Skocz do zawartości


MI5 płaciło za kręgi w zbożu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

temat do usunięcia


  • 2

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że prawo nagłówków działa. MI5 płaciło za kręgi w zbożu? Nic nie wiadomo...

 

Bardziej prawdopodobne, że pojawianie się nieudolnych kręgów zaraz po tych efektownych, to skutek naśladownictwa.


  • 0



#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę, że prawo nagłówków działa. MI5 płaciło za kręgi w zbożu? Nic nie wiadomo...

 

Bardziej prawdopodobne, że pojawianie się nieudolnych kręgów zaraz po tych efektownych, to skutek naśladownictwa.

Trzeba czytać między wierszami. MI5 starało się aby dyskredytować kręgi. Wiadome jest, że min. musieli opłacać ludzi, którzy je robili. Już podczas pisania zauważyłem, że nie mówię wprost ale liczyłem, że ludzie zrozumieją co mam na myśli.


  • 1

#4

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to bzdura.

Umówmy się - czy ktoś kiedyś traktował kręgi w zbożu poważnie? Może kilku zakręconych się nad tym tematem dłużej pochyliło - założę się, że część społeczeństwa dużo mniejsza niż promil. Zawsze pozostawało to raczej w sferze "ciekawostek" w stylu nawiedzonego domu w sąsiedniej wsi, o którym każdy słyszał, że jest nawiedzony, ale w sumie to nikogo to specjalnie nie interesuje.

Więc, jak dla mnie, rządowa agencja starająca się zdyskredytować i tak niespecjalnie przekonujące (w oczach społeczeństwa) kręgi w zbożu to po prostu chybiony pomysł. Równie dobrze mogliby starać się unieprawdopodobnić koncepcję atlantydy czy innych zaginionych światów. Tylko po co? Każdy o atlantydzie słyszał. Założę, że sporo ludzi nawet wierzy w to, że żyła tam kiedyś bardzo zaawansowana cywilizacja. Tylko co z tego? Mimo popularności tej koncepcji, mało kogo to w sumie interesuje...


  • 2





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych