopodobnie jedyny sensowny gościu, którego ta (...) szkoła mogła kiedykolwiek zaoferować. Eric Harris jest bogiem i nie mam co do tego wątpliwości.

 

To jest straszne jak jesteśmy do siebie podobni. Czasami to wygląda tak jakbym ja musiał kolejny raz przeżyć jego życie, bo wszystko się powtarza. Nie jestem kopią Erica Harrisa, Dylana Klebolda, Roberta Steinhausera, Kimveera Gilla, Kipa Kinkela czy Jeffa Weise. Jestem rozszerzeniem Harrisa, i uczę się na jego błędach, czyli bombach.

 

Primary Targets:
Fabian Tillack Frau Höllen Oliver Feldhaus

Sebastian Jansen Herr Bäger Daniel Feldhaus

Michael Siegbert Stefan Deuschner Hannes Söllner

Henning Schuhmann Maren Schröder Sulian Ruholl

 

Primary Target — Building:

 

GSS6 (skrót nazwy jego szkoły)

 

[18 październik 2006]

 

Czasem chciałbym urodzić się ponownie z wiedzą którą teraz posiadam i nie popełnić tych samych błędów. Ale nawet jakby tak było, to nie zmieniłbym swojego zdania na temat rządu i tego państwa. Nienawidzę tego (...) kraju. Chcę być wolny. Śmierć albo wolność!

 

Planowane uzbrojenie: .22, .45, 12 gauge shotgun, 15 pipe bombs, 2 or 3 of them are timed bombs,
10 Molotov cocktails, 10 smoke grenades, 1600 ml of pepper spray, 1 liter of formic acid
85%, machete, knives, Toufac CO2 pump gun i wystarczająco amunicji.

 

Nie myślcie, że jestem kopią Harrisa. Wyobraźcie sobie, że w małej wiosce jest ksiądz. Czy on jest kopią papieża? Nie! Wierzy w to samo co papież, ale nie jest jego kopią! Mam nadzieję, że żaden z tych (...) idiotów nie otworzy gęby na moim pogrzebie, bo boga nie ma!

 

[6 listopad 2006]

 

Trzymam w tej chwili pistolet w mych boskich rękach.  17, 20 albo 21 listopada (...) tą (..) szkołę w drobny mak. To jest wojna. Cały świat przeciwko RX. [ResistantX, był to nick którego używał w internecie]

 

Ekwipunek:

22 Single Shot rifle (sawed off)
12 Gauge muzzle loader Shotgun (sawed off)
.45 muzzle loader Pistol
Bootknife
Machete
Pepperspray
Smokegrenades (10)
Pipebombs ( 8)

 

[13 listopad 2006] 

 

Dzisiaj przekroczyłem granicę, po której nie ma już odwrotu. Strzeliłem dzisiaj pierwszy raz z moich muzzle loader - i to zajebiście działa! Uzupełniłem także resztę amunicji. To będzie mój zajebisty koniec.

 

[17 listopad 2006] 

 

Za trzy dni będzie po wszystkim. Na terenie szkoły ludzie będą leżeli martwi, szkoła będzie płonęła a mój mózg będzie w kawałkach! Przed chwilą byłem w mojej szkole żeby zobaczyć, czy wszyscy będą obecni 20 listopada. Będą.

 

Nie jestem psycholem. To nie muzyka czy coś innego zachęca mnie do zabijania ludzi. To wy! Jedyne czego chcę to zabić, nastraszyć, zranić tyle osób ile jestem w stanie.

 

[19 listopad 2006]

 

To jest ostatni wieczór jaki kiedykolwiek zobaczę. Normalnie byłbym szczęśliwy, ale nie jestem. To przez moją rodzinę. To bardzo dobrzy ludzie i bardzo ich jutro zranię. To smutne że po jutrzejszym poranku już nigdy więcej ich nie zobaczę. Dla wszystkich których kocham: przepraszam.

 

Nigdy nie miałem dziewczyny i jej nie całowałem. Ale nie jestem gejem. Podoba mi się np. Jill z Resident Evil. Tak nazwałem jedną z moich broni.

 

Nie wierzcie we wszystko co powiedzą na mój temat po 20 listopada. 

 

Jeśli ktokolwiek z mojej wielkiej rodziny jest dobrym człowiekiem, niech pomoże moim rodzicom, mojej babci, mojej siostrze i bratu. Kocham ich! I nienawidzę siebie za to że ich krzywdzę. To dobrzy i mili ludzie. 

 

Ja, Harris, Klebold to (...) bohaterowie. 

 

Dziwne uczucie. Planowałem to przez tyle czasu, ale teraz sobie myślę - Cholera, szybko zleciało. 

 

[20 listopad 2006]

 

TO JEST TO!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

20 listopada 2006 osiemnastoletni Bastian Bosse rozpoczął strzelaninę w swojej szkole. Nie udało mu się nikogo zabić, ale zranił ponad dwadzieścia osób i sam popełnił samobójstwo.

 

https://en.wikipedia...school_shooting

 

tumblr_n480z9ueED1twiw97o4_r1_400.jpg

 

Bastian_Bosse.png

 

 

Zostawił po sobie także film, w którym wyjaśnia dlaczego to zrobił. Warty odnotowania cytat: "My life was beautiful, until I went to school for the first time".

 


  • 3

#2

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

TŁUMACZENIE WŁASNE, KOPIOWANIE TYLKO ZA ZGODĄ AUTORA I PODANIEM ŹRÓDŁA, CZYLI PARANORMALNE.PL

 

 

 Jestem rozszerzeniem Harrisa, i uczę się na jego błędach, czyli bombach.

 

 

20 listopada 2006 osiemnastoletni Bastian Bosse rozpoczął strzelaninę w swojej szkole.NIE UDAŁO MU SIĘ NIKOGO ZABIĆ, ale zranił ponad dwadzieścia osób i sam popełnił samobójstwo.

 

 

To ci rozszerzenie. Jak łatki do AC:Unity.

Harris chociaż kogoś zabił...


  • 0

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w jednym trudno sie z nim nie zgodzic

dzisiejsza młodziez to pogoń za dobrym wyglądem modnymi ciuchami gadzetami i ogromna wewnetrzna pustka


  • 2

#4

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ekwipunek:
22 Single Shot rifle (sawed off)
12 Gauge muzzle loader Shotgun (sawed off)
.45 muzzle loader Pistol
Bootknife
Machete
Pepperspray
Smokegrenades (10)
Pipebombs ( 8)

 

 

Czyli

obrzyn  z jednostrzałowego karabinku 5,6mm (te karabinki są znane w Polsce choćby jako KBKS.Kto miał strzelectwo w szkole albo bywal na strzelnicy wie co to ) 

obrzyn z czarnoprochowej śrutówki 18,5 mm(bez wnikania w technikalia co to jest strzelba odprzodowa i co to jest parametr Gauge)

Pistolet czarnoprochowy 11,43mm

Nóż  (niewiem jak to przetłumaczyć na polski język bo polskiej literaturze nie występuje jakoś klasa noży Boot knife) Patrząc na angielską wiki to mogę powiedzieć że do tej klasy należały sztylety szturmowe używane przez Cichociemnych czyli noże F&S.Zostały opracowane by człowiek o nikłym doświadczeniu w walce na noże był w stanie szybko powalić przeciwnika.

 

Maczeta 

Gaz pieprzowy

Granaty dymne

Bomby rurowe

 

 

czyli wszystko poza pkt 1 jest łatwo osiągalne w Polsce . I to legalnie. Bombę rurową jest w stanie  zrobić każdy praktycznie.

 

 

 

 1 liter of formic acid 85%, łatwo dostępny kwas mrówkowy.Ekstremalnie parzy skórę ofiary.W Polsce raczej w małych opakowaniach

Toufac CO2 pump gun czyli wiatrówka pcp uchraktyzowana na strzelbę


  • 0



#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc na powyższe, cud, że kogokolwiek zranił takim sprzętem ( pewnie rzucał nim w ofiary ). W zasadzie, poza jednostrzałowym obrzynem z KBKS'u, którego celność zapewne nie przekraczała 25m, reszta to prymitywny sprzęt czarnoprochowy ładowany przez lufę od przodu. Trafić z tego w odległy cel jest dość trudno, a i sam proces ładowania zabiera sporo czasu, więc w tym czasie łatwo obezwładnić strzelca. Generalnie - tragedia.





#6

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki Bogu to był kretyn. w 60 latach Karol Kot posługjąc sie samoróbkowym bagnetem zabił dwójke ludzi . Próbował otruć i podpalić jeszcze 10 ofiar.


  • 0



#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przy czym ta dwójka to dziecko i starsza pani. Ogółem Kot jest nieco przereklamowany.


  • 0



#8

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałeś może wywiad z Kotem? Nienormalny świr. 

 

Przy czym ta dwójka to dziecko i starsza pani. Ogółem Kot jest nieco przereklamowany.

 

Bo zabił byle czym niewinne ofiary? Gdyby miał dostęp do broni palnej(był świetnym strzelcem,  trenował w Cracovi )to obawiam się że ofiar byłoby całe multum. .

 

 

Choć muszę dodać na pożegnanie, ze miałem bogate plany zbrodnicze, o których myślę z ubolewaniem, że ich nie zrealizowałem Przede wszystkim miałem mordować młode dziewczyny. Wymyśliłem cały przebieg poszczególnych morderstw, wiele miało mieć postać orgietek zakończonych torturami i śmiercią. Planowałem też wysadzenie wiaduktu kolejowego, mordowanie dzieci i starych. Nie zdążyłem, trudno

 

 

Gdy mianowicie Karol Kot przyznał się do zarzucanych mu zbrodni, trener Cracovii, w której morderca z pewnymi sukcesami uprawiał strzelectwo, przysłał mu pełen oburzenia list. Napisał w nim: „Karolu, oddaj klubową odznakę, nie jesteś godny miana sportowca!”.

Zanim jednak trener stworzył to groteskowe zdanie, napisał inny list. Protest do ministra sprawiedliwości przeciw aresztowaniu Karola. Kot był bowiem jego ulubieńcem – trener uważał go za wyjątkowo dobrze poukładanego chłopaka, stawiał go nawet za wzór własnemu synowi.

 


  • 0



#9

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie za sprawą tego wywiadu i licznych artykułów jest bardzo znany. Rzuć hasło "morderca z Krakowa" to będzie pierwszym jaki ludziom przyjdzie do głowy, o Mazurkiewiczu mało kto słyszał.


  • 0



#10

c0r.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dzięki za dotłumaczenie reszty. Jak ktoś chce poczytać w oryginale to niech wpisze Bastian Bosse Journal (jest jego pamiętnik zwykły, i online w którym pisze więcej).

Tak, chciał być rozszerzeniem Harrisa, ale nikt nie powiedział że mu to wyjdzie. Tak po prostu pisał.

 

I rzeczywiście, zaledwie pięć osób zranił strzałami, ponad 20 po prostu zatruło się dymem z tych bomb, ucierpiała jakoś psychicznie itp. Warto powiedzieć, że gościu był strasznie wyśmiewany w szkole, nazywali go "matrix", bo zawsze chodził na czarno. Jak go pierwszy raz zobaczyli jak wszedł do szkoły w dniu strzelaniny to jak zawsze cisnęli z niego bekę  :facepalm:


  • 0

#11

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie dziwię mu się, że jego życie było piękne, dopóki nie trafił do szkoły. Ja też szczerze nienawidziłam podstawówki, gimnazjum i liceum/technikum. Chodzenie do tych placówek było dla mnie bezsensowną stratą czasu. Ale ja nie wpadłam na pomysł, żeby sobie trochę postrzelać, a potem się zabić. A wyśmiewanie w szkole to codzienność. Nie ma w tym nic niezwykłego. Albo wyśmiewasz, albo jesteś wyśmiewany (dopóki nie poradzisz sobie w ten, czy inny sposób z oprawcami). Rzadko się zdarza, żeby ktoś nie był członkiem tej kliki szyderców. 


  • 0

#12

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zależy do jakiej szkoły chodzisz, bo nie wszystkie są takie złe ;) . Choć też uważam większość czasu spędzanego w szkole (obecnie w liceum) za stratę czasu (każą mi się uczyć czegoś co nijak mi się w życiu prywatnym, zawodowym czy jakimkolwiek przyda), ale to kwestia programu nauczania, a więc Ministerstwa Edukacji, a więc kochanych polityków. Tak czy siak, strzelanie do Bogu ducha winnych ludzi nie znajduje żadnego najmniejszego usprawiedliwienia, a gość nie dość, że miał coś nie tak z główką to był też po prostu kretynem jak już ktoś tu słusznie stwierdził.
  • 0



#13

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja najwyraźniej trafiałam do złych szkół :)

A koleś faktycznie był nienormalny. Szkoda tylko, że nikt tego nie zauważył. Ale najważniejsze, że nie zabił nikogo poza sobą. 


  • 0

#14

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bałem się podstawówki, lubiłem gimnazjum, ubóstwiałem technikum, jestem znużony studiami a obawiam się o przyszłość bo wymarzonej pracy dostać nie mogę, jeszcze. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty to zastanawiam się po co tyle lat nauki? Z drugiej strony wiem że bez tego nie byłoby stanu w jakim znajduje się nasza cywilizacja ani dóbr jakie możemy posiąść. Po prostu, dziecko powinno już w gimnazjum zdecydować czego CHCE się uczyć a program szkoleniowy powinien być mocno zreformowany. Ci mordercy swoje decyzje podjęli z przyczyn słabej psychiki a szkoła nie pomogła im jej umocnić a wręcz przeciwnie. Wbrew pozorom, szkoła w wielu krajach ma duży wpływ na dzieci, aktualnie szkoła tylko UCZY przedmiotów, życia już nie. Życia uczą nas kumple z podwórka i ulica.

 

PS: Ad.Zaciekawiony, właśnie tak robię, dopiero teraz podjąłem taką decyzję i żałuję że wcześniej tego nie robiłem. Twoje słowa umocniły tylko moją wiarę w to że robię dobrze. Dzięki.


Użytkownik Cascco edytował ten post 10.10.2015 - 20:37

  • 0

#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ad. Cascco

 

To gigantyczny mit, że studia są po  to aby móc się dostać do pracy. Wiara w to że papierek ukończenia studiów w magiczny sposób załatwi pracę powoduje, że potem ludzie idą na byle jakie studia, z myślą "no to teraz przetrwam pięć lat laby, a jak zrobię magistra to pójdę do pracy". I potem okazuje się że dla pracodawcy najważniejsze jest doświadczenie zawodowe i że większe szanse od magistra iksologii może mieć ktoś po technikum czy samym licencjacie, kto odpowiednio wcześnie zadbał o jakieś staże czy coś takiego.

 

Dlatego póki jesteś studentem to poszukaj jakiejś pracy czy choćby stażu w swoim kierunku, tak aby móc załapać jakieś doświadczenie równolegle do studiów, firmy chętniej zatrudniają studentów niż absolwentów. Pół roku doświadczenia "na podobnym stanowisku" to minimum w większości ogłoszeń o pracy. Sam to przerabiałem - dostałem się do firmy nie na podstawie papierów magistra, tylko dzięki ukończeniu technikum.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 10.10.2015 - 20:24

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: strzelanina, masakra, emsdetten, pamiętnik, creepy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych