Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne rzeczy. Co mam robić ? POMOCY.

parapsychologia telekineza magia duchy cieniste postacie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

SynFeniksa.
  • Postów: 8
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mam problem .A więc mianowicie: Od zawsze ciągało mnie do Magii, niezrozumiałych rzeczy, zjawisk paranormalnych itp Ponad dwa lata temu (po śmierci bliskiej osoby z mojej rodziny) zacząłem słyszeć dziwne głosy wołające mnie , były one bardzo smutne, rozpaczliwie wołały, potem kątem oka zacząłem widywać cienie , aż pewnego wieczora gdy kładłem się spać zobaczyłem przed sobą czarną postać , jakby taki trójwymiarowy cień - była to ta zmarła osoba z mojej rodziny , zaświeciłem światło, a postać zniknęła. W międzyczasie zdobyłem wiedzę (podstawową) o zjawiskach paranormalnych, telekinezie, energii , zacząłem praktykować poczułem energię w dłoniach , kręciłem wiatraczkiem PSI, manipulowałem energią , medytowałem itp.zacząłem tworzyć zaklęcia i rytuały  Czuję w sobie wszystkie żywioły. Ostatnio znów widuję cieniste postacie kątem oka , a gdy się położyłem do łóżka to przed moim oknem przeszła właśnie cienista postać w jedną stronę a potem w drugą była przygarbiona, jakby się nad czym zastanawiała. Tydzień temu widziałem świat, ruch  w slow motion i energię wokół mnie , nie wiem czego to była energia może po prostu energia powietrza , albo czysta energia , ether widuję też aury ludzi , przedmiotów , roślin , moich dłoni itp. i problem jest taki iż : czuję się jak bomba , jest we mnie coś , ogrom energii - czuję to w czakrze serca , nad którą po woli przestaję panować, gdy się denerwuję wieje straszny wiatr lub pada silny deszcz i nie jestem w stanie nad tym zapanować i dziś dwa razy - gdy położyłem się na dywanie, na plecach , zamknąłem oczy i skumulowałem , pobierałem energię do moich dłoni poczułem ją o wiele mocniej to było coś jak silny prąd i ogień , czułem iskry skaczące po dłoni , nie bolało , ale było tak silne że bałem się że tego nie utrzymam , później wchłonąłem to z powrotem. Nie potrafię do końca nad tą energią panować... wiatraczek kręci się z zawrotną prędkością ale w przeciwną stronę niż chcę , nie panuję nad tym. To jest za silne, co mam robić ? Może powinienem , pomedytować , wyciszyć się i bardziej skupić ? 


Użytkownik SynFeniksa edytował ten post 17.07.2015 - 12:34

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej powinieneś zejść na ziemię. Zjawiska o których piszesz nie są realne, bo powstają w twojej wyobraźni.
  • 0



#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Posiadasz tak ogromną moc, potrafisz kontrolować żywioły a jedynym przejawem tej mocy jest to, że wiatraczek kręci ci się w złą stronę. Fajnie...


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 17.07.2015 - 19:06

  • 0



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 Nie potrafię do końca nad tą energią panować... wiatraczek kręci się z zawrotną prędkością ale w przeciwną stronę niż chcę , nie panuję nad tym. To jest za silne, co mam robić ?

Zmień wiatraczek.

Z utęsknieniem czekam, aż gimbusy wrócą do szkoły.





#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmień wiatraczek.

:D

Ja tam mam inną prośbę, bo jutro do znajomych na grilla, a tu czytam

gdy się denerwuję wieje straszny wiatr lub pada silny deszcz i nie jestem w stanie nad tym zapanować

 

a grill w deszczu i przy silnym wietrze, to jakby nie to samo co przy ładnej pogodzie, więc, jakby można było...

Dasz radę jutro się nie denerwować? Tak od 18-tej powiedzmy...


  • 2



#6

chimaera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wy tak nie zaczynaliście?...

 

*mówię tu do osób praktykujących cokolwiek, a nie wiecznych sceptyków


  • 0

#7

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wy tak nie zaczynaliście?...

 

*mówię tu do osób praktykujących cokolwiek, a nie wiecznych sceptyków

 Nie ma tu wiecznych sceptyków jak coś jest niewytłumaczalne to jest niewytłumaczalne, żeby się upewnić trzeba dowodów, a to, że ktoś napisze historyjkę, że bawi się w czarodzieja albo, że płyną przez niego żywioły jest mało wiarygodne. Gdyby brano na poważnie każdą historyjkę to do dziś wierzylibyśmy, że chochliki wiążą grzywy na końskim karku xD


  • 0



#8

chimaera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewytłumaczalne znaczy niemożliwe? Niewarte próbowania?
Autor wątku tak się nakręcił, że naprawdę wierzy w to, co pisze. Ale za jakiś czas może zabierze się za ćwiczenia w wybranej dziedzinie, rozsądnie oceniając swoje możliwości. Gimbaza często ma taki wstrząs, gdy czyta po raz pierwszy o magii.


  • 0

#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor wątku tak się nakręcił, że naprawdę wierzy w to, co pisze.

 

To widać, słuchać i czuć tylko... co w związku z tym?

My też mamy uwierzyć? I motywować go wypracowania techniki sterowania tymi wiatrami i opadami?

A jakby wierzył, że lata to powinniśmy pewnie krzyczeć: Skacz przez okno - polecisz!


  • 0



#10

Macabre.

    Oczywiście to tylko teoria.

  • Postów: 83
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niewytłumaczalne znaczy niemożliwe? Niewarte próbowania?
Autor wątku tak się nakręcił, że naprawdę wierzy w to, co pisze. Ale za jakiś czas może zabierze się za ćwiczenia w wybranej dziedzinie, rozsądnie oceniając swoje możliwości. Gimbaza często ma taki wstrząs, gdy czyta po raz pierwszy o magii.

Niewytłumaczalne nie oznacza niemożliwego. Niewytłumaczalne znaczy, że nie posiada ono logicznego wyjaśnienia. Kiedy zawodzi logika trzeba szukać dowodu gdzie indziej czyli tam gdzie logika nie obowiązuje. Żeby jednak logika zawiodła trzeba dowodu, że nie da się tego wytłumaczyć. Ja nie neguje wydarzeń paranormalnych, ale do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem kiedy to tylko słowa, z logiką kiedy ma się dowody, że to bujda i z wiarą kiedy są dowody na to, że logika nie pomoże.


Użytkownik Macabre edytował ten post 17.07.2015 - 19:49

  • 0



#11

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

z archiwum manipulacji "energią duchową": nie istnieje możliwość żeby posiadać energię nad którą nie jest się w stanie zapanować, jeżeli twierdzisz że masz więcej energii niż jesteś w stanie kontrolować to po prostu świadomie pozwalasz jej robić co "zechce".

 

Z archiwum "obrony energetycznej": cieniste postaci są tam tak długo jak długo pozwolisz im tam być, jeżeli stwierdzisz coś z zakresu "spier papier na Syberię, a jak jeszcze raz Ciebie zobaczę zadzwonię po Ghost Busters", problem ich widzenia powinien odejść w zapomnienie, chyba że mieszkasz na Syberii :P

 

Z archiwum "telekinezy": nagraj wideo jak tego dokonujesz to pogadamy na poważnie.

 

Z archiwum widzenia "slou mousion": istnieje coś takiego jak "mindfulness", fajna sprawa, można robić różne ciekawe bajery w tym stanie jak łapać szybko poruszające się obiekty, podnosić ciężkie obiekty "bez problemu" czy nie czuć bólu podczas "ciekawych" akcji, polegam.

 

Z archiwum "zadaj pytanie": z jakich materiałów korzystałeś dowiadując się o Telekinezie itp itd.?

 

Z archiwum "prawnie i legalnie": nie przyjmuję reklamacji.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 ...motywować go wypracowania techniki sterowania tymi wiatrami...

No, jakby się taki podręcznik ukazał, mi jako tetrykowi ułatwiło by to życie w przyszłości. Nic gorszego, jak nie móc panować nad wiatrami.

Szczególnie w obecności jakiejś młodej damy...

 

Auegamma@

Polecam translatora google na początek, a jeszcze lepiej najpierw zapoznać się z pisownią danego słowa, tym bardziej, jeżeli jest w języku obcym. 

I tak: mindfulnes -> takie słowo nie istnieje -> mind fullness -> i owszem, a znaczy "pełnia umysłu",

         slou mousion -> nie istnieje -> slow motion -> to "zwolnione tempo".





#13

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i co wydaje ci sie ze jesteś bogiem? ten post to jedna z gorszych prowokacji w tym tygodniu....

Brawo...wygrałeś

icDAk.gif.


  • 0

#14 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiatraczek. Hmmm. Kolega to chyba na mocarzu jedzie.


  • 0

#15

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiatraczek. Hmmm. Kolega to chyba na mocarzu jedzie.

no tak albo na jakiejs innej trudnej do zidentyfikowania substancji chemicznej nie do konca takiej w postaci płynnej.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: parapsychologia, telekineza, magia, duchy, cieniste postacie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych