Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noszenie ciasnych spodni jest szkodliwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#31

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Tu widzę jeden (JEDYNY!) plus radykalnego ustroju i religii państwa islamskiego :) Takie coś w rureczkach nie uszłoby na ulicy kilkunastu metrów.

Mhm. T-shirt z intensywnie szkarłatnego materiału też nie, bo "bij koszulkę, bo czerwona!11!1!"? A szorty w kolorze coyote - właśnie mam takie na sobie - też mogą być pretekstem do spuszczenia łomotu, bo się kojarzą z Hitlerjugend?

 

 

Napisałem kiedyś tutaj, że nie toleruje tego gdy mężczyźni ubierają się w stricte damskie ciuchy

IMO coś takie ma znaczenie tylko wtedy, kiedy oceniasz swoją grupę docelową - chcesz poderwać kobietę, więc u kobiet podoba ci się to, to i tamto, a mężczyzn nie uznajesz za potencjalnych partnerów, więc oceniasz ich pod innym kątem. U mnie jest pewien typ urody, który lubię szczególnie (lubię osoby szczupłe o brązowych oczach), ale dotyczy grupy docelowej - jak z kimś mogę się co najwyżej zakumplować, to może mieć dowolne cechy i nie będę ich rozpatrywać jako toleruję/nie toleruję (wizualnie), bo są tylko znajomymi.

 

 

W takim razie jestes hipokryta do kwadratu w stylu" nie ma tolerancji dla braku tolerancji".

Minus razy minus daje plus :D

 

 

Wyrażać własne zdanie każdemu wolno, ale trzeba to zrobić z chociaż odrobiną kultury.

O dokładnie. Niektórym się wydaje, że jak nie mogą kogoś nazwać na przykład tępą czarną [kobietą lekkich obyczajów]* to jest to terror politycznej poprawności, bo przecież to całkiem w porządku wyrażenie.

 

*w jednym z kilku wariantów w języku polskim

 

 

Jeansy mają różne kroje (tak samo jak "materiałowe" spodnie, oraz sztruksy), więc nie trzeba wbijać się na siłę w rurki.

Wydaje mi się, że chodzi o kolor - jak ktoś chce ubrać zielone spodnie i długie, to dżinsów nie ubierze, a dres nie każdy lubi.

 

 

Jak widzę ludzi w sandałach (niezależnie od płci) w miejscach publicznych to mnie szczerze powiedziawszy krew zalewa.

Co jest złego w sandałach? :o


Użytkownik McNugget edytował ten post 26.06.2015 - 14:27


#32

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

W samych sandałach pewno nic. Ale wielu łączy je ze skarpetkami. Biała skarpeta i sandał to tradycyjny ubiór Polaka na wakacjach.



#33

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie i Panowie, fajna dyskusja i ciekawa, ale odbiegliście od tematu zasadniczo :)





#34

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kronikarzu dzięki, nareszcie xD


Użytkownik Padael edytował ten post 26.06.2015 - 15:25




#35

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naprawdę by Ci nie przeszkadzało jakby Twoi koledzy chodzili w damskich ciuchach, albo nago, bo są tylko kolegami, a nie grupą docelową?

Dla mnie sprawa jest prosta, skoro ktoś się ośmiesza to niech później nie ma pretensji, że ktoś się z niego śmieje. Jak facet wyjdzie w durszlaku na głowie wysmarowany jajecznicą to mam się z niego nie śmiać, bo to nietaktowne i jestem nietolerancyjny? Haha, dobre!

Tak samo jak facet ubierze tak obcisłe spodnie, że mu za przeproszeniem jajka widać to oczywiście, że się będę z niego śmiał i nie jest to brak kultury, bo on sam robi wszystko, by wzbudzić śmieszność. Np taki Michał Piróg, jak się z takiego nie śmiać?





#36

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Naprawdę by Ci nie przeszkadzało jakby Twoi koledzy chodzili w damskich ciuchach, albo nago, bo są tylko kolegami, a nie grupą docelową?

 

Też bym wyrzucił dziecko z domu, jakby zaprenumerowało Rycerza Lepanto, czy, nie daj Boże, łaziło na mszy trydenckie :diabel:

 

Szczerze? Mnie to nie robi, jak się zachowują moi znajomi, jeżeli mi nie szkodzą. Najwyżej przestaną być moimi znajomymi, tez mi problem.



#37

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby chodzili nago, to by ich sprzątnęli na komendę lub na leczenie ;) No i nikt nie każe mi się z nikim kolegować.

 

 

Najwyżej przestaną być moimi znajomymi, tez mi problem.

Podpisuję się pod tym



#38

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

Jak widzę ludzi w sandałach (niezależnie od płci) w miejscach publicznych to mnie szczerze powiedziawszy krew zalewa.

Co jest złego w sandałach? :o

 

 

Są brzydkie :D . Stopy też ktoś może mieć brzydkie albo jeszcze, co gorsza, niezbyt czyste. Moim zdaniem po prostu źle to wygląda, ale to jest moja subiektywna opinia oraz kwestia gustu i nikomu nie bronię w sandałach chodzić. A napisałem, że mnie krew zalewa kiedy widzę je w miejscach publicznych, bo rozumiem kiedy ktoś sobie chodzi w takich po podwórku, na plaży, na wczasach, ale kiedy się przyjdzie w sandałach do szkoły, pracy, urzędu - bardzo źle to wygląda moim zdaniem. Ale tak jak napisałem, to moje subiektywne odczucie, nikomu nie bronię (choć brzydzić się mam prawo :D ).

 

offtop.gif

 

Post nr 33 w temacie nie znalazł się tam przypadkiem i proszę stosować się do prośby w nim zawartej.

 

Kronikarz





#39

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakby chodzili nago, to by ich sprzątnęli na komendę lub na leczenie ;) No i nikt nie każe mi się z nikim kolegować.

 

 

Najwyżej przestaną być moimi znajomymi, tez mi problem.

Podpisuję się pod tym

No, ale skoro zrywasz z nimi kontakt, to już nie są twoimi znajomymi. A Ty wyraźnie napisałeś, że nie przeszkadza Ci to jak się ubierają znajomi, bo nie są grupą docelową. Skoro byś zerwał znajomość to jednak Ci przeszkadza. Czyli zaprzeczasz sam sobie.

 

offtop2.gif

 

Kronikarz





#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja noszę skarpety prawie zawsze, do sandałów też. Bez skarpet noga się poci i ten pot zostaje na sandałach. Jak dla mnie goła stopa w sandale to jest większy obciach, zwłaszcza w przypadku ludzi starszych albo mocno grubych

Kronikarz, nie dawaj warnów. Trudno żeby cały czas pisać o ciasności spodni.



#41

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja noszę skarpety prawie zawsze, do sandałów też. Bez skarpet noga się poci i ten pot zostaje na sandałach. Jak dla mnie goła stopa w sandale to jest większy obciach, zwłaszcza w przypadku ludzi starszych albo mocno grubych

Kronikarz, nie dawaj warnów. Trudno żeby cały czas pisać o ciasności spodni.

 

No to kurna nie piszcie :D ale z tematu o obcisłych spodniach przeszliście na tolerancję a teraz na debatę czy do sandałów lepiej pasuje goła stopa czy w skarpecie. 





#42

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No to kurna nie piszcie :D ale z tematu o obcisłych spodniach przeszliście na tolerancję a teraz na debatę czy do sandałów lepiej pasuje goła stopa czy w skarpecie. 

 

 

 

No, kurna samo życie ^^,

Albo ktoś jest tolerancyjny albo nie, taka postawa przejawia się w każdej dziedzinie i to jest przecież oczywiste. Więc jeśli ktoś myśli stereotypami i w ten sposób znajduje swoje bezpieczeństwo wówczas jakiekolwiek odstępstwo od znanych, zapoznamy obrazów z jego życia jest dla niego dużym wstrząsem. 

W tym przypadku:

- spodnie mają, muszą być takie i takie, i już.

- na stopach mają być takie i takie obuwie i już nie ma innej możliwości. 

- malarstwo i rzeźba ma być przedstawieniowcza, tak ma być i już.

 

Jakiekolwiek odstępstwo od znanego i uznanego wzorca powoduje niepokój, więc wielu dąży do utrzymaniu go jako jedyny, dopuszczalny i jedyny akceptowalny wzór.
 


Użytkownik Aidil edytował ten post 27.06.2015 - 13:37




#43

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie bezpieczeństwo? Jakie stereotypy? Nie śmieszy Ciebie koleś idący po ulicy w za ciasnych spodniach i z torebką na ramieniu? Nie śmieszy Ciebie koleś z brodą udający kobitkę na scenie Eurowizji? Nie jest to dla Ciebie żenujące? Nie boisz się, że z tej tolerancji za chwilę przepchną możliwość wychowywania dzieci przez gejów? Bo mnie to przeraża. To degradacja a nie tolerancja.

Skoro mówisz, że są tylko dwie opcje i albo jesteś tolerancyjna albo nie, to znaczy, że tolerujesz też zbiorowe gwałty? Pedofilię? No przecież on ma takie ciągoty - ma prawo.

Przez takie myślenie właśnie, takie sieroty w rurkach czują się bezpiecznie. Przez media to lansujące, przez wycofanie się z zasadniczej służby wojskowej. 

 

TOLERANCJA! TOLERANCJA! TOLERANCJA!

 

A gdzie logika?? Kto będzie tego kraju bronił - sieroty w rurkach z ajfonami, ważące 55kg i bojące się podnieść głosu? 





#44

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczucie bezpieczeństwa daje wielu ludziom to że otoczenie i oni w nim są jednakowi, jednoznaczni, przewidywalni, nie pojawia się nic co odstaje od przyjętego wzorca.

Przecież to jest oczywiste, nie prawdaż?

Znamy to w wielu kulturach czy też nurtach ideologiczno-religijnych. To jest kwestia mentalności.
 

Nie mam z tym problemu, bo i dlaczego miałabym go mieć? Jeśli lubi ktoś swoje ciało jak jest wyobciskane, lubi jak go coś, jak to określiliście, obciska czy ciśnie, to ma co chce i lubi. I w czy rzecz? Inni przecież na co dzień chodzą w sutannach, w mundurach i co?, i wolno bo już się wpisało w krajobraz, zostało zaakceptowane, i oswojone? 

Też i wolno. 

 

ps. 

O jakiej obronie i przed czym pisałeś? 


Użytkownik Aidil edytował ten post 27.06.2015 - 13:05




#45

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak samo jak facet ubierze tak obcisłe spodnie, że mu za przeproszeniem jajka widać to oczywiście, że się będę z niego śmiał i nie jest to brak kultury, bo on sam robi wszystko, by wzbudzić śmieszność. Np taki Michał Piróg, jak się z takiego nie śmiać?

Co innego zaśmiać się pod nosem, a co innego na przykład pokazać palcem i zaśmiać się komuś w twarz. Po co robić coś takiego? Żeby sobie ulżyć?

Jakby ktoś do Ciebie podszedł na ulicy i wyśmiał Twoje ubranie to też byś powiedział, że to w porządku? Jakoś wątpię.

 

 Nie boisz się, że z tej tolerancji za chwilę przepchną możliwość wychowywania dzieci przez gejów? Bo mnie to przeraża. To degradacja a nie tolerancja.

Nie no serio, co ma kwestia ubioru do legalizacji adopcji przez pary homoseksualne? Zaraz się dowiemy, że ubieranie obcisłych spodni doprowadzi do legalizacji pedofilii i zoofilii.

 

Jeśli waszym największym problemem jest to, jak się inni ubierają, to ja wam naprawdę zazdroszczę, że nie macie większych.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych