Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Nightcrawler - Tajemnicza Biała Postać DYSKUSJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W roku 2008 we Fresno uchwycono dziwną białą postać na kamerach bezpieczeństwa. Miała ona najwyraźniej tylko dwie nogi i małą głowę. Film wprowadził nie małą sensacje i po wnikliwych analizach udało się udowodnić, że nie mogła to być kukiełka ani marionetka. Postać została nazwana The Nightcrawler. W marcu roku 2011 uchwycone zostało podobne zjawisko. Dwie postacie mniejsza i większa, wyglądające jak The Nightcrawler z 2008 schodziły ze zbocza góry. Kamery w lesie zostały założone po tym jak para spędzająca czas w Yosemite National Park skarżyła się na włamania do ich domku. Do dziś nie udało się wytłumaczyć czym były tajemnicze postaci.

 

 

(ten gorszej jakości pochodzi z 2008, a lepszej z 2011)

 

 

Co ciekawe mogą mieć one powiązania z legendami Indian o ludziach, którzy przybyli na ziemię przed ludźmi. Figury wyrzeźbione w drewnie przez plemiona Indian, które znajdują się w New Jersey lub Florydzie wydają się podobne do postaci na filmach.

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat oraz wasze teorie.

 

aK0ppWb.jpgcz6mNdM.jpg

 

Źródło: http://alasdairstuar...-nightcrawlers/

http://dogbrindlebar...ml#.VbTCOfntmko

(video znalazłem na YouTube i było ono najlepiej przedstawiające zdarzenie jakie znalazłem)

 


  • 5



#2

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To, że te postacie przypominają indiańskie posągi, skłania mnie ku opinii, że to zmyślna mistyfikacja, mająca wywołać emocje. Coś takiego bardzo łatwo przygotować.
  • 0

#3 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Juz dawno wyjasniony fejk. Nawet w ktoryms z tematow na forum film byl zamieszczony
  • 0

#4

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy tylko ujrzałem film z tym Nightcrawlerem na JuTube już jakiś czas temu to od razu skojarzyło mi się z tym:

 

 

Te Nightcrawlery wyglądają jednak nieco inaczej, ale cóż, może to robił ktoś bardzo szczupły i wygimnastykowany, a widać przecież że kreaturki poruszają się tak dosyć niezaradnie, jakby to nie był ich naturalny sposób poruszania się. A skąd ten malec się wziął? Może jakiś tatuś został sam z synkiem na noc, bo mam wyjechała - no i cóż, wiemy jak to się czasem kończy :D .

 

Jeśli ktoś zna lokalizację wspomnianego przez converse tematu gdzie sprawa została ponoć wyjaśniona to proszę o linka, nie miałem okazji się z nim spotkać.


  • 0



#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

skąd ten malec się wziął? Może jakiś tatuś został sam z synkiem na noc, bo mam wyjechała - no i cóż, wiemy jak to się czasem kończy

 

Mnie bardziej zastanawia ten mniejszy.  Dla mnie jeden jest za duży na człowieka, a drugi za mały. Ten większy mógł się poruszać na szczudłach, a ten mniejszy to nie mam pojęcia. Może to tylko złudzenie i ich wymiary są całkiem inne. 


  • 0



#6

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten filmik ma z dobre 5 lat, jak i nie lepiej i faktycznie convers ma rację, sam czytałem dawno temu, że to fejk.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych