Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oświadczam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Oświadczam, że odchodzę. Forum paranormalne prawie bez tematów paranormalnych, za dużo hejtu. Gorzej się tu czuję, niż kiedy jeszcze byłem w gimnazjum. Nie było mnie trzy tygodnie, a tu w nowych tematach prawie nic paranormalnego. Jeden temat. Znawcy wszystkiego wyzywający od znawców wszystkiego, rozmowy chyba o wszystkim, tylko nie o tematach paranormalnych. Żegnam, nie wiem, czy wrócę. Idę na jakieś bardziej konstruktywne forum.

 

Jak ktoś chce porozmawiać może napisać na generalmcnugget na poczcie interia.pl


Użytkownik McNugget edytował ten post 05.09.2015 - 15:40


#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rób tego.



#3

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żegnamy czule, nikt płakać nie będzie, papatki.





#4

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Och chyba zły dział :v Było tyle tematów w wakacje, nikt nic nie pisał, nagle przez pewien czas jest posucha i niektórym znów o nie pasuje x.x

btw. kolega narzeka na brak tematów paranormalnych a sam się udzielał  w tematach nieparanormalnych :v


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.09.2015 - 17:44




#5

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To fakt, wchodzę ostatnio sporadycznie i zauważyłem że liczba tematów paranormalnych to.. bardzo mało, czasami jakiś świeży użytkownik napiszę: widziałem UFO, albo wrzuci jakiś filmik z youtube. Wraz z odejściem Eurego forum wiele straciło. 



#6

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

True. papa. Nie ważne co się wstawi na forum, dostaje się po łebkach. Ostatnio miałem coś wstawić, ale wyszedłbym na idiotę, jak każdy świeżak :).


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 05.09.2015 - 18:29




#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoja decyzja, ale spójrz jaki Ty dałeś wkład w forum. 10 tematów. Ile z nich było paranormalnych? Zacznij od własnego podwórka czyścić a potem lataj po sąsiadach ;)

Miło było :)





#8

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ważne co się wstawi na forum, dostaje się po łebkach.

 

Oj nie przesadzajmy, nie którzy po prostu muszą zacząć uargumentowywać swoje zdanie, a nie rzucać puste słowa.





#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nie przesadzajmy.

Po pierwsze, jak się chce czytać tematy paranormalne, to warto byłoby samemu ruszyć cztery litery i też coś spróbować znaleźć.

Jak większość wyznaje zasadę "weźmy się i zróbcie to", to trudno się dziwić, że jest jak jest. Forum to nie czytelnia, do której się wchodzi, wybiera ciekawą pozycję do przeczytania, a później idzie do domu.

 

Po drugie - nieprawda jest stwierdzenie "Nie ważne co się wstawi na forum, dostaje się po łebkach." Owszem, wielu nowych użytkowników zbiera po łapach ale nie dlatego, że są nowi, tylko dlatego, że ich tematy są słabe po prostu (albo powielają te już istniejące). Nie chce mi się szukać ale bez trudu znalazłbym przykłady nowych użytkowników, którzy nie tylko nie dostali po łapach ale tez zrobili tu "karierę".

 

Po trzecie - i to do autora tematu.

@McNugget

Skoro nie likwidujesz tu konta, to ta ostentacja w czasowym pożegnaniu jest całkiem zbędna, a tytuł tego tematu, to już zupełnie dziwnie brzmi.

To "oświadczam" wygląda jakbyś życiową decyzję podejmował i to jeszcze na skutek jakichś nadzwyczajnych okoliczności. A Ty po prostu sobie dłuższą przerwę od forum robisz (bo sam nie wykluczasz, że tu wrócisz) :D

Więcej luzu, bo to tylko forum jest, a nasz pobyt tutaj ma służyć rozrywce.





#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierdu, pierdu, sratutatu.

Po pierwsze wiadomo, że nie będzie takich ciekawych tematów jak 10 lat temu wstawiał Eury, bo 90% tamtych została wyjaśniona, a obecnie ciężko znaleźć coś godnego uwagi. Historyjki o duchach to są dobre na obozie harcerskim przy ognisku. Teraz praktycznie nie ma szans na znalezienie tematu, który wywoła taką ciekawość jak np temat piktogramów w 2006r, co jest zrozumiałe.

Po drugie całkiem niedawno Kronikarz Przedwiecznych zasypywał wręcz forum tematami paranormalnymi, wrzucając po kilka na raz. Ile tam było odzewu i komentarzy? Gdzie byliście panowie paranormalni? Bo jak pamiętam to temat z największą liczbą komentarzy miał ich może z trzy.

A po trzecie kogo interesuje, że ktoś idzie na forum bardziej "konstruktywne"? Ma nas to ruszyć? Bardziej konstruktywne tzn "widziałem ducha na przerwie w gimbie, łooo", "SERIO?!111, ja TB(Tobie w gimbazie) wierze!". Akurat ciężko znaleźć w necie forum o takiej tematyce bardziej konstruktywne od tego.





#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Przykro słyszeć takie rzeczy ale jeśli ktoś się dziwi, że brakuje tematów paranormalnych to niech sobie zobaczy jak rzetelne tematy się pojawiają w sieci. Nawet Ja nie mam sumienia katować tego typu rzeczami userów VRP, chyba, że ktoś chce czytać cokolwiek, każdą bajkę i bubel oraz oglądać fejkowate zdjęcia z photoshopa.

 

Poza tym każde forum w dzisiejszych czasach musi być tak naprawdę wielotematyczne a nie koncentrować się na jednym bo nie przetrwa. Już inne duże i popularne forum para (którego tu nie ma sensu teraz wymieniać) trzmało się tylko tematów para i teraz nie istnieje...

 

Jak tylko wrócę do redagowania to postaram się więcej rzeczy para dodawać ale z doświadczenia wiem, że nie ma co liczyć na hity...

 

Inna sprawa, że w tematach para zawsze najwięcej wypowiadali się bardziej sceptyczni userzy, ci którzy lubią takie tematy nie byli zbyt aktywni.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.09.2015 - 19:04


#12

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przykro słyszeć takie rzeczy ale jeśli ktoś się dziwi, że brakuje tematów paranormalnych to niech sobie zobaczy jak rzetelne tematy się pojawiają w sieci. Nawet Ja nie mam sumienia katować tego typu rzeczami userów VRP, chyba, że ktoś chce czytać cokolwiek, każdą bajkę i bubel oraz oglądać fejkowate zdjęcia z photoshopa.

Oj z tym się zgodzę. Nie będę wklejał wspaniałego newsa o jakimś szczurowatym piesku, który straszy gościa w stroju goryla z podpisem "PIES ODSTRASZYŁ WIELKĄ STOPĘ" bo komuś brakuje tematu na forum.

 

Mi się ogółem podoba taka forma forum. Trochę naukowo i trochę paranormalnie. To już nie te czasy niestety, że wpiszesz w google temat paranormalny który ci się podoba i wyskoczą ci jakieś nieodkryte tereny informacji. Wszystko przewałkowane. Trzeba już naprawdę wydziwiać żeby znaleźć coś ciekawego. Staram się (mimo mojej tygodniowej [?] nieobecności przez coroczny chaos szkolny), ale zwykle temat jest już zajęty, niestety. Pozostaje więc sięgać do przyziemnych nowinek, jakość ponad ilość, chyba jest to dosyć zrozumiałe.





#13

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I ja w tym momencie oświadczam, że ja wychodzę i nie wiem kiedy wrócę! I nie wiem czy ja w ogóle wrócę!





#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I ja w tym momencie oświadczam, że ja wychodzę i nie wiem kiedy wrócę! I nie wiem czy ja w ogóle wrócę!

A w pośredniaku byłeś?





#15

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I ja w tym momencie oświadczam, że ja wychodzę i nie wiem kiedy wrócę! I nie wiem czy ja w ogóle wrócę!

I Arrivederci Roma






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych