Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikalne Video z Facetami w Czerni?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
100 odpowiedzi w tym temacie

#1

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poszukując w necie, natknąłem się na ciekawe video. Wiem że odrazu zarzucicie fejkiem, ale nie często spotyka się dwóch bliźniaków (identyczne twarze) o wzroście ponad 2 metrów, o ekstremalnie gorącej cerze, niesamowicie dużych i niebieskich oczach (którymi podczas rozmowy z pracowniczką ani razu nie mrugali),  przebranych na czarno, bez brwi, w hotelu, w którym kilka tygodni wczesniej obserwowano trójkątny obiekt UFO. Jeśli już było, sorki za offtop, zapraszam do dyskusji.

 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 04.08.2015 - 15:28

  • -1



#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd wiadomo ile mieli wzrostu, jaki kolor oczu, że nie mieli brwi i nie mrugali? Ten facet o tym mówi? Sorry, nie znam na tyle angielskiego.


  • 0



#3

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skąd wiadomo ile mieli wzrostu, jaki kolor oczu, że nie mieli brwi i nie mrugali? Ten facet o tym mówi? Sorry, nie znam na tyle angielskiego.

 

Ubranie widać samo. Wzrost sam oceniłem na ponad 2 metry, widać to wyraźnie. Twarze nawet na tak słabej jakości video są podobne. Zresztą potwierdziła to osoba która opowiada to na tym video a przyszli właśnie do niej. Reszta to relacja jednej z pracowniczek hotelu. Można dodać że opisywała rownież, że czuła że czytali jej w myślach i opowiadali coś o rządowej konspiracji, ETC


  • 0



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 


Twarze nawet na tak słabej jakości video są podobne.

 

faceci%20w%20czerni.jpg

 

Jeżeli chodzi o to, że są tak samo rozmazane i niewyraźne - to rzeczywiście.


  • 10



#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie widzę nic dziwnego na tym nagraniu. Akurat się złożyło, że dwóch ubranych na czarno facetów weszło do budynku. Skąd pochodzą informację o tym, że nie mrugali itp? Może na tym nagraniu jest coś czego nie widzę.
  • 1



#6

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie widzę nic dziwnego na tym nagraniu. Akurat się złożyło, że dwóch ubranych na czarno facetów weszło do budynku. Skąd pochodzą informację o tym, że nie mrugali itp? Może na tym nagraniu jest coś czego nie widzę.

 

czytaj caly wątek..relacja pracownicy w hotelu. No tak, nic dziwnego. Może właśnie chcą żebyś tak uważał..


  • 0



#7

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No doprawdy podejrzane, najwidoczniej nikt w hotelu nigdy nie widział panów co chodzą w garniturach?

 

 

że czuła że czytali jej w myślach i opowiadali coś o rządowej konspiracji

xD ciekawe jak to jest jak ktoś ci w myślach czyta : D

 

No i te twarze identico.

 

Ciekawe ile ludzi będzie chciało tam teraz pokój wynająć : D


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 04.08.2015 - 16:45

  • 0



#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ile razy oni do tego hotelu wchodzili?? Może to są monterzy tych drzwi rozsuwanych i je testowali? Wprzód, w tył, wprzód, w tył. 

 

Naprawdę jesteś tak naiwny autorze, żeby na podstawie tych "super twardych" dowodów pani recepcjonistki aż zakładać temat?

 

Na zdjęciach ani filmie kompletnie nic nie widać, więc o czym mamy dyskutować? O wrażeniach pani z recepcji?

 

:facepalm:


  • 0



#9

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czytaj caly wątek..relacja pracownicy w hotelu. No tak, nic dziwnego. Może właśnie chcą żebyś tak uważał..


Nie czytałem całego wątku, bo w tym czasie pisałem posta. Z opisu nie wynika, że jest to relacja, a opieranie tematu na zeznanich recepcjonistki, która widocznie jest fanką Facetów w Czerni nie ma sensu.
  • 1



#10

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ile razy oni do tego hotelu wchodzili?? Może to są monterzy tych drzwi rozsuwanych i je testowali? Wprzód, w tył, wprzód, w tył. 

 

Naprawdę jesteś tak naiwny autorze, żeby na podstawie tych "super twardych" dowodów pani recepcjonistki aż zakładać temat?

 

Na zdjęciach ani filmie kompletnie nic nie widać, więc o czym mamy dyskutować? O wrażeniach pani z recepcji?

 

:facepalm:

 

Nie każdego dnia spotyka się tak wysokich facetów, w czarnych strojach, ubranych tak oldschoolowo, wchodzących do hotelu w jakiej sprawie jeśli nie tej o której pisze autor?. Sam ich wygląd zaciekawił kolesia który ich wymija. Jasne że autor może robiź hoax, kłamać. Wszystko można tak wyjaśnić, ale trudno znaleźć tak zadziwiająco podobnych wzrostem ludzi i ich zaprosić żeby zrobili przedstawienie. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 04.08.2015 - 17:50

  • 1



#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


 

 Wszystko można tak wyjaśnić, ale trudno znaleźć tak zadziwiająco podobnych wzrostem ludzi i ich zaprosić żeby zrobili przedstawienie. 

 

Podsumowując.
Mamy nagranie marnej jakości, na którym widać dwóch facetów jednakowo ubranych w czarne płaszcze, kapelusze i garnitury, o podobnym wzroście i posturze, którzy wchodzą do hotelowego hallu.

Co do nienaturalnego wzrostu, to też bym się spierał, bo jak porównać ich wzrost do innych ludzi widocznych na nagraniu, to nie wygląda, żeby byli jakoś nienaturalnie przerośnięci. Nie bardzo wiem, na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że cyt. "Wzrost sam oceniłem na ponad 2 metry, widać to wyraźnie."

 

Tyle wynika z nagrania, bo jest marnej jakości, więc o żadnym podobieństwie "z twarzy" też nie można na jego podstawie mówić.

 

Oprócz nagrania mamy relację "pracownicy hotelu", która stwierdziła (o ile to ona stwierdziła, bo nie wynika to jednoznacznie z tekstu), co następuje:

- wzrost ponad 2 metry (nie wyglądają)

- ubrani na czarno (nic specjalnego)

- identyczne twarze (bliźniacy - a czemu nie?)

- duże niebieskie oczy (widziałem takich ludzi (są zresztą tez soczewki) - kwestia niesamowitej wielkości oczu jest niedoprecyzowana, bo co to znaczy "niesamowita" wielkość?)

- brak brwi (ogolone / zasłonięte / ufarbowane?)

- brak mrugania podczas rozmowy (nie mogła patrzeć jednocześnie na obydwóch)

- ekstremalnie gorąca cera (co to w ogóle znaczy?!)

 

Na dodatek, podobno we wspomnianym hotelu (chyba nie w hotelu tylko w jego okolicy?), kilka tygodni wcześniej zaobserwowano "trójkątne ufo". Czy są jakieś inne relacje na ten temat?

 

Sam film, bez tej relacji nie ma żadnego znaczenia, bo pokazuje tylko dwóch gości o podobnej posturze, charakterystycznie, choć niezbyt oryginalnie ubranych, którzy wchodzą do hotelowego hallu.

Gdyby nie chwytliwy tytuł nagrania i wsparcie "relacją" pracownicy hotelu, to pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował.

 

To wskazuje na to, że najistotniejsza jest relacja tej pracownicy (i wcześniejszy fakt "obserwacji" ufo), bo to ta właśnie relacja robi z żadnego tematu "sprawę".

 

Mamy tu trzy możliwości:

1. pracownica mówi prawdę, bo hotel rzeczywiście odwiedziło dwóch "facetów w czerni" - moim zdaniem naciągane jak szlag

2, pracownica mówi prawdę, bo dwóch wesołków zrobiło jej dowcip, a ona dała się nabrać - jak najbardziej możliwe

3. pracownica kłamie, bo jest w zmowie z tymi dwoma wesołkami - równie prawdopodobne jak pkt.2

 

Zorganizowanie pkt.2 i pkt.3 jest równie łatwe, więc nie będę się nad tym rozwodził - bardziej mnie interesuje ta "obserwacja" trójkątnego ufo w / obok hotelu, bo wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona była praprzyczyną całego tego "wydarzenia" - to z niej się wziął pomysł na tą inscenizację.

 

edit:
Jest oczywiście również taka możliwość, że było to zwykłe, banalne w swej naturze wydarzenie. Ot, dwóch podobnych gości w czarnych płaszczach i kapeluszach weszło do hotelu.

Koniec wydarzenia.

Ktoś to zobaczył na nagraniu i postanowił z tego zrobić "news".


Użytkownik pishor edytował ten post 04.08.2015 - 18:44

  • 2



#12

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

 


 

 Wszystko można tak wyjaśnić, ale trudno znaleźć tak zadziwiająco podobnych wzrostem ludzi i ich zaprosić żeby zrobili przedstawienie. 

 

Podsumowując.
Mamy nagranie marnej jakości, na którym widać dwóch facetów jednakowo ubranych w czarne płaszcze, kapelusze i garnitury, o podobnym wzroście i posturze, którzy wchodzą do hotelowego hallu.

Co do nienaturalnego wzrostu, to też bym Się spierał, bo jak porównać ich wzrost do innych ludzi widocznych na nagraniu, to nie wygląda, żeby byli jakoś nienaturalnie przerośnięci. Nie bardzo wiem, na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że cyt. "Wzrost sam oceniłem na ponad 2 metry, widać to wyraźnie."

 

Tyle wynika z nagrania, bo jest marnej jakości, więc o żadnym podobieństwie "z twarzy" nie można na jego podstawie mówić.

 

Oprócz nagrania mamy relację "pracownicy hotelu", która stwierdziła (o ile to ona stwierdziła, bo nie wynika to jednoznacznie z tekstu), co następuje:

- wzrost ponad 2 metry (nie wyglądają)

- ubrani na czarno (nic specjalnego)

- identyczne twarze (bliźniacy - a czemu nie?)

- duże niebieskie oczy (widziałem takich ludzi (są zresztą tez soczewki) - kwestia niesamowitej wielkości oczu jest niedoprecyzowana, bo co to znaczy "niesamowita" wielkość?)

- brak brwi (ogolone / zasłonięte / ufarbowane?)

- brak mrugania podczas rozmowy (nie mogła patrzeć jednocześnie na obydwóch)

- ekstremalnie gorąca cera (co to w ogóle znaczy?!)

 

Na dodatek, podobno we wspomnianym hotelu (chyba nie w hotelu tylko w jego okolicy?) kilka tygodni wcześniej zaobserwowano "trójkątne ufo". czy są jakieś inne relacje na ten temat?

 

Sam film, bez tej relacji nie ma żadnego znaczenia, bo pokazuje tylko dwóch gości o podobnej posturze, charakterystycznie, choć niezbyt oryginalnie ubranych, którzy wchodzą do hotelowego hallu.

Gdyby nie chwytliwy tytuł nagrania i wsparcie "relacją" pracownicy hotelu, to pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował.

 

To wskazuje na to, że najistotniejsza jest relacja tej pracownicy (i wcześniejszy fakt "obserwacji" ufo), bo to ta właśnie relacja robi z żadnego tematu "sprawę".

 

Mamy tu trzy możliwości:

1. pracownica mówi prawdę, bo hotel rzeczywiście odwiedziło dwóch "facetów w czerni" - moim zdaniem naciągane jak szlag

2, pracownica mówi prawdę, bo dwóch wesołków zrobiło jej dowcip, a ona dała się nabrać - jak najbardziej mozliwe

3. pracownica kłamie, bo jest w zmowie z tymi dwoma wesołkami - równie prawdopodobne jak pkt.2

 

Zorganizowanie pkt.2 i pkt.3 jest równie łatwe, więc nie będę się nad tym rozwodził - bardziej mnie interesuje ta "obserwacja" trójkątnego ufo w / obok hotelu, bo wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona była praprzyczyną całego tego "wydarzenia" - to z niej się wziął pomysł na ta inscenizację.

 

 

A może oglądni do końca filmik. Ja tylko tłumaczę co usłyszałem z tego co opowiada ten facet i co jemu opowiadała pracownica. Gorąca to znaczy opaleni. Naprawdę nie zna nikt angielskiego ? .. Jasne że to wszystko przypadek. Po coś jednak do tego hotelu musieli wejśc, i przyznaj nie często się spotyka tak wysokich facetow, ubranych w taki sposob wchodzących do Hotelu. By the way, tak ktoś pisal że tak wyglądają Nordycy (rasa obcych) w komentach na yt. 


  • 1



#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądnąłem (?) film do końca i nie ma w nim żadnej sensacji. Ani nie są oni specjalnie wysocy, ani nie jest pokazane, żeby zachowywali się jakoś dziwnie. Jedyna relacja pani z recepcji to przyznasz trochę mało (tym bardziej, że nigdzie nie jest powiedziane, że to w ogóle prawda, że jakakolwiek rozmowa miała miejsce). A dodawanie "smaczka" w postaci trójkątnego UFO to już w ogóle kpina z widza/czytelnika i ma na celu tylko potwierdzenie tej drugiej ściemy. Hotel zapewne przeżywa jakiś kryzys, a Małgorzata Rozenek już nie prowadzi swojego programu, więc jakoś trzeba było się ratować. A co jest lepszą reklamą niż obcy i MiB? Jakby to było potwierdzone, to sam bym tam pojechał :)

Dałeś się nabrać Universe. Nie ciągnijmy już tej farsy ;)


  • 0



#14

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądnąłem (?) film do końca i nie ma w nim żadnej sensacji. Ani nie są oni specjalnie wysocy, ani nie jest pokazane, żeby zachowywali się jakoś dziwnie. Jedyna relacja pani z recepcji to przyznasz trochę mało (tym bardziej, że nigdzie nie jest powiedziane, że to w ogóle prawda, że jakakolwiek rozmowa miała miejsce). A dodawanie "smaczka" w postaci trójkątnego UFO to już w ogóle kpina z widza/czytelnika i ma na celu tylko potwierdzenie tej drugiej ściemy. Hotel zapewne przeżywa jakiś kryzys, a Małgorzata Rozenek już nie prowadzi swojego programu, więc jakoś trzeba było się ratować. A co jest lepszą reklamą niż obcy i MiB? Jakby to było potwierdzone, to sam bym tam pojechał :)

Dałeś się nabrać Universe. Nie ciągnijmy już tej farsy ;)

 

Dalem się nabrac? A czy ja napisalem gdzieś że w to wierze? Dałem tylko do oceny. Czasem mam wrażenie że tutaj nic nie można wkleić żeby nie dostać po pysku.  


  • 4



#15

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


 

 


 

 

 

Jasne że to wszystko przypadek. Po coś jednak do tego hotelu musieli wejśc, i przyznaj nie często się spotyka tak wysokich facetow, ubranych w taki sposob wchodzących do Hotelu.

 

Ludzie zawsze wchodzą "po coś" do hotelu - ci dwaj, też mogli tam wejść w jakiejś konkretnej sprawie (powodów mogło być kilka co najmniej) albo po to, żeby tylko zostać nagranym (to w przypadku gdyby był to fejk).

 

Odwrócę pytanie.

Zakładając, że byli to rzeczywiście "faceci w czerni" - ci prawdziwi. Po co weszli oni do hotelu?

Jakie w ogóle znacznie ma powód wejścia do hotelu (niezależnie, czy to fejk, czy prawda)?

 

Przyznaję - nieczęsto się spotyka "tak wysokich facetów, ubranych w taki sposób wchodzących do hotelu" tyle tylko, że ten fakt nie wyklucza, że można ich spotkać w hotelu - prawda?

To, że coś dzieje się "nieczęsto", nie oznacza, że nie jest możliwe i że ma charakter nienaturalny. Że o jego "kosmicznym" charakterze nie wspomnę.

 

Przykładowo - nieczęsto spotyka się identycznych bliźniaków na ulicy - ja nie spotkałem nigdy. Czy z tego ma wynikać, że ich spotkanie jest niemożliwe?

Przecież identyczni bliźniacy istnieją i są też nawet ludzie, którzy ich spotykają.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych