Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikalne Video z Facetami w Czerni?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
100 odpowiedzi w tym temacie

#91

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pośmiali my się, pożartowali, ale może by to już zakończyć?


  • 0

#92

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fussy, z tym spotkaniem w hotelu to bym mój domysł. No bo po co dwóch kolesi z torbami na dokumenty wchodzi do hotelu w tym samym czasie? Chyba, że są parą gejów-to co innego.
  • 0



#93

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Universe24 Czyli jaki z tego wniosek? Mamy żyć w przeświadczeniu, że każdy z nas może być agentem, że żyjemy w Matriksie, i wpędzać się w schizofrenię? Bo przecież wykluczyć tego nie można, ten Matrix mógł zostać tak skonstruowany, żeby nie dało się tego sprawdzić, tak można powiedzieć... Wszystko (w tym również użytkownik Wszystko) może być symulacją w komputerze kwantowym, czyż nie?

 

What if I told you...

what-if-i-told-you.jpg

 

 

Wyjaśniając pokrótce: Universe, prawie niczym się tak naprawdę nie różnisz od zajadłych sceptyków. Oni się trzymają kurczowo "to niemożliwe bo to niemożliwe" a Ty się trzymasz kurczowo "to prawda ponieważ to możliwe". Przynajmniej tak to brzmi. Co za różnica? Nikt nikogo nie przekona i temat zakończy się na a) niczym (wariant optymistyczny), b)  nieporozumieniu (wariant realistyczny), c) obrzucaniu się mięsem (wariant pesymistyczny, który się tu ziścił) - no fajne byśmy mieli forum dyskusyjne, jakbyśmy tutaj gościli tylko zajadłych sceptyków i zajadłych zwolenników :P

 

Analizujcie z otwartymi umysłami i dopuszczajcie wszystkie opcje, ale odróżniajcie te "trochę" bardziej prawdopodobne od tych "trochę" mniej prawdopodobnych. I przede wszystkim pod warunkiem, że jest co analizować - no a tutaj coś tak nie za bardzo jest, wiecie...

 

Kilkadziesiąt postów temu kiedyśmy dyskutowali z Danielem na temat ubioru i mody męskiej doszedłem do wniosku, że "wszystko co miało zostać tutaj powiedziane zostało już powiedziane i chyba temat nam się wyczerpuje". Oj jak bardzo się myliłem... 


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 13.08.2015 - 19:39

  • 0



#94

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jak zwykle sceptycy to większość tego forum i chyba dla odstresowania się piszą posty... idźcie na jakieś forum polityczne to zobaczycie więcej paranormalnych akcji niż wszystkie zebrane tutaj.

A co do filmu to jednak lipnie to wygląda... niewiele można wywnioskować.

offtop.gif

Edward Kenway

 


  • 0

#95

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@stary dziad

Czyli to jednak sceptycy są przyczyną zła wszelakiego na tym forum, chociaż uważasz, że w tym temacie mają rację, bo film "lipnie" wygląda?
To teraz wyobraź sobie, co by było, gdyby sceptyków zabrakło? Przecież ten temat miałby już dwa rzazy więcej stron, a na ostatniej zwolennicy analizowaliby rozmazanie twarzy MIB, zastanawiając się, czy ich demoniczne oczy, ukryte za okularami są większe, czy jeszcze większe.

 

Myślałem, że ten temat padnie dwie strony temu, bo z tego "wartościowego i jakże demaskatorskiego nagrania" (że się tak wyrażę) zaprezentowanego w pierwszym poście (ale też w kolejnym wrzuconym filmiku,w którym  chłopiec, jakoby oszalały z przerażenia, mało szyby nie wybije - tak ucieka przed MIB) więcej się nie da wycisnąć.

Ale, jak widać  - myliłem się.

No i fajnie - w końcu wakacje są.

To może teraz zastanowimy się: "Co myślał boy hotelowy, jak się tak patrzył za tymi niezwykłymi "prawie bliźniakami"?

No, bo przecież coś myśleć musiał?

To na jakieś dwie strony powinno nam wystarczyć - a później se wybierzemy kolejny temat do rozważań.
Ja bym stawiał na tego dziadka, co przed nimi do hotelu wchodził - jemu tak dziwnie z oczu patrzyło. Czy on aby nie był ich marionetką?

 

@Wszystko

No bo po co dwóch kolesi z torbami na dokumenty wchodzi do hotelu w tym samym czasie?

 

Obawiam się, że oni żadnych toreb nie nieśli.

A wplecenie w całą akcję tego chłopaczka (tu mówię o drugim filmie wrzuconym do tematu) tylko potwierdza, że całość to FAKE. I to przez duże EF.
Bo w momencie kiedy tych dwóch łebków wchodziło do hallu, żadnego chłopaczka w nim nie było. Ktoś dorzucił go do nagrania żeby smaczniej było - bo nic tak nie uwiarygadnia tematu jak małe dzieci - nawet jeśli nie mają z nim nic wspólnego.

Równie dobrze można było odtworzyć nagranie wychodzącej z budynku grupy Mormonów (kto wie, czy akurat nie skończyła im się tam dobogodzina)  i skomentować, że opuszczali oni budynek w wielkiej panice i wyraźnie poruszeni widokiem dwóch facetów w kapeluszach.

Zamknąłbym to w diabły, bo jak ktoś zewnątrz wejdzie i przeczyta, to ciężko to będzie odkręcić na mieście.


  • 3



#96

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście, nie niosą toreb, coś mi się przewidziało.


  • 0



#97

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Universe24 Czyli jaki z tego wniosek? Mamy żyć w przeświadczeniu, że każdy z nas może być agentem, że żyjemy w Matriksie, i wpędzać się w schizofrenię? Bo przecież wykluczyć tego nie można, ten Matrix mógł zostać tak skonstruowany, żeby nie dało się tego sprawdzić, tak można powiedzieć... Wszystko (w tym również użytkownik Wszystko) może być symulacją w komputerze kwantowym, czyż nie?

 

What if I told you...

attachicon.gifwhat-if-i-told-you.jpg

 

 

Wyjaśniając pokrótce: Universe, prawie niczym się tak naprawdę nie różnisz od zajadłych sceptyków. Oni się trzymają kurczowo "to niemożliwe bo to niemożliwe" a Ty się trzymasz kurczowo "to prawda ponieważ to możliwe". Przynajmniej tak to brzmi. Co za różnica? Nikt nikogo nie przekona i temat zakończy się na a) niczym (wariant optymistyczny), b)  nieporozumieniu (wariant realistyczny), c) obrzucaniu się mięsem (wariant pesymistyczny, który się tu ziścił) - no fajne byśmy mieli forum dyskusyjne, jakbyśmy tutaj gościli tylko zajadłych sceptyków i zajadłych zwolenników :P

 

Analizujcie z otwartymi umysłami i dopuszczajcie wszystkie opcje, ale odróżniajcie te "trochę" bardziej prawdopodobne od tych "trochę" mniej prawdopodobnych. I przede wszystkim pod warunkiem, że jest co analizować - no a tutaj coś tak nie za bardzo jest, wiecie...

 

Kilkadziesiąt postów temu kiedyśmy dyskutowali z Danielem na temat ubioru i mody męskiej doszedłem do wniosku, że "wszystko co miało zostać tutaj powiedziane zostało już powiedziane i chyba temat nam się wyczerpuje". Oj jak bardzo się myliłem... 

 

Wiesz, równie dobrze schizofremik może być normalnym, a normlany nienormalnym.. W takiej żyjemy rzeczywistości. Nauka jest zbyt słaba żeby się przez nią przebić narazie. To samo tyczy się manipulacji..


  • 0



#98

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@stary dziad

Czyli to jednak sceptycy są przyczyną zła wszelakiego na tym forum, chociaż uważasz, że w tym temacie mają rację, bo film "lipnie" wygląda?
To teraz wyobraź sobie, co by było, gdyby sceptyków zabrakło? Przecież ten temat miałby już dwa rzazy więcej stron, a na ostatniej zwolennicy analizowaliby rozmazanie twarzy MIB, zastanawiając się, czy ich demoniczne oczy, ukryte za okularami są większe, czy jeszcze większe.

 

Myślałem, że ten temat padnie dwie strony temu, bo z tego "wartościowego i jakże demaskatorskiego nagrania" (że się tak wyrażę) zaprezentowanego w pierwszym poście (ale też w kolejnym wrzuconym filmiku,w którym  chłopiec, jakoby oszalały z przerażenia, mało szyby nie wybije - tak ucieka przed MIB) więcej się nie da wycisnąć.

Ale, jak widać  - myliłem się.

No i fajnie - w końcu wakacje są.

To może teraz zastanowimy się: "Co myślał boy hotelowy, jak się tak patrzył za tymi niezwykłymi "prawie bliźniakami"?

No, bo przecież coś myśleć musiał?

To na jakieś dwie strony powinno nam wystarczyć - a później se wybierzemy kolejny temat do rozważań.
Ja bym stawiał na tego dziadka, co przed nimi do hotelu wchodził - jemu tak dziwnie z oczu patrzyło. Czy on aby nie był ich marionetką?

 

@Wszystko

No bo po co dwóch kolesi z torbami na dokumenty wchodzi do hotelu w tym samym czasie?

 

Obawiam się, że oni żadnych toreb nie nieśli.

A wplecenie w całą akcję tego chłopaczka (tu mówię o drugim filmie wrzuconym do tematu) tylko potwierdza, że całość to FAKE. I to przez duże EF.
Bo w momencie kiedy tych dwóch łebków wchodziło do hallu, żadnego chłopaczka w nim nie było. Ktoś dorzucił go do nagrania żeby smaczniej było - bo nic tak nie uwiarygadnia tematu jak małe dzieci - nawet jeśli nie mają z nim nic wspólnego.

Równie dobrze można było odtworzyć nagranie wychodzącej z budynku grupy Mormonów (kto wie, czy akurat nie skończyła im się tam dobogodzina)  i skomentować, że opuszczali oni budynek w wielkiej panice i wyraźnie poruszeni widokiem dwóch facetów w kapeluszach.

Zamknąłbym to w diabły, bo jak ktoś zewnątrz wejdzie i przeczyta, to ciężko to będzie odkręcić na mieście.

Nie no, nie mogę się już bardziej wypowiadać, bo moje posty nie mają związku z tematem. :P Ogólnie masz rację, ale smarowanie jak to bardzo jest "fe" przez 7 stron to trochę przesada... Kto się tutaj popisuje? Zwolennicy czy sceptycy?


  • 0

#99

Akira.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze, gdybym wiedział, że tym filmem wywołam jeszcze większą kłótnię niż była, to bym go tutaj nie umieszczał.


  • 0

#100

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fussy, z tym spotkaniem w hotelu to bym mój domysł.

 

Tak myślałem ale wolałem dopytać, tym bardziej że w pierwsza część twojej wypowiedzi brzmi przypuszczająco i nie pozostawia wątpliwości co to sensu wypowiedzi. Doskonale rozumiem, twój pogląd na temat, gdyż mam podobny - czego z resztą dałem wyraz kilka stron wcześniej. Jednak w przeciwieństwie do ciebie, z całym szacunkiem - nie mam problemu z braniem pod uwagę pojawiających się wraz dyskusją poszlak, nawet w temacie tak wątpliwego pochodzenia - zamiast ogłosić, że to fake i scrolować dalej, jeśli wiesz co mam na myśli. Miejsc do scrolowania jest aż za dużo, to jest inne i ja tu wchodzę dla rozrywki, odpoczynku od codzienności... poczytać o ufo, czarownicach czy innych niestworzonych historiach.

Wszyscy jesteśmy tutaj tylko miłośnikami tezy o tym, że świat jest ciekawszy niż widać na pierwszy rzut oka. I świetnie, że jest w nas ciekawość nie poznanego ale wszyscy powinniśmy również wyjść z założenia, że jedyne co możemy - to sobie pogadać na takie tematy i starać się mieć z tego odrobinę zabawy intelektualnej. Zrozumienie, że nie ma niczego do udowadniania wyeliminuje taką potrzebę - fajnie by za to było dojść wspólnie do jakiś wniosków, w końcu jesteśmy na forum ;)


  • 0

#101

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UWAGA UWAGA!!

 

KONIEC REMIZY!


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych