Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noszenie ciasnych spodni jest szkodliwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#46

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

No to kurna nie piszcie :D ale z tematu o obcisłych spodniach przeszliście na tolerancję a teraz na debatę czy do sandałów lepiej pasuje goła stopa czy w skarpecie.

No bo ile można o tym rozmawiać, kiedy ciasnych spodni się nie nosi i miało najwyżej parę razy na sobie? :D

 

 

Tak samo jak facet ubierze tak obcisłe spodnie, że mu za przeproszeniem jajka widać to oczywiście, że się będę z niego śmiał i nie jest to brak kultury, bo on sam robi wszystko, by wzbudzić śmieszność.

To musiałby chyba mieć na sobie legginsy. *sprawdza w Google jak wygląd mężczyzna w legginsach* E, widać równie tyle dużo, co na plaży, gdy ktoś się kąpie w ciasnych slipkach. IMO taka sama sprawa, jak bielizna a strój kąpielowy - niby tyle samo widać, ale jakoś się dziewczyny spinają przy pierwszym - a potem na FB zapraszają do term, i zgaduj o co biega :D

 

IMO to jest kwestia kultury - ludzie się przyzwyczaili, że ten chodzi w tym. Jakoś już większość akceptuje, że kobieta chodzi powiedzmy w takim o stroju. Być może odwrotnie (ubrania K-> M) to tylko kwestia czasy. Jeśli rzeczywiście ciasne spodnie powodują problemy z krążeniem (moim zdaniem tak), to można tylko nakłaniać do ich nienoszenia (obie płci) - no ale co to da? Jak ktoś sam chce? To jak namawianie do rzucenia palenia, z tym że przy paleniu można jeszcze zaszkodzić otoczeniu.


Użytkownik McNugget edytował ten post 27.06.2015 - 14:55


#47

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tak samo jak facet ubierze tak obcisłe spodnie, że mu za przeproszeniem jajka widać to oczywiście, że się będę z niego śmiał i nie jest to brak kultury, bo on sam robi wszystko, by wzbudzić śmieszność. Np taki Michał Piróg, jak się z takiego nie śmiać?

Co innego zaśmiać się pod nosem, a co innego na przykład pokazać palcem i zaśmiać się komuś w twarz. Po co robić coś takiego? Żeby sobie ulżyć?

Jakby ktoś do Ciebie podszedł na ulicy i wyśmiał Twoje ubranie to też byś powiedział, że to w porządku? Jakoś wątpię.

 

 Nie boisz się, że z tej tolerancji za chwilę przepchną możliwość wychowywania dzieci przez gejów? Bo mnie to przeraża. To degradacja a nie tolerancja.

Nie no serio, co ma kwestia ubioru do legalizacji adopcji przez pary homoseksualne? Zaraz się dowiemy, że ubieranie obcisłych spodni doprowadzi do legalizacji pedofilii i zoofilii.

 

 

 

A kto napisał, że ma jakąś zależność? Przecież tu jest mowa o tolerancji a nie o ubiorze. Ja nie uważam, żeby to miało ze sobą coś wspólnego. 

I kto tu mówi o jakichś naszych problemach, to jest dyskusja, przedstawiamy swoje zdanie i tyle. Ja nie mam z tym problemu, po prostu jak widzę tak ubranego gościa to wybucham śmiechem i idę dalej. 





#48

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No a nie łatwiej powiedzieć, że się jest [nie]tolerancyjnym wobec [i tutaj czego]? Problemy językowe znikną.



#49

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ie boisz się, że z tej tolerancji za chwilę przepchną możliwość wychowywania dzieci przez gejów?

 

 

ale geje już mogą wychowywać dzieci, np. jeżeli są to ich własne dzieci lub jeżeli je adoptowali*

 

*tytułem wyjaśnienia: bój się toczy o MOŻLIWOŚĆ ADOPTOWANIA DZIECI PRZEZ PARY HOMO NA TAKIEJ SAMEJ ZASADZIE JAK PRZEZ MAŁŻEŃSTWA, a nie o MOŻLIWOŚĆ ADOPTOWANIA DZIECI PRZEZ OSOBĘ HOMO, bo to są dwa rożne przepisy KRiO (o adopcji przez małzęństwo i o adopcji przez jedną osobę).



#50

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Samotna osoba LG (a nawet BT+! :P ) może adoptować dziecko, więc co to za obawy? To jakbym się obawiał utworzenia istniejącej partii... przecież to już jest. A o związku w wywiadzie mówić nie trzeba, wystarczy, że mieszkacie osobno i problem solved. Prawnie można się kochać i żyć ze sobą 30 lat, a dalej się będzie prawnie kawalerem/panną.

 

IMO rurki się nie wiążą w homo, tylko z łamaniem stereotypów, a tu dziwnym trafem już wszystko kojarzy się z homo. Kobieta w stylu "tomboy"? Homo! Z krótkimi włosami? Pewnie też homo! Facet w fioletowej/różowej koszulce? Homo! W rurkach? Homo! Wrażliwy? Pewnie też homo :P


Użytkownik McNugget edytował ten post 27.06.2015 - 18:05


#51

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A o związku w wywiadzie mówić nie trzeba

 

Tzn. inaczej: w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym nie ma zakazu dla adopcji przez osobę homoseksualną będącą w związku, tylko to leci tak, że są dwie możliwości adoptowania*, mianowicie adoptujesz jako Ty sam (dajmy, Jan Kowalski) lub razem z żoną (jako Jan i Janina Kowalscy). Z tej drugiej opcji pary homoseksualne nie mogą skorzystać z tego powodu, że nie mogą zawierać małżeństw. to tak, jak to, że spółki partnerskie nie mogą sprzedawać sowich akcji na giełdzie, bo nie mają opcji emisji akcji.

 

*dwie opcje, jeżeli idzie o to kto może adoptować, bo jest kilak różniących się między sobą "form" adopcji. Nie jestem tez pewien, jak to wygląda w praktyce.


Użytkownik NTM edytował ten post 27.06.2015 - 18:35


#52

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

mianowicie adoptujesz jako Ty sam (dajmy, Jan Kowalski)

Tak. I adoptujesz i wychowujesz razem z nie-prawnym opiekunem. To działa - gorzej, kiedy umrzesz. Dziecko, mimo że ma 1 rodzica, tak jakby jest sierotą...



#53

kitket.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cześć chłopaki,

 

czy noszenie spodni typu "slim fit" to też grzech? dla mnie paranormalne.pl to forum opiniotwórcze, chciałbym zasięgnąć porady. tak w gwoli ścisłości : ważę 90 kilogramów, byłem harcerzem i chętnie wybrałbym się do wojska. 

 

ps beznadziejny temat.



#54

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

cześć chłopaki,

 

czy noszenie spodni typu "slim fit" to też grzech? dla mnie paranormalne.pl to forum opiniotwórcze, chciałbym zasięgnąć porady. tak w gwoli ścisłości : ważę 90 kilogramów, byłem harcerzem i chętnie wybrałbym się do wojska. 

 

ps beznadziejny temat.

 

Prosisz o opinię, ale uważasz, że temat jest beznadziejny? To znaczy, że Twoje pytanie również :facepalm:

 

Kto tu mówi o grzechu? Każdy tu wyraża swoją opinię. Czytaj ze zrozumieniem, a potem zadawaj pytania. I co ma do tego ile ważysz i kim jesteś? 





#55 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Może po prostu niech każdy nosi to co mu pasuje i w czym mu wygodnie?



#56

kitket.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Pan S.Moderator

 

to był ironiczny głos rozsądku na niedzielę. a tak serio to chyba kwestia wieku, ja jako 21-latek nie wyobrażam sobie chodzić w szerokich spodniach. po prostu - ciuchy dopasowane raczej lepiej wyglądają.



#57

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za luźne spodnie mogą obetrzeć wewnętrzną stroną uda - przynajmniej u mnie. Przy niektórych pasek to minimum.



#58

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam wolę luźne spodnie, takie są dla mnie wygodniejsze. Poza tym spodnie takie garniturowe i wizytowe mogę nosić tylko przez jakiś czas. Większość z tych kupionych kilka lat temu jest już za wąska w pasie.



#59

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spodnie męskie wedle żurnala z 1819 roku:

007.jpg

 

Czy ktoś jeszcze będzie twierdził że ciasne, obcisłe spodnie to nowinka naszych zdemoralizowanych czasów?





#60

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co Ty znowu pokazujesz ^^, przecież tamto pokolenie facetów, co ja mówię wszystkie dotychczasowe pokolenia to był przykład zniewieściałych i nie znających się na byciu męskim mężczyzną, mężczyzn.

 

 

 

@Urgon, minus od Ciebie jest kolejnym przykładem nierozumienia sarkazmu.
Życie nie jest zero jedynkowe  jak wielu chciałoby. Świat w którym istniałby + i - bez całej gamy przejść byłby dla nas koszmarem. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 29.06.2015 - 07:44





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych