Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Wezuwiuszem 16.07.15


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

PattonMinsky.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

16.07.2015 Dostałem od znajomej, która wie, że interesuję się tematem, takie oto dwa zdjęcia, zrobione 16.07.2015 w Rzymie (nad Wezuwiuszem) przez jej znajomą, polkę, która tam jest na praktykach konserwatorskich. Niestety nie mogłem dopytać się o godzinę, zdjęcia są nieduże a i na ten temat nie ma na razie żadnych innych wiadomości. Zamieszczam, gdyby ktoś się natknął na jakieś info w tej sprawie.

https://40.media.tum...aihxo2_1280.jpg

https://36.media.tum...aihxo1_1280.jpg

 

prowokacja2.gif

 

Kronikarz


  • -1

#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego zdjęcia są zapisane z tumblra? 

 

19729091633305597325.png

 

Dostałem od znajomej

W fan mailu wysłała? Proszę...


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 20.07.2015 - 02:57

  • 0



#3

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To w końcu gdzie zrobiła te zdjęcia? Pytam, bo Wezuwiusz jest w Neapolu. Z Rzymu do Wezuwiusza jest 239 km.  http://ladistanza.it...Somma-Vesuviana


  • 4



#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim dopytaj znajomej w jakich okolicznościach robiła zdjęcia - są tak wykadrowane że musiała na coś patrzeć robiąc zdjęcia. Mam wrażenie że zdjęcia miały przedstawiać naturalne, rozpoznawalne obiekty, a tylko rozmycie utrudnia tobie identyfikację. Drugie zdjęcie przedstawia najprawdopodobniej prom pasażerski nocą, zdjęcie musiało być robione z brzegu. Natomiast "obiekt" na pierwszym to światła miejscowości położonej na wzgórzu za miastem. Zdjęcie jest tak ciemne że nie widać horyzontu i trudno tu mówić o jakim obiekcie latającym, bo nawet nie wiadomo czy to lata.


  • 0



#5

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no UFO na 100%. Pewnie kosmici chcieli kogoś porwać. #trustory

 

A tak na serio, wracaj do książek z przyry bo już Cię jeden banalny fakt zdemaskował.


  • 0



#6 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Jesteś jedną z tych osób co widzą UFO wtedy kiedy nie potrafią czegoś wytłumaczyć, jakbym leciał balonem i zapalił latarkę to też byś myślał że to ufo. Nie można czegoś badać i opierać się na własnej fantazji, bo to do niczego nie doprowadzi.

 

.., a co do tej fotki to zwykły statek, albo prom, wystarczy zwiększyć kontrast i rozjaśnic. (na drugiej fotce jest powiekszenie z pierwszej fotki)

 

c11bc9de.jpg


Użytkownik Veckas edytował ten post 20.07.2015 - 12:46

  • 5

#7

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w Rzymie (nad Wezuwiuszem)

Dobreee :D Chcemy jeszcze.
Komuś tu się chyba wybitnie nudzi. Radzę zacząć uczyć się geografii, zamiast tropić UFO.
  • 0

#8

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, wygląda na to, że Wiecznemu Miastu wyrosło ósme wzgórze. 

 

A Veckas już chyba nie pozostawił nam złudzeń na temat tego co się znajduje na zdjęciu. I gdzie zostało wykonane, bo statki nie latają tylko pływają i na pewno nie nad Wezuwiuszem.

 

Kolega jeśli sam został oszukany to na przyszłość niech się nie daje tak łatwo nabierać, wystarczy się przyjrzeć dokładniej zdjęciu, a nie od razu wrzucać w internet. A jeśli to kolega trolluje, to niech kolega skończy i zajmie się czymś pożytecznym - poczytaj sobie o Włoszech, poucz się geografii, to na pewno Ci się przysłuży, a na niedobór wolnego czasu jak widać nie narzekasz. Tak czy siak, myślę że temat do zamknięcia.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 20.07.2015 - 18:40

  • 0



#9

PattonMinsky.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie twierdze ze to jest prawda - takie dostałem, i przytaczam to, co mi powiedziala 'patrz co latalo nad wezuwiuszem dzisiaj'  - wiem, że Wezuwiusz jest pod Rzymem, wiem też, że czegos takiego trudno by tam nie zauważyć, gdyby sobie latało tam. Natomiast kłótnie i spory oraz weryfikację zostawiam tym, co sie na tym znają - ja nawet nie mam pojęcia jak sprawdzić taką fotę.


  • 0

#10

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiem, że Wezuwiusz jest pod Rzymem

Mistrz nad mistrzami po prostu :D
Temat w zasadzie od samego początku był do zamknięcia. Autorowi polecam mapę Włoch - na pewno dokona na niej wielu niesamowitych odkryć.
  • 1

#11

Cagligostro.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wezuwiusz jest tak samo pod Rzymem jak Rysy pod Warszawą.
  • 3

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:facepalm:

 Wezuwiusz jest pod Rzymem

Aby rozwiać Twoją pewność:

 

2prwbxi.jpg

fot.google maps/ kliknij,aby powiększyć

 

Wulkan leży tam, gdzie wskazuje czerwony balonik.





#13

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to cię znajoma zrobiła w konia.


  • 0



#14

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ktoś tu robi sobie z kogoś jaja, tylko nie wiem, czy znajoma z autora, czy autor z nas.
  • 0

#15

PattonMinsky.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie to wzrusza, jak się o to kłócicie, bo ja sie o to awanturować nie zamierzam - ot po prostu, ponieważ nie sądzę, by ona robila sobie jaja, pomyślałem, że może ktoś tu to rozwiąże. Jak ktoś na podstawie zamazanej foty zna juz dokladną lokalizację obiektu, to gratuluję. Ja jej nie znam, jak piszę, nie potrafiłbym tego sprawdzić.Zresztą na kłótniach czy to autentyk czy nie mi nie zależało - dla mnie nie jest to autentyczne, dopóki będzie brak jakiś innych doniesień lub zdjęć. Zamieściłem, jeśli ktoś by się natknął na takie - tylko tyle,


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych