Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podłużne UFO złapane na taśmie - Tulsa, Oklahoma.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oklahoma-ufo.png

 

Podłużne UFO uchwycone telefonem niedaleko Tulsa w Oklahomie. Tak przynajmniej twierdzi świadek. Zeznaje on, że kiedy jechał do domu autostradą 169 ujrzał ten obiekt zstępujący na ziemię. Zwrócił jego uwagę ponieważ spadał bardzo wolno.

 

Świadek użył swojego telefonu by zrobić zdjęcie lecz później zaczął nagrywać dziwny obiekt. Zeznał on, że udało mu się nagrywać zjawisko przez trochę ponad 2 minuty. Kiedy wrócił do domu pokazał nagranie swojej żonie. Nie umiała ona zidentyfikować obiektu. Świadek umieścił film na Facebook'u z nadzieją, że ktoś rozpozna obiekt. Wiele ludzi debatowało nad tym że może to być kometa jednak zostało to jednoznacznie odrzucone. Obiekt nie gasnął, ani nie zostawiał za sobą żadnego śladu więc nie mogła to być kometa.

 

Eugene N. Zavodny z MUFON-Oklahoma ostatecznie zamknął sprawę jako "Nierozwiązana". W raporcie napisał, że zdjęcia i film zostały zrobione telefonem Samsung Galaxy S3. Niestety zarówno zdjęcie jak i wideo nie ukazują żadnych detali obiektu. 

 

Zavodny opisał, że obiekt posiada cylindryczny kształt oraz oś pionową. Długość jest najprawdopodobniej 3 razy większa od średnicy. Za pomocą zdjęcia oraz filmu nie udało się jednak przyjrzeć dokładnie końcom obiektu.

 

Świadek nagrał obiekt podczas jazdy samochodem więc trudno powiedzieć czy się on porusza czy jak twierdzi powoli opadał. Obiekt zasłaniają czasem rozproszone chmury więc można wnioskować że znajduje się daleko. Kiedy spadł poniżej linię budynków i drzew świadek stracił obiekt z oczu.

 

 

Źródło:http://www.latest-uf...lahoma-sky.html


Użytkownik Macabre edytował ten post 24.08.2015 - 22:56

  • 0



#2

JGK.

    Libertarianin

  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na smugę kondensacyjną samolotu, oświetloną przez zachodzące słońce. Pewnie leciał w stronę obserwatora i dlatego wydaję się jakby powoli opadał.
 


  • 2

#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może to... nie no dobra zaraz znów przyjdzie OpenYourMind i zacznie "ironicznie" pisać, ze znów jakieś wyjaśnienia wymyślamy typu gaz bagienny.

A więc możecie się po pławić, że tym razem jest to coś!

 

EDIT: tylko mały komentarz,

obiekt zstępujący na ziemię

 

Tak jak w temacie Chemtrails, niektórzy muszą się dowiedzieć co to perspektywa ;)


  • 0



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak zwane "znicze" czyli krótkie, skrócone perspektywą, smugi kondensacyjne, które przyjmują kształt podobny do elipsy, lub płomyka.

stary temat:

http://www.paranorma...a-niebie/page-2

 

Jeśli ci badacze ufo nie potrafili tego rozwiązać, to tylko świadczy o ich kompetencjach.


  • 1



#5

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tulsa, panie Autorze, Tulsa!

Jak tylko zobaczyłem, że filmik robiony komórką podczas jazdy samochodem, nawet nikt ręki nie raczył sobie ustabilizować... to przestałem to oglądać. Skoro to takie zjawisko niezwykłe to nie dało rady zjechać i się zatrzymać na te pół minuty? Nad tym materiałem nie ma jak dywagować :/


  • 0



#6

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tulsa, panie Autorze, Tulsa!

 

Oh, dziękuje za poprawkę póki mogłem to jeszcze naprawić :D Najwyraźniej źle przeczytałem i tak mi zostało :/ Już naprawione :D


  • 0



#7

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O Jeeezuuu....

 

Jestem fanem zjawisk UFO ale to przecież zwykła smuga kondensacyjna. Samolot jest dokładnie tyłem do nagrywającego i odlatuje dalej przez co wydaje się, że opada...


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych