Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO-Zachodniopomorskie Szczecinek jezioro Wielimie

UFO

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1

tomek4041.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukam świadków którzy zobaczyli lub usłyszeli coś w obrębie jeziora w dniu 17.07.2015 od godziny 2 do 5 rano.
Mam narazie jednego świadka !!!

#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

A dowody macie? Zdjęcia, nagrania, cokolwiek. Obawiam się, że bez tego ani rusz niezależnie od ilości świadków.



#3

tomek4041.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dowodów brak bo to były sekundy .
Jestem tego świadomy że sprawa nie ruszy ale opisze te zjawisko
Za pierwszym razem jak usłyszalem było ciemno, to coś poruszało sie prawie w całkowitej ciszy ,tylko usłyszałem magnetyczny podzwięk trwał on niecałe 3 sekundy było to gdzieś koło godziny 2 w nocy.
Za drugim razem było o wiele ciekawiej.
O godzinie koło 4:30 nagle znikąd usłyszałem przelatujący pojazd ,tym razem nie usłyszalem magnetycznego dzwięku tylko usłyszałem odglos przecinającego powietrza pojazdu z dużą prędkością i mogłem nawet śledzić jego trase przelotu ale to też trwało około 3 sekundy,pojazd ten miał z pewnością kamuflaż maskujący bo było jusz całkiem widno i prawie bezchmurnie i nic nie widziałem.
Po tym zdażeniu przez chwile osłupiałem i zarazem zgłupiałem ,to było coś co do końca życia nie zapomne!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od tej chwili mój pogląd na świat sie zmienił całkowicie!

#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co to jest "magnetyczny dźwięk"? Czyli ogółem nic właściwie nie widziałeś?





#5

tomek4041.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie widziałem i to mnie troche zmieszało
A co do dzwieku to jest cieżko wytłumaczyć ,podobne dzwieki slyszalek jedynie w filmach s-f w pojazdach latających dlatego użyłem takiego wyrazu.

#6

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Weźcie mnie nie straszcie ;p. Ja sie tam we wrześniu wyprowadzam a mnie tu z UFO wyjeżdżacie. Jedyne pocieszenie jest takie ze jak na razie mamy tylko jednego świadka ktory w dodatku NIC NIE WIDZIAŁ.W dodatku jak sie wydaje sam fakt ze nic nie widzial ma być jedynym aspektem paranormalnosci calego zjawiska....

Szczecinek to bardzo ciekawe turystycznie miejsce z wieloma atrakcjami więc może jakas atrakcja wodna czy tez powietrzna spowodowała całe zamieszanie.I tak, wiem ze godzina była późna ale to niczego nie wyklucza.



#7

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Primo: Ortografia. Tragedia. Popracuj nad nią.

Secundo: Mówisz że:

 -Słyszałeś dźwięk "Magnetyczny" - takie dźwięki to normalka w mieście gdzie poprzednio mieszkałem, bardzo często było słychać dźwięki podobne do... Żniwiarzy z Mass Effect (o ile wiesz co to to to), więc czy to dowód na istnienie kosmitów, którzy sobie tu przylecieli? NIE.

-Widziałeś, ale w sumie nic nie widziałeś bo miał "kamuflaż" albo uciekł z pola widzenia. Człowiek ma to do siebie, że nie widzi pewnych rzeczy na pierwszy rzut oka. Jeżeli był to samolot który osiąga prędkość dźwięku, to WĄTPIĘ abyś go zobaczył, oraz moją teorię moge podeprzeć tym, że samolot przelatywał nad "laskiem" albo kompletnie gdzieś obok, dźwięk poniósł, bo coś takiego potrafi zabrzmieć na całe miasto, a smuga była gdzieś kompletnie poza Twoim wzrokiem.

 

Tak poza tym - nie jestem sceptykiem i wierzę w cywilizację pozaziemską, ba, uważam że ludzie zostali zakolonizowani tutaj. Ale w takie rzeczy jak dźwięki na niebie, albo latające spodki które okazują się być lampionami - nie wierzę. Za dużo takich przypadków, nigdy nie ma dość dowodów że to jakikolwiek statek kosmicznych. Jedyne nagranie które jest DOSYĆ wiarygodne, to jakiś zagraniczny koleś, który nagrywał lunetą statek kosmiczny.

A tak jeszcze z ciekawości - jak to wydarzenie zmienia Twój pogląd na świat?
 



#8

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


-Widziałeś, ale w sumie nic nie widziałeś bo miał "kamuflaż" albo uciekł z pola widzenia. Człowiek ma to do siebie, że nie widzi pewnych rzeczy na pierwszy rzut oka. Jeżeli był to samolot który osiąga prędkość dźwięku, to WĄTPIĘ abyś go zobaczył, oraz moją teorię moge podeprzeć tym, że samolot przelatywał nad "laskiem" albo kompletnie gdzieś obok, dźwięk poniósł, bo coś takiego potrafi zabrzmieć na całe miasto, a smuga była gdzieś kompletnie poza Twoim wzrokiem.

 

 

Dobrze kombinujesz bo Szczecinek jest otoczony gigantycznym jeziorem i właśnie lasem.To taki mały fenomen że to niesamowicie cywilizowane nowoczesne miasteczko ale sama powierzchnia miejska zajmuje niewielką polac a wszedzie dookola jest las i woda-wystarczy wpisac w Google Szczecinek, popatrzeć na zdjecia i mapy.



#9

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak to się zazwyczaj kończy. Użytkownik tworzy konto, twierdzi że coś słyszał/widział, przez krótki czas jest podekscytowany, więc postanawia poszukać forum o UFO, rejestruje się, pisze co go spotkało, ogół forumowe poddaje jego sprawę wątpliwościom i rząda po prostu rzeczowych dowodów. A dowody są najczęściej liche, żeby nie powiedzieć że żadne. Tak i ten temat będzie prawdopodobnie dziś wieczorem zamknięty.

 

Nie, zamknę go jutro rano ;) Ciebie proszę o pisane na temat. 

edycja:

ultimate



#10

tomek4041.
  • Postów: 0
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałem jak to sie skończy bez dowodów nic sie nie ruszy, ale wiem że to nie był samolot bo nie było słychać silników a pozatym miałem wrażenie że przeleciał gdzieś tak 100 m nademną z wyraźnym odglosem przecinającego powietrza.
Ok kończe temat i pozdrawiam kosmitów

#11 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Za pierwszym razem jak usłyszalem było ciemno, to coś poruszało sie prawie w całkowitej ciszy ,tylko usłyszałem magnetyczny podzwięk trwał on niecałe 3 sekundy było to gdzieś koło godziny 2 w nocy.

 

Co to jest magnetyczny podzwięk?

 

tym razem nie usłyszalem magnetycznego dzwięku tylko usłyszałem odglos przecinającego powietrza pojazdu z dużą prędkością

 

Odgłos przecinającego powietrza? Kolego, ile Ty masz lat że takie głupoty wypisujesz? Może chodzi Ci o odgłos tarcia powietrza o obiekt? 

 

i mogłem nawet śledzić jego trase przelotu ale to też trwało około 3 sekundy

 

 Gdyby tak było to zostałaby przełamana granica dzwięku, a wiesz co się dzieje z perspektywy obserwatora gdy tak się stanie?

 

To dowód na to że kręcisz. Do szkoły kolego to może się nauczysz dobrze wkręcać ludzi, oglądając filmy s-f do sukcesu nie dojdziesz:)



#12

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem tylko, jasna ciasna, ciekaw jak mogłeś śledzić trasę jego przelotu. Zadudniło z jednej i później z drugiej? Słyszałeś coś lecącego co zrobiło coś na wzór "przecinającego powietrza"... Możesz to objaśnić? Najlepsze jest jednak to, że statki kosmiczne jeśli już, nie przecinałyby powietrza, oraz byłyby prawdopodobnie ciche. Tym bardziej jeżeli jakiś pojazd latający miałby kamuflaż... Uważasz, że kosmici to takie tępe cośki, że zrobią sobie świetny kamuflaż, idealny, taki który Cię oszuka, ale przy tym ich pojazd będzie wydawał głośne, "magnetyczne" dźwięki? Totalny absurd.

Dasz mi podpowiedzi jak oceniać odległość pojazdu nad głową?

Veckas, pomyśl że autor tematu był 100m pod samolotem, który osiągnął prędkość dźwięku. Nie dość, że by ogłuchł, to ze strony pilota jest to niesamowicie niebezpieczny manewr i wątpię by cokolwiek z tych rzeczy przedstawionych w zdarzeniach które opisuje autor miały miejsce. Może oprócz tego że był nad jeziorem. Piliście coś? (w końcu wakacje, jezioro i te sprawy)





Also tagged with one or more of these keywords: UFO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych