Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym- lub kim- jest istota,która złożyła mi wizyte w dzieciństwie?

paranormalne anioły demony energia psi duchy parapsychologia inkub wampir energetyczny klątwa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czekaj, czekaj! Mnie zdarzyło się  prawie dokładnie to samo! Byłam może w Twoim wieku, może trochę starsza. Wtedy często spałam z mamą na dużym łóżku. W jedną taką noc obudziłam się, moja mama spała. Spojrzałam w stronę drzwi i zobaczyłam dokładnie taką istotę, jak Ty. Była zbudowana właśnie z jakiejś ciemnej materii. I też usłyszałam w głowie męski głos, który powiedział "Schowaj się za mamę" (leżałam pod ścianą, za mamą). Schowałam się, bo byłam bardzo wystraszona tej istoty. Opisywałam nawet ten przypadek tutaj na forum. 


  • 0

#17

KrwistyKlitorys.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie był żaden duch/zjawa/demon to był zwykły pedofil który powiedział żebyś się nie bała poczym posunął Cię mocno w kuperek przez co przeżyłaś traume i dlatego to zapamiętałaś lecz nie całkowicie gdyż te gorsze wspomnienie(Akt seksualny z pedofilem) po prostu wyparłaś z pamięci.

 

///

prowokacja2.gif

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 05.03.2016 - 16:23

  • -2

#18

Enigmatyczny.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Rakshasse

Ciekawa historia, chodź chyba nikt nie jest w stanie dać pewnej odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Ten świat jest dziwny i nie do ogarnięcia przez ludzki mózg. Raz rzeczywiście coś widzisz, innym razem masz zwidy, i w co wierzyć? Sam miałem kiedyś dziwną przygodę, siedząc sam w domu, w pokoju usłyszałem uderzenie w salonie (piętro niżej). Zszedłem bo myślałem że ktoś mi do domu wszedł, ale nikogo nie było, ani nic nie było przewrócone. Więcej sytuacja się nie powtórzyła. Ktoś może by powiedział, że to duchy, ale wg. mnie było to jakieś złudzenie. Nigdy przedtem i nigdy potem, w moim domu nie wydarzyły się jakieś niewyjaśnione sytuacje. Wiem że temat jest stary, ale może ktoś do niego jeszcze zagląda. Myślę że na takie zjawiska trzeba być neutralnie nastawionym, bo gdy się wierzy we wszystko i wszystkie sytuacje próbuje uzasadnić zjawiskami paranormalnymi, można dostać świra.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: paranormalne, anioły, demony, energia psi, duchy, parapsychologia, inkub, wampir energetyczny, klątwa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych