Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tolerancja, ksenofobia itp. - temat ogólny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#31

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

http://hejty-na-fejsie.tumblr.com/

 

i niestety, zamknięto teatrzyk :(


  • 0

#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

http://hejty-na-fejsie.tumblr.com/

 

i niestety, zamknięto teatrzyk :(

 

Się można było spodziewać. Czekam na kolejną wersje. Daleko szukać nie trzeba ;)

 

A tu takie coś. Ciekawe combo, Prawica chce parady homoseksualistów aby wkurzyć Muzułmanów? Ciekawe

 

Szwedzka prawica chce zorganizować paradę gejowską w muzułmańskiej dzielnicy!

 

Prawicowe środowiska w Szwecji chcą zorganizować Paradę Równości w Sztokholmie, w dzielnicy, gdzie 75% populacji stanowią muzułmanie. Co na to lewica? Chce zablokować marsz i nazywa go „rasistowskim”!

 

Na Facebooku parada gejowska została zaplanowana na 29 lipca. Inicjatywa wyszła od Jana Sjunnessona, byłego redaktora naczelnego gazety Samtiden, która jest własnością nacjonalistycznej partii Szwedzkich Demokratów – w Szwecji jest uznawana za partię ultraprawicową. Parada ma przejść w dzielnicach Tensta i Husby – 75% populacji stanowią tam muzułmańscy imigranci.

 

Zorganizowanie parady LGBT na ulicach zdominowanych przez imigrantów z Bliskiego Wschodu, jest jednak wyrazem czystego rasizmu, i mowy nienawiści według krytyków z lewej strony barykady. Zapowiadane są kontrdemonstracje – na Facebooku w komentarzach pojawiło się wiele wyzwisk pod adresem Szwedzkich Demokratów.

 

Prowokacja SD pokazuje hipokryzję lewicy – nie szanują wiary i poglądów katolików, islam zaś jest ok – można go szanować,wspierać i bronić. Z katolika zawsze należy zrobić homofoba i rasistę.

 

http://parezja.pl/sz...kiej-dzielnicy/


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 24.07.2015 - 14:11

  • 3



#33

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale oni nie chcę zorganizować parady, tylko robią zadymę. W necie.

 

O ile mi wiadomo, żadna organizacja oficjalnie nie potępiła wydarzenia, a że ludzie na fejsie oblewają SD szambem... cóż. Jak to w necie.


Użytkownik NTM edytował ten post 24.07.2015 - 14:15

  • 0

#34

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie to może mieć sens, legalizowanie na siłę wszystkiego co homoseksualne + ściąganie wszystkich islamistów, w ten o to sposób łatwo będzie zdepopulować Europę. :D


  • 0



#35

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

http://hejty-na-fejsie.tumblr.com/

 

i niestety, zamknięto teatrzyk :(

 

Powstał fanpage na fb o tej samej nazwie. Ciekawe kiedy go zamkną, bo jestem pewny, że w końcu tak się stanie.


  • 0



#36

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zorganizowanie parady LGBT na ulicach zdominowanych przez imigrantów z Bliskiego Wschodu, jest jednak wyrazem czystego rasizmu, i mowy nienawiści według krytyków z lewej strony barykady.


Za to chęć mordowania takich ludzi (co w zasadzie już ma miejsce w rodzimym regionie muzułmanów) jest wyrazem takiej tolerancji i miłości, że łohoho. I żeby nie było - nie popieram ani jednych, ani drugich.
  • 0



#37

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko czy ten wiosek to odpowiedź na realne problemy mniejszości, czy może próba wykazania jakim to się jest superpostępowym? Niedawno w Szwecji jeden polityk, chcący być bardziej feministycznym od feministek, zaproponował aby zlikwidować bidety, bo korzystają z nich tylko mężczyźni a to podkreśla różnice między płciami...

Inna sprawa, że propozycja nie wiązała się z żadnym wnioskiem czy ustawą i nikt jej nie wziął na serio, a u nas różne frondelki grzmiały o tym jakie straszne rzeczy już już mają wprowadzić Szwedzi.


  • 0



#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kiedyś Skandynawia była niemal rajem, pamiętam jakieś ankiety, Skandynawowie byli najszczęśliwszymi ludźmi w Europie, było tam czysto i pięknie, przede wszystkim bezpiecznie, każdy chciał tam jechać, chociaż odwiedzić, zobaczyć fiordy, a dziś....syf, islam, dzieci mogą sobie same wybrać płeć po skończeniu 7 lat(CO?), Sodoma i Gomora...o to najlepszy przykład do czego właśnie prowadzi bezgraniczna tolerancja...


Władze Szwecji twierdzą, że ramadan jest szwedzką tradycją

Szwecja jest jednym z najbardziej zislamizowanych krajów Europy, gdzie uchodźcy mają większe prawa niż rodowici Szwedzi. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że tamtejsze władze opisały ramadan, święty dla muzułmanów miesiąc postu, jako tradycję Szwedów.

 

Raid Amin ze Stowarzyszenia Studentów Muzułmańskich "Alhambra" powiedział z wielkim przekonaniem podczas wywiadu z gazetą Sydsvenskan, że ramadan jest szwedzką tradycją. Wiele osób może nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, dlatego dziennikarze portalu Nyheter24 postanowili zapytać o to rząd. Ku wielkiemu zaskoczeniu, Amin rzeczywiście miał rację: ramadan to szwedzka tradycja.

 

http://zmianynaziemi...wedzka-tradycja

 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 24.07.2015 - 22:13

  • 0



#39

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

We Francji zaś, kilka muzułmanek pobiło kobietę, za to, że ta opalała się w parku.

 

 

Przykro to stwierdzać, ale Francuzi chyba nie mogą się już czuć jak u siebie " w domu"


  • 3



#40

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

We Francji zaś, kilka muzułmanek pobiło kobietę, za to, że ta opalała się w parku.

 

 

Przykro to stwierdzać, ale Francuzi chyba nie mogą się już czuć jak u siebie " w domu"

Zaraz przyjdzie Don Corleone i zminusuje Twój post i powie, że jesteś nietolerancyjna, bo ta Francuska nie powinna się opalać, bo obraża uczucia religijne islamistek, które są u siebie, bo przecież Wieża Eiffla to zabytek islamski, tak jak ramadan to Szwedzka tradycja.


EDIT: Nie pomyliłem się, jest i Don Corleone!


Użytkownik Daniel. edytował ten post 27.07.2015 - 20:31

  • 0



#41

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd informacja, że to były muzułmanki?


  • 1



#42

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Skąd informacja, że to były muzułmanki?

 

"Jedna baba drugiej babie..." :D

 

I, naturalnie, przestępca-muzułmanin dokonuje przestępstwa dlatego, że jest muzułmaninem, ale jak Polak-katolik dokona przestępstwa to nie jest to spowodowane przez bycie Polakiem-katolikiem.


  • 3

#43

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytałem dlatego, że choć podłożem ataku była "nieskromność ubioru" to jednak

cyt."Le Figaro" i "L'Union" informują - powołując się na wiedzę prokuratury, która bada sprawę - że przyczyną sprzeczki nie były różnice wynikające z odmiennej religii. - Nie wskazała na to ani ofiara pobicia, ani dziewczyny, które zaatakowały 21-latkę - wyjaśniają śledczy.

źródło

 

Tą informację czytałem jeszcze w momencie wrzucania przez Trzynastkę* tego newsa ale, być może, są już jakieś nowsze informacje przeczące temu.

 

 

* Trzynastka - ja wiem, że masz już nowy nick ale mam nadzieję, że nie obrazisz się, że notorycznie używam tego starego - bo ten nowy, choć atrakcyjny, jest dla mnie nieludzki językowo :D

Zrób dla mnie wyjątek, a inni niech się męczą :D


  • 1



#44

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jako ciekawostkę podam, że w mojej gimbazie za lat dawnych, gdy się nikomu problem imigrancki nie śnił, papież był jeden, a i chyba jeszcze w UE nie byliśmy, no to w tamtych "Starych, dobrych czasach" dwie laski tez się poszarpały, gdy jedna drugą wyzwała od "rozebranych prostytutek" (trochę innych słów użyła).

 

O ile mi wiadomo, żadna z tych dwój dziewoi nie była muzułmanką.


Użytkownik NTM edytował ten post 26.07.2015 - 22:05

  • 0

#45

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą ciekawe jakie byłyby u nas reakcje na to, że kobieta opala się w bikini w parku miejskim?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych