Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zerknijcie na to zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierze, ze podbijam tu ze zdjeciem, jednak ciekawość silniejsza. Przegladam fb i kolezanka cos zalajkowala, chyba dziewczynka z rodziny sadzac po wieku lub nie wiem, szkoda ze poswiata niebieska, a o oryginalne zdjecie prosic glupio, uznała by mnie ta dziewczynka za pedofilke jakas.. Nie sadze by bawila sie w doklejanki, dziwi mnie ze nikt tego nie zauwazyl, bo mi rzuciło sie to w oczy. Spojrzcie na szybe. Co to, od czego to ewentualnie? Czy to wyobraznia plata mi figle?

Link. http://i62.tinypic.com/14iomdd.jpg
  • 0

#2

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wyobraźnia ci płata figle


  • 0

#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam nie widzę nic szczególnego, ale chyba wiem o co Ci chodzi. Jeśli masz na myśli twarz pod oknem przewróconą na lewą stronę to myślę, że to po prostu obdrapana z farby ściana. A że wypatrzyłaś tam twarz (i ja również) - pareidolia :) .


Użytkownik Legend@rny edytował ten post 06.07.2015 - 02:28

  • 0



#4

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, dziekuje. Chodzilo mi wlasnie o to w szybie, po odwróceniu telefonu widze dziewczynki twarz, ale to pewnie wyobraznia:D
Pokazalam to koledze, on twierdzi ze to flaga jajas, bo zdziwil sie, jak sciana moze byc na tle balkonu? :D a z drugiej strony skad tam flaga jakas by byla? Rzekomo sprawdzil i widzi tam flage jakas. :D
  • 0

#5

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie fajna fotka, ale może faktycznie Twój kolega miał rację. Może to jednak nie pareidolia, ale twarz uwieczniona na jakimś bannerze reklamowym czy czymś takim.


  • 0

#6

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na zdjęciu widnieje młoda Sarah Connor i nieudany respawn T-800 z przyszłości. Spokojnie, to się naprawi, pojawi się na łódce z bazooką.

A tak na serio - nie przejmuj się, to tylko jakiś duch.


  • 0



#7

henryk19.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś pranie wywiesił za okno na jakiejś suszarce.


  • 0

#8

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dam wam zdjęcie większe jakby kogoś interesowało, bo teraz jestem na laptopie i zauważyłam, że tamto jest małe, wybaczcie. W każdym razem dalej mnie zastanawia to zdjęcie, wysłałam kilku znajomym i też im się rzuciło to w oczy, tak samo jak mi. Cokolwiek tam zawidniało to i tak robi wrażenie, możecie sobie rozswietlić je, efekt lepszy. :D
eu0yf7.jpg
 


  • 0

#9

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W każdym razem dalej mnie zastanawia to zdjęcie
 

A co konkretnie cię nadal zastanawia? Gdzie jest  ta niby "twarz" - na której szybie? O czym w ogóle jest ten temat?


  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na mnie nie robi żadnego wrażenia, nic ciekawego tam nie ma.
  • 0



#11

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że gdyby prawdziwy duch chciał się ukazać w szybie, to ukazałby się prędzej w pionie ;) . A na zdjęciu widzę bardziej logo Plusa niż twarz dziewczynki.

Użytkownik Legend@rny edytował ten post 07.07.2015 - 17:50

  • 2



#12

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



A na zdjęciu widzę bardziej logo Plusa niż twarz dziewczynki.

Mi się to bardziej z Canal + kojarzy.

Pytanie tylko, czy to o ten fragment odbicia w szybie chodzi?

Zaznaczyłem kilka możliwości występowania twarzy na tej fotografii i jedna wydaje się być dość prawdopodobna.

Ta w białym kwadracie.

 

c+%202.jpg

 

Pozostałe to:

- (kwadrat zielony) szyld reklamowy C+ (cokolwiek to jest za firma)

- (kwadrat czerwony) fragment okna kamienicy

- (kwadrat żółty) częściowo oświetlony fragment napisu na szyldzie na elewacji kamienicy naprzeciko

Innych opcji tu nie widzę.


  • 3



#13

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, dopiero teraz zauważyłem, że zabrzmiałem tak jakbym zamiast twarzy tej prawdziwej dziewczyny (biały kwadrat) widział logo Plusa :D . Oczywiście chodziło mi o to w szybie - kwadrat zielony. Logo Plusa przewrócone na lewo (jak przechylisz głowę to ujrzysz). A patrzyłem już z tej perspektywy, bo też rzekomą "twarz" można zobaczyć dopiero jak głowę na lewo przechylisz. Natomiast w pionie rzeczywiście wygląda jak odwrócone logo Canal+ i w to w takiej perspektywie, że wygląda jakby widniało na szyldzie (takim wystającym prostopadle do ściany, na której jest umieszczony).


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 15.07.2015 - 17:46

  • 0



#14

Minatrix.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, faktycznie po przechyleniu głowy w przeciwną stronę można zauważyć logo plusa. Już mnie nic nie zastanawia, dzięki! :D


  • 0

#15

Gumiś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten na żółto to jakiś bohater bajek aminowanej. Same zdjecie jest sfałszowane, tak jak wszystkie zdjeciatypu co jakaś aplikacja wysyła nam zdjecia na facebooku, aby zobaczyć dane zdjecie trzeba polubić strone ich.


  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych