Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lucyfer na usługach Watykanu

poznajemy nieznane lucyfer watykan obserwatorium arizona teleskop

4 replies to this topic

#1

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano



Dlaczego teleskop Watykanu nazywa się Lucyfer i czemu uważany jest za niezwykły? Co zaobserwowali Jezuici obsługujący Lucyfera w 1995 roku? Czy Watykan wiedział o mistycznym znaczeniu położenia obserwatorium dla Apaczy? O tym i nie tylko w dzisiejszym odcinku.

Więcej informacji pod adresem: http://nowaatlantyda...er-z-mt-graham/


Użytkownik poznajemy nieznane edytował ten post 17.07.2015 - 22:34

  • 3

#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo ciekawy temat ale coś mi tu nie pasuje. Więc tak, w 2015 roku "coś" miało lub ma się wydarzyć. Coś co zostało zauważone dawno temu. Myślę, że gdyby to było aż tak ważne i przełomowe (tutaj autorzy chyba zdawali się sugerować potwierdzenie życia pozaziemskiego, mylę się?) to na pewno rozpoznalibyśmy co to jest i nie umknęło by nam to. Jak do tej pory cisza w eterze. Więc albo do grudnia coś się wydarzy albo to po prostu kolejna sensacja.

 

Myślę, że z w tym materiale mamy do czynienia z delikatną nadinterpretacją. Papież mówiąc o tym, że potencjalni obcy byliby naszymi braćmi i mógłby im zaoferować chrzest chciał przez to coś przekazać. Ale czy na pewno można z tego ukuć teorie, ze papież wie/wierzy w istnienie obcych? Może chodziło tylko o przesłanie, że nie zależnie od tego skąd kto jest i jak wygląda (jako że obcy są "skądś indziej' i wyglądają zapewne zdecydowanie inaczej) zasługuje na na to aby traktować go z szacunkiem i stosować się do założeń chrześcijaństwa?

 

Uważam, że przydałoby się więcej wstrzemięźliwości i mniej sugestywności w odczytywaniu niektórych przesłań.


  • 0

#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedługo będziemy mogli oglądać film: "Tajne taśmy Watykanu". Temat pokrewny, aczkolwiek horror taki sam...





#4

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomyślałem w pierwszej chwili, że chyba jest na odwrót, Watykan na usługach Lucypra, ale jednak chodzi o teleskop :)

 

Sorry za dygresję, ale jak Critter napisał o oferowaniu chrztu obcym, przed oczami stanęła mi scena z filmu 'Marsjanie atakują', gdy tamci lądują i następuje 'przywitanie', hehehe. Film denny ale na scenie przednio się ubawiłem :D


  • 1



#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

obserwatoium astronomiczne na wzgórzu Mt. Graham w Arizonie, które należy do Watykanu i jest kierowane przez Jezuitów. Obserwatorium wyposażone jest w superczuły teleskop który nazywany jest L.U.C.I.F.E.R.

Przez kogo? Teleskop Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego na mt. Graham to WATT

https://pl.wikipedia...nology_Telescop

 

Na górze znajduje się Międzynarodowe Obserwatorium Mt Graham, które udostępnia miejsce różnym podmiotom. Oprócz Watykanu swoje teleskopy mają tam też dwa uniwersytety, ponadto swój sprzęt testują tam producenci kamer cyfrowych i spektroskopów. Jeden z tych producentów produkuje kamerę cyfrową Lucifer, zamontowaną na innym teleskopie BLT.  Ktoś połączył jedno z drugim i w świat poszła plotka że watykan ma teleskop o nazwie Lucyfer.

http://vaticanobserv...vatican-lucifer


  • 1






Odpowiedz



  

Also tagged with one or more of these keywords: poznajemy nieznane, lucyfer, watykan, obserwatorium, arizona, teleskop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych