Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Tajne archiwa archeologii

Tajne archiwa archeologii BÜRGIN LUC

  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Nieujawnione odkrycia, niezwykłe znaleziska i zaginione skarby, które każą pisać historię ludzkości na nowo!

Pismo sprzed 20 000 lat, samoloty sprzed potopu, motocykle Majów i inne rewelacje archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce
150 unikatowych fotografii.

 

tajne-archiwa-archeologii,w_378,wo_240,ho_380,_small.jpg

fot/wydawnictwo Amber

 

Tytuł oryginału: GEHEIMAKTE ARCHÄOLOGIE
Ilość stron: 304
Data wydania: 2015-04-28

 

Istnieją znaleziska, które oficjalna nauka pomija zupełnym milczeniem albo z premedytacją lekceważy. Ukrywane przed opinią publiczną tajemnicze przedmioty pozostają schowane w piwnicach muzeów, uniwersytetów i klasztorów.

 

LUC BÜRGIN, redaktor szwajcarskiego tygodnika i autor licznych publikacji – podobnie jak Michael Cremo i Richard Thompson w bestsellerze Zakazana archeologia – tropi te niezwykłe odkrycia, wyciąga na światło dzienne i dokumentuje sensacyjnym materiałem zdjęciowym w demaskatorskiej, pasjonującej książce.
• „Geody” sprzed pół miliona lat o konstrukcji nowoczesnych elektrycznych świec zapłonowych
• Mikroskopijne spirale z wolframu, molibdenu i miedzi odkryte w skałach, których wiek szacuje się na 20 000-318 000 lat
• Rzeźby i wazy sprzed 19 000 lat zapisane nierozszyfrowanymi do dzisiaj znakami
• Hieroglify nieznanej cywilizacji sprzed 11 000 lat koegzystującej z dinozaurami
• Model maszyny parowej zbudowany przez przedstawicieli przedkolumbijskiej cywilizacji
• Żarówka ze staroegipskiej świątyni
• Mapa z grobowca w Chinach, sprzed 2 000 lat, uderzająco podobna do map opracowanych na podstawie zdjęć satelitarnych

Prowokacyjna krytyka uznanych ustaleń archeologicznych ujawnia rewelacje, które oficjalną historię ludzkości stawiają pod znakiem zapytania.

 

Źródło: wydawnictwo Amber  logo.gif

 





#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Hieroglify nieznanej cywilizacji sprzed 11 000 lat koegzystującej z dinozaurami

Bonus: brak jakichkolwiek szczątków dinozaurów z warstw młodszych niż osady kredowe.

 

Nie lepiej wrzucić temat w dział "książki"?


  • 0



#3

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Interesująca pozycja, mam nadzieję, że znajdę wersję dla Kindle'a.

Zawsze miałem przeczucie, że historia Ziemi jest znacznie ciekawsza niż stanowisko oficjalnej nauki i ma do opowiedzenia długą i ciekawą historię. Historię starożytnych cywilizacji posiadających, zadziwiające nawet współczesnych, umiejętności i wiedzę.

 

Niestety współczesna nauka woli udawać, że temat nie istnieje - mogłyby się pojawić zbyt trudne pytania, na które przecież już dawno "odpowiedziano" i stały tak zwanym kanonem nauki.

Jeszcze by ktoś Nobla stracił albo, co gorsze, musiał przyznać do błędu ;)


Użytkownik fussy edytował ten post 28.08.2015 - 18:28

  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie lepiej wrzucić temat w dział "książki"?

Chyba nie, zgodnie z regulaminem subforum: http://www.paranorma...min-wewnetrzny/

 

fussy@

Chcesz to masz: http://ebook4all.pl/...rcheologii.html





#5

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dzięki bardzo!

 

edit: niestety musiałbym podać (polski?) numer telefonu, którego nie posiadam żeby pobrać z tego źródła

 

kupiłem tutaj http://www.czarnykot...rcheologii.html


Użytkownik fussy edytował ten post 29.08.2015 - 02:08

  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ta książka jest na tym poziomie co dzieło tego Cremo, to lepiej nie tracić kasy.
  • -2



#7

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zawsze pozostanie mi przyjemność obcowania z prawdziwą książką ;)


  • 1

#8

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydana w 2015 w Polsce, ale kiedy była światowa premiera? Bo czasem tłumaczenie na nasze ma niezła obsuwę ;/ Jest już ktoś kto przeczytał i może podzielić się opinią? Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję że jest to opracowanie do poczytania, a nie tylko głównie fotografie z jakimś krótkim opisem?


  • -1



#9

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


 

Wydana w 2015 w Polsce, ale kiedy była światowa premiera? Bo czasem tłumaczenie na nasze ma niezła obsuwę ;/ Jest już ktoś kto przeczytał i może podzielić się opinią? Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję że jest to opracowanie do poczytania, a nie tylko głównie fotografie z jakimś krótkim opisem?

 

 

Hahaha ciekaw jestem za co minus hahahahaha


Użytkownik ufo1987 edytował ten post 31.08.2015 - 19:24

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych