Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza danych dla schroniska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witajcie użytkownicy VRP! :)

Ostatnio zwróciła się do mnie przyjaciółka pracująca charytatywnie dla pewnego schroniska gdzieś w Gdańsku. Ich schronisko potrzebuje bazy danych z zwierzątkami by ułatwić adopcję tychże zwierząt. Szukam kogoś kto potrafi zrobić bazę danych z wyszukiwarką i panelem administracyjnym. Jeśli ktoś zechce zrobić taką bazę charytatywnie to bardzo się ucieszymy ale jest też możliwość zapłacenia za nią :)

Pozdrawiam

Krwawy Edward :)





#2

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wygląda bardzo skomplikowanie.

Jakieś więcej szczegółów? Przykład użytkowania? Preferowane technologie? :D Gdzieś taką aplikację trzeba trzymać więc rozumiem posiadają jakiś serwer albo coś?


Użytkownik Palmæro edytował ten post 17.08.2015 - 21:28


#3

Morfina.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Streszczę o co mi chodzi, ale uprzedzam - kiepsko idzie mi wypowiadanie się i formułowanie czegoś, co nie do końca wiem jak działa.
Otów - jest sobie strona schroniska, bardzo bardzo bardzo tragiczna strona
Teoretycznie podstawy są generowane przez firmę DILIT, obstawiam, że jakiś szkieletowy panel (szkieletowy, bo widać jak posty są wstawiane) - jest.
Kierownik na wzmianki kręci nosem, ale po rozmowie z koordynatorką, uważamy, że projekt by go mógł przekonać, ale, żeby projekt był kompletny nie tylko od strony graficznej - musimy mieć kogoś, kto spełni nasze "fanaberie" i ew. musimy uwzględnić w projekcie koszty.

mn.i. potrzebujemy (i to jest główny cel)

• Takiej wyszukiwarki: http://www.napaluchu...ekam_na_ciebie/

Plus będzie nam potrzebne może zmiany w panelu? Tego nie wiem, bo nie mam pojęcia jak oni to wszystko dodają i jak to wygląda, bo może wystarczy kosmetyczna korekta. I to jest obecnie na zasadzie - umiesz, pisz, określ oczekiwania, ale co dalej to dopiero się okaże, czy uda się kiero przekonać.
W panelu na pewno powinno być wgrywanie zdjęć, super by było jakby strona operowała automatycznym zmniejszeniem (co raczej nie jest trudne) ale też i możliwością powiększenia zdjęcia, najlepiej w dostosowanym małym oknie, w panelu przydałyby się też pola, takie obowiązkowe z gwiazdką (chodzi o protokół, że bez tego nie przepuści Ciebie dalej) przy dodawaniu zwierzaków, aby zawsze był wiek, płeć - przynajmniej, bo do wyszukiwarki będzie to potrzebne :I 

Myślałam nad wykupieniem wordpressa, ale nie wiem czy warto.
Jak mówię - ja się nie znam, jedyne co ogarniam to podstawy podstaw CSS i html... a to jest nic. 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych