Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bialy obiekt na niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

firo0.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, piszę swojego pierwszego posta na tym forum ponieważ do dziś nie wiem co tamtej nocy mi się przytrafiło.

Mieszkam w domku jednorodzinnym, swój pokój mam na górze. Z okna widać niedaleko las (w którym znajduję się baza wojskowa - raczej nieczynna). Pewnej nocy wracając z przejażdżki rowerowej (godz to kilka minut do 23) wróciłem do domu i od razu poszedłem do swojego pokoju i położyłem się na łóżku. I nagle coś mnie pchnęło żeby wyjrzeć przez okno. Niby normalna jesienna noc - cisza, bezchmurne niebo. Wpatrywałem się w okno bez powodu. I nagle pojawił się biały obiekt na niebie w kształcie elipsy. Leciał on z niemała prędkością nad koronami drzew po czym zwolnił i zaczął spadać w kierunku wspomnianej nieczynnej bazy wojskowej. Dowodów nie posiadam ponieważ zdarzenie trwało 5-6 sekund. Wydarzyło to się rok temu w październiku, dokładnej daty nie pamiętam.

 

Jeszcze jedno - nie jest pewny, ale obiekt chyba nie miał światła stałego - wyłączał się na 1,5 sekundy po czym znowu świecił białym światłem.

 

Załączam zdjęcie wykonane 3 minuty temu z wspomnianego okna.

kmpggqers_spaenpa.jpg


  • 0

#2

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez zdjecia lipa


Użytkownik andi edytował ten post 17.09.2015 - 21:27

  • 0

#3

firo0.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

to było coś podobnego do tego na tym filmiku - http://www.disclose....ibiru_Planet_X/

 

tylko że obiekt, który widziałem nie miał zielonkawej poświaty lecz białą oraz poruszał się z dużą prędkością.


Użytkownik firo0 edytował ten post 18.09.2015 - 12:45

  • 0

#4

Karczanek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem nowym użytkownikiem i specjalnie założyłem konto, aby odpowiedzieć w tym temacie. Widziałem bardzo podobne, o ile nie identyczne (nie wiem, bo nie ma zdjęć) zjawisko na pólnocnym wschodzie Polski, mniej wiecej we wrześniu 2015 ok. godziny 23:00.

 

Wyglądało to mniej więcej tak: dwa obiekty, a raczej białe świetlne plamy, o różnych rozmiarach, jednak nie duże, przemieszczały się z bardzo dużą prędkością po niebie, ganiając sie nawzajem. Zataczały łuk, nie zawsze leciały jedna za drugą. Zjawisko to występowało na północnym horyzoncie nad lasem. Było pochmurno. Światła były na wysokości chmur średniego piętra. Trwało to około 20 minut. Probowałem to nagrać, jednak jedyne co miałem ze sobą to telefon Sony Xperia Z, który nie poradził sobie z tym wyzwaniem i jedyne co nagrywał to czarny horyzont.

 

Nic, co znajduje się na lądzie nie jest w stanie oświetlić tak nieba.

Swiatła zawsze wychodziły mniej więcej z tego samego miejsca i w tym samym miejscu się kończyły.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych