Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poglądy polityczne... kosmitów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

TakiSceptyk..taki sceptyk z Ciebie jak widzę jak ze mnie baletnica. Ty nawet nie zakładasz, że MOŻE, tylko na pewno porywają, odwiedzają, badają, widzisz statki, a Twoja mama widziała nawet kosmitę. Albo Twój nick to prowokacja, albo tu prowadzisz prowokację.

Co do nicku, nie chciało mi się wymyślać, ale i tak jestem trochę sceptyczny. Przecież mówię MOŻE. A to z kosmitą to inna historia. Mógł to być zwykły karł albo halucynację.

 

 

Jak widać odwiedzają nas sami badacze. A to porwią krowę, a to człowieka i zostawią go bez wnętrzności

bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające.

Moja Matka widziała kiedyś niskiego kosmitę.

To jest może? A to tylko trzy czy cztery Twoje ostatnie posty z tej strony.

 

1. Bez wątpienia jak patrząc na porwania są to badacze. Więc bez sensu to dodałeś.
2. Bo na pewno może widziałem podejrzane samoloty.... nie no na prawdę bez logiki mam pisać?.
3.Za bardzo skróciłem, ale i tak to jedyny post w którym napisałem bez MOŻE.


  • -1

#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dam taką ciekawostkę na temat kosmitów: Moja Matka widziała kiedyś niskiego kosmitę.

 

A ja dam ciekawostkę dotycząca takich wpisów: 99,9% to nieprawda. Koniec przekazu ;)

I dam od razu podpowiedź na przyszłość: Proof or didn't happened.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.06.2015 - 16:40

  • 3



#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Bez wątpienia jak patrząc na porwania są to badacze. Więc bez sensu to dodałeś.
2. Bo na pewno może widziałem podejrzane samoloty.... nie no na prawdę bez logiki mam pisać?.
3.Za bardzo skróciłem, ale i tak to jedyny post w którym napisałem bez MOŻE.

 

1.Ty nawet nie zakładasz, że to może być coś innego, niż kosmici, Ty od razu nawet bez wątpienia podajesz ich...zawody? Paranoja.
2.Wystarczy "być może to były samoloty".
3.Nie, nie jedyny.

Ty nie zakładasz, że MOŻE istnieją obce cywilizacje, albo że MOŻE nas odwiedzają. Ty WIESZ, że istnieją, widujesz ich pojazdy, Twoja mama widuje kapitanów tych pojazdów, w dodatku znasz nawet podziały/zawody(?) kosmitów typu badacz, a nawet starasz się już ustalić ich politykę. Przy okazji nazywając się "TakiSceptyk".


Użytkownik Daniel. edytował ten post 23.06.2015 - 16:48

  • 0



#34

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

A dam taką ciekawostkę na temat kosmitów: Moja Matka widziała kiedyś niskiego kosmitę.
 

A ja dam ciekawostkę dotycząca takich wpisów: 99,9% to nieprawda. Koniec przekazu ;)
I dam od razu podpowiedź na przyszłość: Proof or didn't happened.
 

Może tak może nie nie dowiemy się.
 

 

1. Bez wątpienia jak patrząc na porwania są to badacze. Więc bez sensu to dodałeś.
2. Bo na pewno może widziałem podejrzane samoloty.... nie no na prawdę bez logiki mam pisać?.
3.Za bardzo skróciłem, ale i tak to jedyny post w którym napisałem bez MOŻE.
 

1.Ty nawet nie zakładasz, że to może być coś innego, niż kosmici, Ty od razu nawet bez wątpienia podajesz ich...zawody? Paranoja.
2.Wystarczy "być może to były samoloty".
3.Nie, nie jedyny.

Ty nie zakładasz, że MOŻE istnieją obce cywilizacje, albo że MOŻE nas odwiedzają. Ty WIESZ, że istnieją, widujesz ich pojazdy, Twoja mama widuje kapitanów tych pojazdów, w dodatku znasz nawet podziały/zawody(?) kosmitów typu badacz, a nawet starasz się już ustalić ich politykę. Przy okazji nazywając się "TakiSceptyk".
 

Jak napisałem psychol to pewno kosmita... jezu kim ty jesteś?!. To na pewno byli agenci rządu amerykańskiego(rosjanów nie stać na to) i prali im mózgi. Ty człowieku nie wiesz co znaczy PODEJRZANY.  Nie wiem kim jesteś ale chyba psycholem co dowala się do wszystkiego.

 

1. Bez wątpienia jak patrząc na porwania są to badacze. Więc bez sensu to dodałeś.
2. Bo na pewno może widziałem podejrzane samoloty.... nie no na prawdę bez logiki mam pisać?.
3.Za bardzo skróciłem, ale i tak to jedyny post w którym napisałem bez MOŻE.
 

1.Ty nawet nie zakładasz, że to może być coś innego, niż kosmici, Ty od razu nawet bez wątpienia podajesz ich...zawody? Paranoja.
2.Wystarczy "być może to były samoloty".
3.Nie, nie jedyny.

Ty nie zakładasz, że MOŻE istnieją obce cywilizacje, albo że MOŻE nas odwiedzają. Ty WIESZ, że istnieją, widujesz ich pojazdy, Twoja mama widuje kapitanów tych pojazdów, w dodatku znasz nawet podziały/zawody(?) kosmitów typu badacz, a nawet starasz się już ustalić ich politykę. Przy okazji nazywając się "TakiSceptyk".
 

Już nawet na początku napisałem, że  TEMAT NIE BYŁ PORUSZANY BO NIE WIADOMO CZY ISTNIEJĄ.  A to wszystko co piszę opiera się na moich doświadczeniach i doświadczeniach obcych ludzi. A to że mówię że to są badacze opiera się na opisach porwanych, np. zostałem porwany i wycinali mi serce,krowę znalazłem bez wnętrzności. Zakończmy to a nie co chwilę krzyczysz.

Edit:
Upomnienie za obrazę. Nazywanie innych dyskutantów psycholami nie jest tutaj mile widziane.

Blitz Wölf


  • -2

#35

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikt się nigdy nie interesował tym tematem(dlatego iż czy oni w ogóle istnieją), ale tak się spytam: Jakie poglądy polityczne mogą mieć kosmici?

Według mnie raczej to są komuniści, gdzie wszystko jest darmowe i wspólne. Dlaczego? nigdy nie słyszałem, by kosmici handlowali, i nigdy nie słyszałem o jakimś ich statku handlowym z jakimiś ich przedmiotami. A ciekawe również jest czy mają demokrację czy monarchię. Jeśli będziemy patrzeć na wszystkie porwania,katastrofy i inne takie to można wywnioskować, że są takimi jakimiś komunistami, choć to tylko przypuszczenia.

Więc piszcie i mówcie jaki mogą mieć ustrój, bo to nawet ciekawy temat.




Przepraszam za błędy.

Według mnie to raczej nie są komuniści, a przynajmniej tak to widzę patrząc na prawdziwe komuny na Ziemi. Tam gdzie takie są, jest raczej brud, smród i ubóstwo. Jeśli już to jestem przychylny takiej wizji jaką przedstawił Hawking - skończy się to dla nas tak jak dla rdzennych mieszkańców Ameryki po spotkaniu z Europejczykami :)

 

Oczywiście nie sposób przewidzieć jakie mają poglądy polityczne, nie mówiąc już o tym, że nie wiemy czy istnieją, a jeśli już, to w jakim kierunku ewoluowali. 


  • 0

#36

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Nikt się nigdy nie interesował tym tematem(dlatego iż czy oni w ogóle istnieją), ale tak się spytam: Jakie poglądy polityczne mogą mieć kosmici?

Według mnie raczej to są komuniści, gdzie wszystko jest darmowe i wspólne. Dlaczego? nigdy nie słyszałem, by kosmici handlowali, i nigdy nie słyszałem o jakimś ich statku handlowym z jakimiś ich przedmiotami. A ciekawe również jest czy mają demokrację czy monarchię. Jeśli będziemy patrzeć na wszystkie porwania,katastrofy i inne takie to można wywnioskować, że są takimi jakimiś komunistami, choć to tylko przypuszczenia.

Więc piszcie i mówcie jaki mogą mieć ustrój, bo to nawet ciekawy temat.




Przepraszam za błędy.

Według mnie to raczej nie są komuniści, a przynajmniej tak to widzę patrząc na prawdziwe komuny na Ziemi. Tam gdzie takie są, jest raczej brud, smród i ubóstwo. Jeśli już to jestem przychylny takiej wizji jaką przedstawił Hawking - skończy się to dla nas tak jak dla rdzennych mieszkańców Ameryki po spotkaniu z Europejczykami :)

 

Oczywiście nie sposób przewidzieć jakie mają poglądy polityczne, nie mówiąc już o tym, że nie wiemy czy istnieją, a jeśli już, to w jakim kierunku ewoluowali. 

 

Jeśli istnieją to na pewno są komunistami. Z tego co ja widzę co opisują RZEKOMO porwani ludzie widać, że są komunistami. Choć nie da się zaprzeczyć istnienia Faszystów,Anarchistów,Konserwatystów,Liberałów..... i innych takich.

EDIT: Do tego Daniela: Przepraszam za nie napisanie MOŻE i innych słów.


Użytkownik TakiSceptyk edytował ten post 23.06.2015 - 17:28

  • 0

#37

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skąd masz taką pewność? Co opisują ci rzekomo porwani ludzie? Że kosmici traktują ich nierówno? Tzn robią na nich jakieś dziwne i nieprzyjemne badania? Ja tu widzę raczej poczucie wyższości wśród tego typu kosmitów. Co prawda są też opisy pokojowych przybyszów. Według mnie jest tak dlatego, bo jest to zwykła ściema, a ludzie mają tylko jeden punkt odniesienia - samych siebie, dlatego mówimy o komunizmie, faszyzmie, czy w ogóle o polityce. Przecież nie mamy pojęcia jak to życie poza naszą planetą ewoluowało, a jeśli przybrało inteligentne formy życia, to jak to dokładnie wygląda.

 

Ja uważam, że ci najbardziej rozwinięci nie będą komunistami i też odnoszę się do sytuacji na Ziemi - najlepiej rozwinięte są społeczeństwa kapitalistyczne.


  • 0

#38

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może tak może nie nie dowiemy się.

 

Zawsze możesz podać jakiś dowód wtedy inaczej się rozmawia.


  • 0



#39

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Może tak może nie nie dowiemy się.

 

Zawsze możesz podać jakiś dowód wtedy inaczej się rozmawia.

 

Z dowodami to wygląda tak: Nie ma zdjęcia, nie prawdziwe. Jest zdjęcie, ale pewnie sfałszowane. Jest opinia psychiatry,lekarza,sędziego,prezydenta i pierwszego ufologa kraju ale na pewno to spisek NWO... tak to wygląda, no niestety. Jak będę kiedyś miał zdjęcie to dam od razu, na razie mogę powiedzieć tyle, że widzę to samo co miliony innych świadków manifestu UFO: Trójkątne światła,kuliste światła,spodki...

 


  • 0

#40

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zrobisz zdjęcie gdzie można rozróżnić budowę takiego obiektu to wtedy pogadamy. Kulki i światełka można zostawić na bok.

Na przykład: http://www.paranorma...geles/?p=644528


  • 0



#41

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak zrobisz zdjęcie gdzie można rozróżnić budowę takiego obiektu to wtedy pogadamy. Kulki i światełka można zostawić na bok.

Na przykład: http://www.paranorma...geles/?p=644528

Wiesz, mógł to być szybowiec albo samolot akrobacyjny, choć nie jestem pewien.


  • 0

#42

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TakiSceptyk to multikonto, więc został zbanowany. Piszę, żebyście nie czekali na jego odpowiedzi.


  • 0



#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy moderator może podać jakie inne nicki miał? Jestem ciekawy czy dobrze rozmyślałem z prowokacją. Chociaż z pisania to raczej jakiś dzieciak to był.


  • 0



#44

CAASP.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak swoją drogą to zadziwiające jest że te wszystkie opisy porwań/kontaktów/wizyt na planecie kosmitów/tajemniczych przekazów z drugiego krańca Galaktyki wlewanych bezpośrednio do umysłu przykładowego Johna Smitha itp opisuje idylliczne, utopijne i idealne, rodem z bajki dla dzieci, społeczności nie znające wojen, chorób, pieniądza, władzy, zawiści, mieszkające w samowystarczalnych miastach, w zgodzie z przyrodą, wychowujących swoje dzieci na zasadzie "urodzę i społeczność Jasia wychowa". I dziwnym trafem te opisy przypominające nierealne w warunkach ziemskich różnego rodzaju komuny zaczęły wychodzić w świat w latach 60'-70' XX wieku, z krajów o, nazwijmy to, dużej tradycji hippisowskiej. Brak pieniądza- jesteśmy istniejącą milion lat cywilizacją- wprowadźmy sobie handel wymienny, a co... Znamy pińcet tysięcy innych cywilizacji w naszym ramieniu galaktyki- broń Boże nie wymyślajmy choćby łuku, tak na wszelki wypadek. To znaczy nie Boże, jesteśmy wszak idealną cywilizacją, opieramy się na rozwoju duchowym skierowanym w stronę kontaktu i jedności z Naturą a nie jakimś tam bóstwem. 

Założę się że gdyby opisy Obcych pojawiały się np w XVI wieku- dowiadywalibyśmy się z nich że ich społeczeństwo to superidealna monarchia, Król jest wspaniały i, chociaż jest przedstawicielem rasy gadów to i tak ma długą, siwą brodę, taki jest mądry. Opisy z 2 tysiąclecia pne pewnie opisywałyby idealne społeczeństwo gdzie każdy ma 3 wielbłądy a król, dodatkowo do długiej, siwej brody, penisa po kolana. I cieszy go zabijanie wrogów, gwałcenie ich owiec, córek i sikanie do studni.

 

I te dziecinne oczywistości- "są starą cywilizacją/podróżują między gwiazdami więc na pewno są pokojowo nastawieni, inaczej zniszczyliby sami siebie już dawno". A czemu? A może prowadzili wojny ze sobą aż tu nagle okazało się że nie są sami. Otworzyły się  niebiosa, na powierzchnię planety zaczęły spływać wrogie statki i nasi przykładowi obcy musieli wycelować swoje arsenały w niebo, dzięki temu przestali strzelać w siebie i skupili się na wrogu gdzieś, tam. Może w ich rejonie galaktyki istnieje masa innych cywilizacji? Może niektóre są (były) agresywne? Może kontakt z powodu odległości jest łatwiejszy niż w naszym Układzie, może dla nich wojenka to jak dla nas przelot z Ziemi na Marsa? Może żeby przeżyć musieli właśnie zniszczyć jedną, dwie, piętnaście innych cywilizacji i stwierdzili że pójdą, siłą rozpędu, dalej? Może to właśnie dało im powód do rozwinięcia technologii (lepiej uderzmy pierwsi zanim oni będą w stanie)? A może to fanatyczna rasa, modląca się do boga nakazującego im wyrżnięcie wszystkiego co żyje i nie oddycha tchawkami jak oni? I może, dzięki Bogu, nie wpadli jeszcze do nas bo istniejemy sobie gdzieś na skraju Drogi Mlecznej, jesteśmy co najwyżej tak ważni i "niebezpieczni" jak dajmy na to Haiti w okresie II wojny światowej. Czemu nikt nie zakłada że mogą być podobni do nas? Że niby w zachowaniu ludzkim jest nie wiadomo jaka nieprawidłowość w skali kosmicznej? Sorry ale bardziej jestem w stanie uwierzyć że agresja, wojny są (przynajmniej do momentu "dojrzenia") czymś typowym dla dowolnych istot we wszechświecie niż że Przestrzeń naszpikowana jest cywilizacjami nie znającymi wojny. Nawet z teorii. 

 

No, ale na zachodzie dzieciarnia buntująca się (w sumie słusznie) przeciwko zaistniałemu i (jak najbardziej) niezbyt udanemu porządkowi społeczno- politycznemu odkryła magiczny i intrygujący świat komunizmu. Takiego czysto teoretycznego, nie mającego odpowiednika w rzeczywistości. Bez gułagów, więźniów politycznych, głodzenia na śmierć 20 mln pobratymców dla "wyższego dobra", wyzwalania bratnich narodów strzałami w potylicę. Tylko że obecnie ta dzieciarnia piastuje wysokie stanowiska w bankach, rządzie, korporacjach i jakoś nie odrzuca pieniądza na rzecz handlu wymiennego. i chociaż Wietnam był be kiedy miało się -naście lat, awantura na Bliskim Wschodzie jest już cacy kiedy się ma lat 60. A my, sądząc po tego rodzaju tematach na forach, do tej pory zbieramy żniwo naiwnych bredni które kto inny zasiał.


  • 1

#45

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czasem jak wchodzę na to forum to mi ręce opadają... Rozumiem że to forum paranormalne i takie działy jak o kosmitach, parapsychologii itp mają tutaj rację bytu, ale większość z tematów tutaj się pojawiających powinna być z miejsca wyrzucana po przeczytaniu samego tematu. 2 dni temu śmiałem się z kogoś szukającego poradnika do piromancji, oczywiście pojawiło się dużo osób które są piromantami i potrafią rzucać kulami ognia. Wiadomo, większość z nich to pewnie jakieś dzieciaki którym się nudzi w domu i piszą głupoty, ale dlaczego takie tematy bez jakiegokolwiek rzetelnego poparcia mają jakikolwiek sens istnienia na forum?

 

Tak samo kilka razy na tydzień pojawiają się tematy o kosmitach - ktoś widział, kogoś porwali, ale oczywiście dowodów nie ma, kosmici są strasznie sprytni i zacierają ślady. Jak już pojawiają się zdjęcia to w 99% jest to oczywisty photoshop albo zdjęcie lampy w złej rozdzielczości. Nikt nigdy nie udowodnił że kosmitę widział, albo chociaż coś co do tego kosmity należeć mogło - jedynie słynne Roswell które rozdmuchane zostało tak że nikt naprawdę nie wie co tam znaleziono, a krążą jedynie jakieś legendy i dziwne filmiki rzekomo ukazujące kosmitów, które mógł nagrać każdy w piwnicy. No ale cóż.

 

Wchodzę dziś i znów nie jestem zawiedziony - teraz już badamy poglądy polityczne kosmitów. Kosmitów, których nikt nie widział i nie wiadomo czy istnieją w sąsiedztwie przynajmniej takim, żeby mając technologię wyprzedzającą nas o tysiące lat możliwym było do nas dotrzeć. No, ale widzę że niektórzy już podejrzewają, iż głosowaliby na Komorowskiego.

 

Jak rejestrowałem się kilka lat temu to takiego syfu nie było, owszem dziwne tematy pojawiały się zawsze, ale mam wrażenie że były szybciej i brutalniej usuwane. Obecnie chyba większość tematów została wyeksploatowana i dlatego dopuszcza się do robienia z tego portalu raju dla dzieciaków o bujnej wyobraźni, żeby przynajmniej taki ruch tutaj panował. A szkoda. Wchodzi tutaj pierwszy raz powiedzmy dorosły, normalny człowiek, chce poczytać jakieś ciekawe tematy o dziwnych zjawiskach, niewyjaśnionych sytuacjach itp - a trafia na dzieci piromantów, kosmitów komunistów i cieniste istoty które nawiedzają 3-latków.


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych