Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały Problem


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem tu nowa im mam mały problem, pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją... chodzi o to że zanim miałam aktywowane konto to miałam w prawnym górnym rogu panel do konta, oraz żeby się wylogować, po aktywacji wszystko znikneło i nie mogę się nawet wylogować, a wejść w śwoj panel moge tylko i wyłacznie po przez kliknięcie w moją nazwę w jakimś temacie...Teraz w tym miejscu mam tylko wyszukiwarkę forum i kopertę od poczty...



#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spróbuj wyczyścić historię przeglądarki i ciasteczka (tylko zapamiętaj dane do logowania :D)

Dobrze by było też (jeżeli to nie pomoże) żebyś napisała jaką skórkę forum masz włączoną, na jakim systemie operacyjnym pracujesz, jaką masz przeglądarkę itp.)





#3

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może przypadkowo przybliżyłaś ekran i podpisujesz to pod aktywowanie konta? Sam, gdy przybliżę ekran czy to na komputerze czy telefonie panel gdzieś ucieka.



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tego panelu też często nie mam, na telefonie jest najgorzej.



#5

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

O kurczę dziwna sprawa, doszłam i dzięki za podjecie wszelakiej pomocy. Nie wiem co jest nie tak, ale coś trzeba poprawić w tej stronie, jeżeli wcisnę lewy ctrl i jednoczesnie scroolem myszki przejadę na ~90% to wszystko się pojawia, ale w oryginale (bez pomniejszenia i powiększenia procentowego) ucina w górnym panelu prawy bok, a powinno być wszystko widoczne, w każdym bądź razie wiem gdzie błąd i dam radę, ale na przyszłość pasowałoby to poprawić, normalnie pracuję na graficznej rozdzielczości 1024 X 768, zapewne Ci co pracują na większej to nie mają tego problemu.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam



#6

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam dokladnie tak samo na komputerze, ale mi to nie przeszkadza bo ze swojego laptopa tylko ja korzystam i się nie wylogowywuje a w swój profil wchodzę klikając na swój nick, natomiast na telefonie mam ten panel ale tu też nie muszę się wylogowywac.



#7

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem rozwiązany, tak przynajmniej wynika z przeprowadzonych przeze mnie testów -- proszę o weryfikację.

Naturalnie przy ręcznym skalowaniu wielkości strony panel może znów wyjechać, to w części zależy też od przeglądarki.





#8

Ania S.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

D.K. Brawo! Rozwiązałaś problem, teraz jest OK.



#9

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz ja mam problem, który wystąpił wczoraj wieczorem. Strona rozjechała się od krawędzi do krawędzi ekranu. Wcześniej posty były bardziej ściśnięte, po bokach były dość spore odstępy, co wpływało pozytywnie na komfort czytania. Dodam, że rozdzielczość mojego ekranu to 1920x1080, więc czytanie tak szerokich linijek nie jest wygodne. Skalowanie wielkości strony oczywiście nic nie daje, jedynie zmniejsza się czcionka.



#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz ja mam problem, który wystąpił wczoraj wieczorem. Strona rozjechała się od krawędzi do krawędzi ekranu. Wcześniej posty były bardziej ściśnięte, po bokach były dość spore odstępy, co wpływało pozytywnie na komfort czytania. Dodam, że rozdzielczość mojego ekranu to 1920x1080, więc czytanie tak szerokich linijek nie jest wygodne. Skalowanie wielkości strony oczywiście nic nie daje, jedynie zmniejsza się czcionka.

 

Literówka w kodzie szablonu CSS, w efekcie skórka przeszła w niechętnie widziany przez użytkowników (w tym i przez Ciebie) tryb responsywny. Teraz powinno być już dobrze.





#11

serafiin.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam ten problem strona jest rozjechana na boki przez co czytanie jest uciążliwe 

 przeglądarka Opera 1024x768 skórka dark 




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych