Skocz do zawartości


Zdjęcie

24 sposób na OOBE mojego autorstwa


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UWAGA PRZECZYTAJ ZANIM ZACZNIESZ:w tym sposobie jest wyobrażenie śmierci więc radzę zastosować się do instrukcji ,,Niech zniknie od razu '',bo w pewnej mojej książce piszą ,że takie zachowanie może doprowadzić do śmierci.I jeszcze jedno wyobraź sobię siebie i śmierć jakby z kadru filmowego, jakbyś oglądał to na telewizorze

Wczoraj myślałem o śmierci i wymyśliłem ten sposób na OOBE na mnie on zadziałał , ale nie wiem czy wam się uda.

Połóż się i zrelaksuj.Kiedy będziesz w odpowiednim stanie wyobraź sobie śmierć (taką w czarnym płaszczu , z kosą i trupimi łapami).Teraz wyobraź sobię siebie leżącego na ziemi bezbronnego i wogóle .Teraz śmierć wyciąga swoją łapę i wydziera z Ciebię świadomość . Kiedy już ją wyciągnie wymaż ją , niech zniknie od razu :mrgreen: . Po jakiś 30 sek. pojawią się drgania i mrówy .Kiedy ustaną możesz otworzyc oczy wtedy ja osiągnąłem OOBE.
  • 0

#2

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

.Kiedy ustaną możesz otworzyc oczy wtedy ja osiągnąłem OOBE.


Otworzyles oczy? No nie jest OOBE jak dla mnie... Ale to niebezpieczny sposob raczej
  • 0

#3

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mu pewnie chodzi o otwarcie oczu już w tym stanie. tak to zrozumiałem.

kuba, błagam, pisz normalną czcionką bo oślepnę do końca :(

a sposób jak każdy inny, jeden wyobraża sobie magnes, drugi że się turla, a trzeci Śmierć :P
  • 0

#4

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czcionka poprawiona bo nie chce miec problemów
:P

[ Dodano: 2006-10-17, 20:18 ]
właśnie o to mi chodziło Pyziak
  • 0

#5

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż to w jaki sposób osiągamy OBE to sprawa całkowicie indywidualna i zależy tylko od tego jak nam lepiej. Czasem nawet dobrze wymyśleć swój własny sposób - on zazwyczaj jest najbardziej skuteczny
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam inny pomysł, który próbowałem wczoraj, ale niestety, najadłem się chipsów i kolacji, a z tak pełnym żołądkiem nie mogłem nic zrobić. Tak czy inaczej założyłem słuchawki i puściłem sobie łagodniejego rocka i dostosywałem swoje ciało do drgań strun od gitary, albo do basów...
  • 0



#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ehh, jak Ci to powiedzieć, kuba543 - nie pier**** mi tutaj :) Jeżeli chcesz by twój sposób był 24 na tym portalu to musisz się trochę bardziej napracować, ile razy Ci się udało wyjść z ciała tym sposobem ? raz ? Oszacuj się i nie podniecaj się.

Tak więc powiem Wam - w najbliższym czasie udostępnię na forum moje praktyki i teorie wywoływania OOBE. Opiszę w nich co i jak - u mnie to działa perfekt - dwa sposoby mojego autorstwa (bardzo ciekawe) poznacie już niedługo, as soon as possible.
  • 0



#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytałem już o sposobie z umieraniem, ale polegał na tym, że trzeba było sobie wyobrazić, że jedzie się samochodem i uderza w mur. Wtedy ciało astralne zostaje wyrzucone. Nie próbowałem i nie polecam.
  • 0



#9

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak więc powiem Wam - w najbliższym czasie udostępnię na forum moje praktyki i teorie wywoływania OOBE. Opiszę w nich co i jak - u mnie to działa perfekt - dwa sposoby mojego autorstwa (bardzo ciekawe) poznacie już niedługo, as soon as possible.


NO to czekam z niecierpliwością ciekaw jestem czy to coś pożądnego, ale pewnie tak skoro nabijasz się z innych

Jeżeli chcesz by twój sposób był 24 na tym portalu to musisz się trochę bardziej napracować


NO niewiem każdy powinien miec swój własny indywidualny sposób tak jest łatwiej, ale poczekam jedbnak na twoje praktyki i teorie wywoływania OOBE zobaczymy czy uda mi suie je osiągnąć stosując twoje metody, ale pewnie tak zadzierasz nos :lol
  • 0

#10

Misty162.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wole troche powizualizować ;) i metodę 4+1
(łatwa, sprawdzona, skuteczna :D )
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Istnieje na prawdę wiele sposobów na osiągnięcie OOBE, więc nie wiem po co kombinować z tą śmiercią. Wiadomo, że duchowość ma większą moc niż materia nieożywiona, więc lepiej nie ryzykować. Na mnie osobiście dobrze działają metody z liną, huśtawką i inne z kołysaniem. Czuję jak moje ciało astralne 'buja się' w moim ciele i jest to bardzo przyjemne uczucie. Dodatkowo pozwala się zrelaksować i jest mimo wszystko bezpieczniejsze.
  • 0



#12

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"NO niewiem każdy powinien miec swój własny indywidualny sposób tak jest łatwiej, ale poczekam jedbnak na twoje praktyki i teorie wywoływania OOBE zobaczymy czy uda mi suie je osiągnąć stosując twoje metody, ale pewnie tak zadzierasz nos " (by Raziel)

Masz rację co do tego że każdy ma swój sposób wywoływania, ale można ten sposób rozpracować tak aby służył nie tylko tej osobie, która go używa - tak samo jest na przykład z hipnotyzacją - inny hipnozer - inny sposób hipnotyzowania ;p Już może jutro dodam moje zapiski na forum, mam nadzieję że chociaż trochę pomogą.

Ja nie wizualizuje sobie żadnej z wyżej wymienionych metod, robię to poprostu ciut inaczej (sposób mój podobny jest do 4+1, lecz tylko podobny ;p )
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych