Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to telepatia?

Telepatia myśli dziwne przyjaźń umysły

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kanima.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam przyjaciółkę od kilku lat, jesteśmy blisko i doskonale sie rozumiemy. Od pewnego czasu zainteresowały nas dziwne zjawiska pomiędzy nami. Czasem mówimy to samo w tym samym momencie, gdy jedna z nas pomyśli o jakiejś piosence druga nagle zaczyna ją nucić, często zdarza mi się, że o niej pomyślę i zaraz dostaję od niej wiadomość, albo do mnie dzwoni. W ciagu roku szkolnego potrafiła ona wyczuć to, że źle się czuję i tego dnia nie będzie mnie w szkole, a rzeczywiście tak było. Czy to 'coś', to rzeczywiście telepatia? Czy to tylko jakieś moje wymysły?

Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy/poranka. : )
  • 0

#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze by było jakbyś mogła nam przybliżyć trochę zjawisko. Podać więcej szczegółów, konkretne przykłady które miały miejsce, częstotliwość ich występowania, od jak dawna mają miejsce itd. itp. Bo na podstawie powyższych urywkowych informacji ciężko wywnioskować cokolwiek.

Użytkownik Legendarny. edytował ten post 09.08.2015 - 23:08

  • 0



#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówią, że jak dziewczyny często ze sobą przebywają, to im się synchronizują cykle menstruacyjne. Może to coś na tej zasadzie z myśleniem jest.


  • 0



#4

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież to normalne. Mam tak z dziewczyną a jakoś mocno zżyci ze sobą nie jesteśmy.


  • 0

#5

Kanima.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze by było jakbyś mogła nam przybliżyć trochę zjawisko. Podać więcej szczegółów, konkretne przykłady które miały miejsce, częstotliwość ich występowania, od jak dawna mają miejsce itd. itp. Bo na podstawie powyższych urywkowych informacji ciężko wywnioskować cokolwiek.



Ok. No to tak.
Wszystko to występuję conajmniej kilka razy dziennie, mam na myśli przeczucie, że zadzwoni/napisze, mówienie tego samego.
Z piosenkami jest tak, że któraś pomyśli o piosence i w tym samym czasie druga zaczyna ją nucić. I potem tylko zdziwienie, ej myślałam przed chwilą o niej! To też zdarza się często, kilka razy w tygodniu?
Pewnego dnia kiedy byłam chora i miałam do niej napisać, że nigdzie nie idę, gdy tylko wzięłam telefon do ręki dostałam sms'a "Coś czuję, że źle się czujesz". Potem powtórzyło się to kilka razy, w dłuższych odstępach czasowych.
Występują już od ok. 2 lat, ale intensywniej zaczęły pojawiać się jakoś rok temu.
O, jeszcze jedna sytuacja mi się przypomniała. Ona ma delikatne problemy i czasami się okalecza i pewnego razu bolało mnie udo, a na drugi dzień zauważyłam u niej rany, w tym samym miejscu, gdzie odczuwałam ból.
  • 0

#6

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O, jeszcze jedna sytuacja mi się przypomniała. Ona ma delikatne problemy i czasami się okalecza i pewnego razu bolało mnie udo, a na drugi dzień zauważyłam u niej rany, w tym samym miejscu, gdzie odczuwałam ból.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że teoria Connora jest prawdziwa.

Ok. No to tak.
Wszystko to występuję conajmniej kilka razy dziennie, mam na myśli przeczucie, że zadzwoni/napisze, mówienie tego samego.
Z piosenkami jest tak, że któraś pomyśli o piosence i w tym samym czasie druga zaczyna ją nucić. I potem tylko zdziwienie, ej myślałam przed chwilą o niej! To też zdarza się często, kilka razy w tygodniu?
Pewnego dnia kiedy byłam chora i miałam do niej napisać, że nigdzie nie idę, gdy tylko wzięłam telefon do ręki dostałam sms'a "Coś czuję, że źle się czujesz". Potem powtórzyło się to kilka razy, w dłuższych odstępach czasowych.
Występują już od ok. 2 lat, ale intensywniej zaczęły pojawiać się jakoś rok temu.

To napisałaś to samo tylko bardziej rozwięźle...

Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 09.08.2015 - 23:41

  • 0



#7

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tnie się na udach? Zresztą nieważne, nie chcę się wymądrzać ale oczywiście zasugeruję, że jeśli jeszcze tego nie robisz to powinnaś pomóc przyjaciółce. Zakładam wobec takiego faktu, że obie jesteście w wieku nastoletnim, w którym nierzadko się zdarza coś takiego, jednak dobrze by było żeby z tym skończyła, bo może się to skończyć na czymś gorszym niż lekkie nacięcia - może się wdać jakieś zakażenie lub może pewnego razu nie daj boże naciąć się w nieodpowiednim miejscu przecinając to i owo.
A wracając do tematu - jeśli rzeczywiście to wszystko wygląda tak jak opisujesz to rzeczywiście zastanawiające. Jeśli to wszystko co piszesz jest prawdą, bo jeśli to są żarty to skończ i idź sobie stąd. Jeśli jednak piszesz prawdę, to wybacz ale przy ilości trolli i prowokacji tutaj, podejrzliwość jest jak najbardziej uzasadniona.
  • 0



#8

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Opisane zdarzenia to nic nadnaturalnego, takie zbiegi okoliczności zdarzają się częściej niz nam się wydaje. Radziłbym, zamiast skupiać się na takich głupotach, pomóc koleżance.
  • 1

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wyżej. Telepatia nie jest prawdziwym zjawiskiem, twój przypadek to zbiegi okoliczności. U ludzi będących ze sobą jest tego więcej.
  • 1



#10

Syriusz.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z kolegą wyżej. Jakiś czas temu też miałem świetne przeświadczenie, że to może być coś więcej. Jednak szybko uświadomiłem sobie, że to czyste zbiegi okoliczności i nic więcej. Z telepatią to raczej ma mało wspólnego.


  • 0

#11

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam przyjaciółkę od kilku lat, jesteśmy blisko i doskonale sie rozumiemy. Od pewnego czasu zainteresowały nas dziwne zjawiska pomiędzy nami. Czasem mówimy to samo w tym samym momencie, gdy jedna z nas pomyśli o jakiejś piosence druga nagle zaczyna ją nucić, często zdarza mi się, że o niej pomyślę i zaraz dostaję od niej wiadomość, albo do mnie dzwoni. W ciagu roku szkolnego potrafiła ona wyczuć to, że źle się czuję i tego dnia nie będzie mnie w szkole, a rzeczywiście tak było. Czy to 'coś', to rzeczywiście telepatia? Czy to tylko jakieś moje wymysły?

Dziękuję za przeczytanie i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy/poranka. : )

Dla mnie i mojego chłopaka jest to norma. Przewidywanie kiedy przyjdzie wiadomość, pomyslenie tej samej rzeczy, często potrafiłam nawet powiedziec kiedy nie spi a kiedy ma przerwe. To żadna telepatia chociaż nie przeczę by to zjawisko bylo niemozliwe ale  moim zdaniem to bardziej coś jak dopasowanie emocjonalne, podobny sposób bycia, wrazliwość, pewne przyzwyczajenia ,podobry tor myslowy'


  • 0

#12

Xodarus.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większość z was jest sceptycznie nastawionymi ignorantami któzy tylko szukają dowodów. Poczytajcie trochę cytaty Alberta Einsteina to może wleje się wam trochę oleju do głowy... Co do tematu, właśnie dziś opisałem zjawisko telepati niżej podam link (z tego forum) znajdziesz tam odpowiedź dlaczego nie rozumiesz tego co Ci się przytrafia. Jeśli pomogłem liczę tylko na uśmiech :)

 

http://www.paranorma...mawiac-o-magii/


Użytkownik Xodarus edytował ten post 08.10.2015 - 15:38

  • -1




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Telepatia, myśli, dziwne, przyjaźń, umysły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych