Skocz do zawartości


Kupię nawiedzony dom


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam jestem zainteresowany kupnem nawiedzonego domu rodzinnego, mieszkania, bądź innego lokum, jestem wstanie zapłacić czterokrotność kwoty wartości domu oszacowanej przez rzeczoznawce, oraz jego koszt.

 

Warunek kupna:

 

1. Musi w nim znajdować się przynajmniej jeden Duch, może być dobry, może być i zły.

2. Musi to być udokumentowane, najlepiej bezpośredni kontakt. (Legendy i historyjki nie wchodzą w grę )

3. Domy z których duchy się wyprowadziły nie będą brane pod uwagę.

 

Oferta jest jak najbardziej poważna i nie jest to żart.


Użytkownik Veckas edytował ten post 20.07.2015 - 16:12


#2

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2. Musi to być udokumentowane, najlepiej bezpośredni kontakt. (Legendy i historyjki nie wchodzą w grę )

I chyba 99% użytkowników tego forum chciałoby zobaczyć jeden taki udokumentowany, niepodważalny przypadek bezpośredniego kontaktu.

 

Ale podczas wizyty rzeczoznawcy to z pewnością będzie sporo legend i historyjek, a może nawet i jakiś "przypadek". :D



#3

lilu25.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie znajduje sie duch w domu, mojego brata(nadal zyje)jest zly to punkt pierwszy. Punkt drugi atakuje wszystkich domownikow zwlaszcza mame w celu dokonania wyludzenia korzysci majatkowej.Punkt trzeci duch nadal sie pojawia w domu chociaz juz nieosiedla lokum potrzeba egzorcyzmow

#4 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak czytam posty niektórych ludzi to z tego co mi wiadomo część z nich widzi te istoty bezpośrednio, chcę pomóc tym ludziom wydostać się z pułapek w jakich się znajdują, a przy okazji dać zarobić i dać im szansę zacząć nowe zycie :)



#5

lilu25.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj taka pomoc jest niezbedna:-)

#6 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

W Warszawie na ul. Wiejskiej 4/6/8 jest jeden bardzo nawiedzony budynek. Poziom debilizmu w nim panującego zahacza już o zjawiska paranormalne i nikt nie potrafi tego racjonalnie wytłumaczyć. Jak chcesz to możesz się mu przyjrzeć choć radzę uważać bo nie wiadomo co za zjawy tam spotkasz.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 20.07.2015 - 16:48


#7

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Budynek przedszkola w Mościskach, gm. Lubichowo, (nie)polecam. :D





#8

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy moment 2:34... Może tam coś kup :D 





#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chcesz dać 4 razy tyle i normalna cena to musisz być kasiasty gość. Jednak taki typowy dom co idzie w nim mieszkać cały rok to jakieś 150 tys w górę więc 4 razy tyle to jakieś 600 tys zł. Choć jak dla mnie to by było wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Był kiedyś na forum taki temat gdzie ktoś pisał o nawiedzonym domu do sprzedania. Ale podawał cenę coś koło 30tys zł więc suma mało realna jak za dom. I nie potrafił powiedzieć gdzie ten dom konkretnie miał być



#10

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chcesz dać 4 razy tyle i normalna cena to musisz być kasiasty gość. Jednak taki typowy dom co idzie w nim mieszkać cały rok to jakieś 150 tys w górę więc 4 razy tyle to jakieś 600 tys zł. Choć jak dla mnie to by było wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Był kiedyś na forum taki temat gdzie ktoś pisał o nawiedzonym domu do sprzedania. Ale podawał cenę coś koło 30tys zł więc suma mało realna jak za dom. I nie potrafił powiedzieć gdzie ten dom konkretnie miał być

 

150.000? Gdzie? W środku lasu? :D

W okolicach Warszawy musisz wydać na dom przynajmniej z 300.000 i to leciutko licząc, oczywiście na rynku wtórnym. Więc to wychodzi spokojnie 1.2-1.5mln zł. Ciekaw jestem skąd autor ma kasę, ciekawe co na to Urząd Skarbowy ;)

Dzisiaj powstał temat o być może nawiedzonym domu, poczytaj, napisz do autorki i ogień. Wszyscy będą zadowoleni.





#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://dom.gratka.pl...koscierska.html
No tak w lesie na jakiejś wsi stoją po tyle, dla przykładu (link wyżej) a tańsze też znajdziesz.


Wiadomo że warszawa i inne duże miasta to ogólnie droższe grunty więc ceny domów też wyższe



#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj powstał temat o być może nawiedzonym domu, poczytaj, napisz do autorki i ogień. Wszyscy będą zadowoleni.

 

 

Będę strzelał i pewnie nie chybię - ten temat jest właśnie odzewem na tamten temat :D

 

Ciekaw jestem skąd autor ma kasę, ciekawe co na to Urząd Skarbowy

 

Tu znów zaryzykuje strzał - autor nie musi się przejmować ceną domu, skarbówką i brakiem kasy, bo w jego ofercie tkwi mały haczyk

cyt.

(Warunek) 2. Musi to być udokumentowane, najlepiej bezpośredni kontakt. (Legendy i historyjki nie wchodzą w grę )   :D


Użytkownik pishor edytował ten post 20.07.2015 - 19:51




#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://dom.gratka.pl...koscierska.html
No tak w lesie na jakiejś wsi stoją po tyle, dla przykładu (link wyżej) a tańsze też znajdziesz.


Wiadomo że warszawa i inne duże miasta to ogólnie droższe grunty więc ceny domów też wyższe

 

@Wszystko, autor musi być przygotowany na każdy rejon i miasto :D nie wyszczególnił, że ma to być dom za Białymstokiem, w głębi lasu, najlepiej nadpalony, do góra 100.000zł ;p

A jak napisze ktoś, kto ma do sprzedania apartament w Śródmieściu za 7.000.000zł? Zrobi z gęby cholewę? :D

 

@Pishor, też tak właśnie myślę, że się zabezpieczył. Czyli w sumie prowokacja...





#14

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli w sumie prowokacja...

 

Tylko wtedy kiedy uznamy, że duchów nie ma - i zdobędziemy na to dowody :D





#15

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2. Musi to być udokumentowane, najlepiej bezpośredni kontakt. (Legendy i historyjki nie wchodzą w grę )

No to żeś kupił...






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych