Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikalne Video z Facetami w Czerni?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
100 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pragnę nadmienić, że takie opisy twarzy MIBów (brak brwi, wielkie oczy, czasem nawet brak nosa i oczy całe czarne, lub wręcz twarz wyglądająca dokładnie jak twarze kosmitów opisywane przez rzekomych uczestników bliskich spotkań trzeciego stopnia) pojawiają się tak długo jak historie o MIBach. Znamiennym jest jednak fakt, że prawie brak jakichkolwiek zdjęć i nagrań mających przedstawiać tych Facetów w Czerni, czytałem o jakimś tam jednym sensacyjnym zdjęciu (sensacyjnym dlatego, że to ponoć jedyne zdjęcie), choć niczego sensacyjnego poza dwoma facetami ubranymi na czarno nie przedstawiało (no i twarzy niestety nie było na nim widać).

 

 

 

A swoją drogą, tak z czystej ciekawości - po czym poznałeś, że są to stroje właśnie z lat 50 tych?

 

No tego chyba nietrudno wywnioskować, ubiór typowy dla 20-lecia międzywojennego oraz lat 40. i 50. jest dosyć charakterystyczny i na taki też właśnie wygląda ubiór panów z nagrania, na pewno ciężko dzisiaj o ludzi tak się ubierających, choć niewykluczone, że może niektórzy jak lubią to się tak ubierają.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 04.08.2015 - 23:37

  • 0



#32

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, jak to bywa z takimi filmami w internecie:

-Nie znamy daty nagrania.

-Nie wiemy, czy relacja jest autentyczna, a źródła nie są wiarygodne.

-Film jest słabej jakości.

 

 

Do czego dążę : Panowie wyglądają bardziej jak bliscy współpracownicy/pracownicy jednej kancelarii / przyjaciele biznesowi (zwał jak zwał). Mocnym atutem filmu była by wysoka jakość przedstawiająca rzekomy anormalny wygląd, wtedy byłby to zupełnie inny poziom, gdyż taka mistyfikacja potrzebowała by więcej zasobów (makijaż, stroje, miejsce udające hotelowe lobby/wejście itd.). A tak niestety mamy tylko kilkusekundowy urywek w tragicznej jakości. Nie ma w tym nic sensacyjnego ani wartego uwagi.


Użytkownik Sony edytował ten post 05.08.2015 - 01:12

  • 2

#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Widzę, że większość powyżej widziała NIE RAZ facetów ubranych w stoje z lat 50tych w dzisiejszych czasach :) Wszystko jest normalne i luzik ;p

Nie no, sencacji bym tu nie szukał ale większośc sceptyków tutaj niezle 'pojechała' ..

Gdyby nie kapelusze to byś miał czysty przykład tego jak ubrana jest ochrona. A takie kapelusze to wręcz znak firmowy niektórych gangsterów. Biznesmeni też bardzo podobnie się ubierają jak Ci dwaj na nagraniu, również często mają takie nakrycia głowy.

Wystarczy, że jest to dwójka jakichś mecenasów, czy innych biznesmenów, którzy przyszli omówić kilka spraw top secret. Status hotelu jeszcze bardziej podkreśla ten argument, w końcu dwie szychy nie będą się umawiać w jakiejś podmiejskiej pipidówie. W walizce mają akta/dokumenty które trzeba obgadać.

Ale moje wyjaśnienie jest zbyt nudne i realne, więc lepiej założyć, że to kosmici w czerni.
 


  • 5



#34

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie będą się umawiać w jakiejś podmiejskiej pipidówie


Polemizowałbym... Tajne załatwiałbym tam, gdzie nie ma ludzi. Chyba, że chodzi o coś bardziej oficjalnego.
  • 0



#35

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Widzę, że większość powyżej widziała NIE RAZ facetów ubranych w stoje z lat 50tych w dzisiejszych czasach :) Wszystko jest normalne i luzik ;p

Nie no, sencacji bym tu nie szukał ale większośc sceptyków tutaj niezle 'pojechała' ..

Gdyby nie kapelusze to byś miał czysty przykład tego jak ubrana jest ochrona. A takie kapelusze to wręcz znak firmowy niektórych gangsterów. Biznesmeni też bardzo podobnie się ubierają jak Ci dwaj na nagraniu, również często mają takie nakrycia głowy.

Wystarczy, że jest to dwójka jakichś mecenasów, czy innych biznesmenów, którzy przyszli omówić kilka spraw top secret. Status hotelu jeszcze bardziej podkreśla ten argument, w końcu dwie szychy nie będą się umawiać w jakiejś podmiejskiej pipidówie. W walizce mają akta/dokumenty które trzeba obgadać.

Ale moje wyjaśnienie jest zbyt nudne i realne, więc lepiej założyć, że to kosmici w czerni.
 

 

Zrozum, że tutaj materiałem do polemizacji jest zeznanie recepcjonistki..no i wzrost i ubiór "gangsterów", Gdzie ty widzisz walizki ?


  • 0



#36

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polemizowałbym... Tajne załatwiałbym tam, gdzie nie ma ludzi. Chyba, że chodzi o coś bardziej oficjalnego.

Więc polemizujmy. Uważasz, że dwóch tak ubranych typów większą uwagę przyciągnęłoby w renomowanym hotelu czy w jakimś jednogwiazdkowym baraku? Co innego, gdyby byli ubrani "nieoficjalnie".

 

Zrozum, że tutaj materiałem do polemizacji jest zeznanie recepcjonistki..no i wzrost i ubiór "gangsterów", Gdzie ty widzisz walizki ?

Czyli nie ma materiału do polemizowania, bo zeznania jak zeznania, o czym tu rozmawiać? Poza tym wydaje mi się, że po coś to video wrzuciłeś? Chyba, że jak się okazało, że nagranie można racjonalnie wyjaśnić to już nie jest przedmiotem dyskusji.

Co do walizki, to przepraszam, ale po prostu jakość jest tak dobra, że wydawało mi się iż pierwszy facet coś niesie, ale to chyba płaszcz się tak zlał z ręką.
 


  • 0



#37

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro to Ameryka, to mogło być nawet tak, że faceci byli miłośnikami filmów z lat 50. i jechali na jakiś zlot.


  • 0



#38

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc polemizujmy. Uważasz, że dwóch tak ubranych typów większą uwagę przyciągnęłoby w renomowanym hotelu czy w jakimś jednogwiazdkowym baraku? Co innego, gdyby byli ubrani "nieoficjalnie".


Czyli jak? Są ubrani formalnie czy jak miłośnicy filmów z lat 50?
  • 0



#39

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ Dołączam się do powyższego pytania.

 

 

Biznesmeni też bardzo podobnie się ubierają jak Ci dwaj na nagraniu, również często mają takie nakrycia głowy.

 

@Daniel. od kiedy to biznesmeni się tak ubierają? Mi się wydawało, że raczej typowym ubiorem na formalne spotkania to jest garnitur i krawat, a nie płaszcz i kapelusz a'la Capone. I jeszcze cali na czarno jak pracownicy zakładu pogrzebowego. Wybacz tę nutkę sarkazmu, nie chciałbym zabrzmieć jakbym bronił teorii o kosmitach w czerni, bo ja żadnej teorii nie bronię, tylko biorę wszystkie opcje pod uwagę, ale takie wytłumaczenie, że biznesmeni się bardzo podobnie ubierają, to jest jak dla mnie co najmniej naciągane.


  • 0



#40

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalny film z monitoringu do którego dorobiono ciekawą historyjkę. Dalej nie wiem co tu podejrzanego jest...

A i dalej nie wiadomo jakie UFO było tam widziane, jakieś dokładniejsze info o tym?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.08.2015 - 21:54

  • 0



#41

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Więc polemizujmy. Uważasz, że dwóch tak ubranych typów większą uwagę przyciągnęłoby w renomowanym hotelu czy w jakimś jednogwiazdkowym baraku? Co innego, gdyby byli ubrani "nieoficjalnie".


Czyli jak? Są ubrani formalnie czy jak miłośnicy filmów z lat 50?

 

To się ze sobą nie kłóci przecież. W latach 50tych nie ubierali się oficjalnie? Akurat garnitur czy płaszcz to dość "wiekowy" strój. Gdyby tak ubrani pojawili się w jakimś mniejszym hotelu dla "zwykłych turystów" mogliby przykuć większa uwagę.

 

@Daniel. od kiedy to biznesmeni się tak ubierają? Mi się wydawało, że raczej typowym ubiorem na formalne spotkania to jest garnitur i krawat, a nie płaszcz i kapelusz a'la Capone. I jeszcze cali na czarno jak pracownicy zakładu pogrzebowego. Wybacz tę nutkę sarkazmu, nie chciałbym zabrzmieć jakbym bronił teorii o kosmitach w czerni, bo ja żadnej teorii nie bronię, tylko biorę wszystkie opcje pod uwagę, ale takie wytłumaczenie, że biznesmeni się bardzo podobnie ubierają, to jest jak dla mnie co najmniej naciągane.

Od kiedy? Od wielu lat?

Najpierw piszesz, że zawsze myślałeś, że biznesmeni są ubrani w garnitury, a potem się dziwisz, że są na czarno. Więc w jakich garniturach chodzą biznesmeni? W zielonych, czerwonych? Nie znam statystyk, ale wydaje mi się, że spotkania biznesowe to w 80% czarne garnitury. Reszta to jakieś szare/granatowe.

Nigdy nie widziałeś zamożnych mężczyzn w długich płaszczach? Nie wiem dlaczego naciągane, bo przecież tacy ludzie przeważnie się tak ubierają. To tak jakby napisać, że plażowicze w krótkich spodenkach to trochę naciągana teoria.


  • 0



#42

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel. jeśli chodzi o kolor garniturów to ja najczęściej szare i granatowe widuję. Czarne to rzadko kiedy, najczęściej na pogrzebach albo w Facetach w czerni z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem. Politycy czasem noszą czarne, ale chyba najczęściej też szare oraz granatowe jednak. Poza tym znaczenie ma też kolor krawatu, czarny garnitur z niebieskim czy czerwonym krawatem wygląda jak najbardziej normalnie, ale już czarny krawat, czarny garniak, czarne buty i biała koszula pod spodem? No tylko jeszcze ciemnych okularów brakuje i deneuralizera. Jeszcze mogą być też takie brązowawe garnitury, ale to one też chyba nie za często bo brązowy strasznie staromodnie wygląda. Poza tym ja się nie dziwiłem, że panowie na nagraniu są w czarnych garniturach, bo oni tam właśnie nie są w garniturach, tylko w staromodnych (jak dla mnie) płaszczach i kapeluszach. Owszem, takie płaszcze się nosi i sam nawet chętnie bym nosił w chłodniejszych porach roku, bo mi się podoba taki styl, ale już takie kapelusze, to chyba nie zaprzeczysz że są rzadkością? Jeśli zaprzeczysz, to się bardzo zdziwię. Niby to tylko kapelusze, ale właśnie one w połączeniu z tymi płaszczami dają wygląd takiego gangstera z lat 20., ja osobiście nigdy w życiu nie widziałem na ulicy gdziekolwiek kogoś tak ubranego (nawet w Warszawie, w której często bywam, a tam różnych ludzi się widuje bo to już jest takie "światowe" miasto). No i trzeba dodać, że panowie na nagraniu są właśnie całkiem na czarno ubrani, stąd mój komentarz, że wyglądają jak pracownicy zakładu pogrzebowego. To wszystko wciąż nie musi świadczyć o tym, że to "kosmici w czerni", ale my tutaj teraz rozmawiamy o tym czy są ubrani typowo czy nietypowo. Moim zdaniem jak najbardziej nietypowo, jeśli ktoś twierdzi że to jest jak najbardziej normalny i spotykany ubiór to jestem naprawdę zdziwiony.

 

A wracając do właściwego tematu tego wątku - śmiesznie by było jakby się okazało, że w hotelu był po prostu jakiś zjazd steampunkowców czy innych pasjonatów staromodnego ubioru, jakiegoś filmu, książki itp. W hotelach bardzo często się takie zjazdy organizuje bo hotele mają sale konferencyjne i catering. Ale w takim wypadku na nagraniu się powinno utrwalić więcej osobników o nietypowym wyglądzie, a nie tylko dwóch gostków, tylko właśnie pytanie czy w ogóle jest dostęp do innych nagrań monitoringu. Czy tylko to jedno wyciekło, bo może rzeczywiście ktoś próbuję na tym sensację zrobić, albo jakiś kawał, cholera tam wie.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 05.08.2015 - 22:30

  • 0



#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jeśli chodzi o kolor garniturów to ja najczęściej szare i granatowe widuję. Czarne to rzadko kiedy, najczęściej na pogrzebach albo w Facetach w czerni z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem. Politycy czasem noszą czarne, ale chyba najczęściej też szare oraz granatowe jednak.

Kompletnie się nie zgadzam:

https://www.google.p...bm=isch&q=putin

https://www.google.p...bm=isch&q=obama

 

https://www.google.p...isch&q=Hollande

Jak dla mnie ewidentnie przeważa kolor czarny/ciemny, czasami pojawia się jakiś grafit.

 

ja osobiście nigdy w życiu nie widziałem na ulicy gdziekolwiek kogoś tak ubranego

Ale co innego jest chodzić sobie po ulicy, a co innego biznesowe spotkanie. Logiczne, że po ulicy się tak nie chodzi(ewentualnie rzadko), bo nikt się tak nie ubierze na spacer czy do sklepu - a zazwyczaj takich ludzie przeważnie się widuje na ulicy. Jeśli to było jakieś spotkanie biznesowe to zapewne podjechali samochodami, a ich jedyna droga to z auta do hotelu.

Jeszcze wróćmy do wcześniejszego aspektu, jeśli chodzi o biznesmenów:
https://www.google.p...wIVwxIsCh1vdwo3

To tu już praktycznie mamy tylko czarne garnitury. Można jeszcze sobie wpisać frazy związane z mafią/gangsterami i mamy większość wyników facetów w kapeluszach.

Ja nie twierdzę na sto procent, że mam rację, ale tysiąc razy bardziej prawdopodobne jest, że byli to: biznesmeni, politycy, ochroniarze, gangsterzy, pasjonaci lat 40ych, a nawet faceci z firmy pogrzebowej niż kosmici w garniturach.


  • 0



#44

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jak dla mnie ewidentnie przeważa kolor czarny/ciemny, czasami pojawia się jakiś grafit.

 

To ja mam takie odczucie, że jest na odwrót, ale możliwe że się mylę, jak to często z odczuciami bywa.

 

 

Ale co innego jest chodzić sobie po ulicy, a co innego biznesowe spotkanie. Logiczne, że po ulicy się tak nie chodzi(ewentualnie rzadko), bo nikt się tak nie ubierze na spacer czy do sklepu - a zazwyczaj takich ludzie przeważnie się widuje na ulicy. Jeśli to było jakieś spotkanie biznesowe to zapewne podjechali samochodami, a ich jedyna droga to z auta do hotelu.

 

No tutaj słuszna uwaga.

 

 

Można jeszcze sobie wpisać frazy związane z mafią/gangsterami i mamy większość wyników facetów w kapeluszach.

 

Bo takie jest stereotypowe wyobrażenie gangstera, wytworzone głównie przez filmy o amerykańskich gangsterach z pierwszej połowy XX w. (patrz Al Capone albo film "Wróg publiczny" z Johnnym Deppem), natomiast dzisiaj chyba niewielu gangsterów się tak nosi, choć mogę się mylić, nie znam się na przestępczych światkach i nie miałem z takimi do czynienia.

 

 

Ja nie twierdzę na sto procent, że mam rację, ale tysiąc razy bardziej prawdopodobne jest, że byli to: biznesmeni, politycy, ochroniarze, gangsterzy, pasjonaci lat 40ych, a nawet faceci z firmy pogrzebowej niż kosmici w garniturach.

 

Oczywiście, że tak. I choć trzeba rozważać wszystkie opcje, a nie zamykać się tylko w jednej kategorii myślenia, to trzeba przyznać, że tutaj jednak ciężko coś więcej rozważać kiedy mamy do dyspozycji tylko krótkie, nie najlepszej jakości nagranie z monitoringu i relację recepcjonistki.

 

Tak więc chyba wszystko co mogło zostać na ten temat powiedziane już zostało powiedziane i temat nam się powoli wyczerpuje. Spróbuję poszperać coś na temat tej rzekomej obserwacji UFO, która miała tam ponoć miejsce przed wizytą panów w czerni.


  • 0



#45

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

pomijając całą jakże wciągającą wymianę zdań na temat mody męskiej, dla mnie ci kolesie wyglądają co najmniej niezwykle, jak nie wiem... "jakieś cholerne bliźniaki co przyszły zepsuć komuś dzień" ;)

 

Pytanie tylko, czy sam fakt tego niezwykłego wyglądu nie stał się przyczynkiem do powstania hałasu w sprawie? Kolesie faktycznie wyglądają "wypisz wymaluj" MiB ale tylko udokumentowana obserwacja UFO w okolicy i jego związek z wizytowanym panem, uwiarygodniłaby całą historię w moich oczach.

Póki co mamy ekscentrycznych bliźniaków wizytujących hotel w sprawie, o której nigdy się nie dowiemy. 


Użytkownik fussy edytował ten post 06.08.2015 - 00:45

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych