Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień dobry!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piękny poniedziałek, idealny moment, żeby się przywitać, chociaż jestem jeszcze w trybie zombie przed pierwszą kawą.

 

W każdym razie!

Mam podobno 24 lata, na imię Angelika i w zakładkach mam to forum już pewnie ze trzy lata, a dopiero wczoraj się zarejestrowałam, dziś napisałam pierwszego posta.

 

Nie interesuję się sprawami paranormalnymi jakoś na co dzień, ale od święta, jak mi się przypomni, lubię poczytać creepypasty i tematy o duchach/ufo, tym bardziej, że wierzę, że w moim domu rodzinnym coś siedzi.

 

Uwielbiam muzykę, filmy i seriale, piszę bloga, czytam książki i gram nałogowo w strzelanki. Mam dwójkę dzieci, mieszkam na Śląsku i raz na kwartał zmieniam drastycznie kolor włosów.

 

Cześć! I miłego dnia.

 

____

P.S. poza tym to mam jeszcze fiksację na punkcie notatników i długopisów, taką poważną.


Użytkownik yzoja edytował ten post 31.08.2015 - 15:30


#2

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam :D Mama nadzieję (jak pewnie wszyscy), że się tutaj zaaklimatyzujesz :) Miłego pobytu na forum ^^





#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj. Wydajesz się być bardzo ciekawą osobą, wyglądasz na ekscentryczkę, popraw mnie jeśli się mylę :D . Fajnie wiedzieć, że są kobiety które grają w strzelanki, słyszałem legendy ale na własne oczy nigdy nie widziałem :D . Pewnie przesadzam, ale to takie stylistyczne wyolbrzymienie. Czuj się swobodnie na forum, śmiało się udzielaj i zostań jak najdłużej, niech się konto nie marnuje ;) .



#4

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj. Wydajesz się być bardzo ciekawą osobą, wyglądasz na ekscentryczkę, popraw mnie jeśli się mylę :D . Fajnie wiedzieć, że są kobiety które grają w strzelanki, słyszałem legendy ale na własne oczy nigdy nie widziałem :D . Pewnie przesadzam, ale to takie stylistyczne wyolbrzymienie. Czuj się swobodnie na forum, śmiało się udzielaj i zostań jak najdłużej, niech się konto nie marnuje ;) .

 

Taaak, coś w tym pewnie jest ;)

 

Szczerze znam ze trzy dziewczyny też grające, jedna w CSa i dwie z Battlefielda też ;D cieszę się, że wymiatam na tyle, że nie pada hasło "jesteś dobra jak na dziewczynę". Na szczęście nick mam taki, że większość ludzi i tak z miejsca myśli, że jestem facetem... No cóż zrobić, może to i dobrze, bo przynajmniej nie ma dystansu jak wskakuję do gry czy na forum o wrestlingu. Uff.

 

Dziękuję za powitanie, póki co wchodzę tu i coś czytam średnio co dwie godziny, więc chyba będzie dobrze.



#5

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Trzeba pamiętać, że nic na siłę. Ale jak sama mówisz znasz forum już od co najmniej trzech lat, więc powinnaś być już nieco wtajemniczona, to co ja się będę wymądrzał.



#6

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba pamiętać, że nic na siłę. Ale jak sama mówisz znasz forum już od co najmniej trzech lat, więc powinnaś być już nieco wtajemniczona, to co ja się będę wymądrzał.

 

trochę się stresuję, czy się wpasuję w społeczność, ale do odważnych świat należy ;)



#7 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Siema Angie. Lubisz muzykę? To się dogadamy. A jeśli dodatkowo palisz i lubisz koty to masz tu takie plecy, że pozazdrościć ;)

 

Witaj i rozgość się.



#8

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema Angie. Lubisz muzykę? To się dogadamy. A jeśli dodatkowo palisz i lubisz koty to masz tu takie plecy, że pozazdrościć ;)

 

Witaj i rozgość się.

 

nie palę i tylko okazjonalnie napiję się Whiskey z pepsi.

ale koty są fajne, choć aktualnie nie posiadam.

 

Jak można nie lubić muzyki? ;D



#9 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Siema Angie. Lubisz muzykę? To się dogadamy. A jeśli dodatkowo palisz i lubisz koty to masz tu takie plecy, że pozazdrościć ;)

 

Witaj i rozgość się.

 

nie palę i tylko okazjonalnie napiję się Whiskey z pepsi.

ale koty są fajne, choć aktualnie nie posiadam.

 

Jak można nie lubić muzyki? ;D

 

 W moim profilu okazjonalnie będę wymieniał piosenki, jak ci któraś przypadnie do gustu to częstuj się :P



#10

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Siema Angie. Lubisz muzykę? To się dogadamy. A jeśli dodatkowo palisz i lubisz koty to masz tu takie plecy, że pozazdrościć ;)

 

Witaj i rozgość się.

 

nie palę i tylko okazjonalnie napiję się Whiskey z pepsi.

ale koty są fajne, choć aktualnie nie posiadam.

 

Jak można nie lubić muzyki? ;D

 

 W moim profilu okazjonalnie będę wymieniał piosenki, jak ci któraś przypadnie do gustu to częstuj się :P

 

 

Dzięki, jak będę pamiętać to będę zerkać na pewno ;) 



#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie palę i tylko okazjonalnie napiję się Whiskey z pepsi.

No nareszcie ktoś, kto otwarcie przyznaje się do picia wody na myszach. Jestem smakoszem tego trunku.

Zapytam tylko, Whiskey, czy Whisky. Nie, żebym miał coś do smakoszy irlandzkiej odmiany whisky.

Witaj i Twoje zdrowie!





#12

yzoja.
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

nie palę i tylko okazjonalnie napiję się Whiskey z pepsi.

No nareszcie ktoś, kto otwarcie przyznaje się do picia wody na myszach. Jestem smakoszem tego trunku.

Zapytam tylko, Whiskey, czy Whisky. Nie, żebym miał coś do smakoszy irlandzkiej odmiany whisky.

Witaj i Twoje zdrowie!

 

 

no właśnie nigdy nie wiem jak poprawnie napisać :(

póki co z próbowanych najbardziej podchodzi mi Red Label (wiem, wiem, nic specjalnego), cały czas się przymierzam do Jim Beama. Jack Daniels nie do końca mój klimat, chociaż Tennessee Honey jest świetny. Ballantines zwykły średnio, Brasil całkiem nieźle, ale no, najlepiej póki co mi Red Label wchodzi.



#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Whiskey i Whisky wymawia się tak samo, choć powstały w dwóch różnych miejscach. Pierwsze, to irlandzki wynalazek, drugie szkocki. Na irlandzkich się nie znam, choć smakowałem kilka, natomiast szkocka, to moje ulubione. Nie lubię blendowanych (blended whisky), czyli mieszanek różnych roczników. Wolę single malt, czyli produkcję z jednorazowej fermentacji.

Ale o whisky napisałem artykuł. Wpisz "whisky" w wyszukiwarkę i już.





#14

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak ja piłem Whiskey, to się uruchamiałeś i pisałeś, że profanacja, bo z sokiem sobie piłem. O mało Ci żyłka nie pękła.





#15

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo Ty Connor nie masz zielonych włosów :D
A Staniqowi zielone włosy kojarzą się z Irlandią, która (choć woli Szkocję) i tak jest bardziej angielska niż kraj przodków, który mu tylko wątrobę niszczy :D

Więc sam rozumiesz 8)

aaa...Bym zapomniał - witaj dziewczyno o zielonych włosach.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych