Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Światła na Phoenix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

bartekf84.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

 

co sadzicie o tym filmie?

 

Tytuł filmu: Światła nad Phoenix
Czas trwania: 01:17:55
Krótka recenzja: Na niebie nad miastem Phoenix w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych oraz Sonora w Meksyku obserwowano przez kilka dni zadziwiające zjawiska - pojawiające się i znikające światła układające się w literę V, poruszające się po niebie z ogromną prędkością. W tym samym czasie zgłoszono zadziwiająco dużą liczbę zaginięć ludzi.

 

http://www.cda.pl/vi...-2015-Lektor-PL


Użytkownik bartekf84 edytował ten post 16.06.2015 - 18:03

  • 1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te światła to są samoloty.
  • -1



#3

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warty jest ten film oglądnięcia? Bo nie jestem przekonany czy chcę poświęcać mu 80 minut.


  • 0

#4

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

80 minut które możesz stracić bezpowrotnie:)


  • 0



#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warty jest ten film oglądnięcia? Bo nie jestem przekonany czy chcę poświęcać mu 80 minut.

 

Oglądałem dłuższymi urywkami, taki fabularny paradokument s-f z tego zrobili. Na końcu filmu jest strzelanina z kosmitami, dla rozrywki nawet niezły jako dowód słaby.


  • 0



#6

bartekf84.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Warty jest ten film oglądnięcia? Bo nie jestem przekonany czy chcę poświęcać mu 80 minut.

 

zobaczysz 10-15 min i sam bedziesz wiedział.....nie mnie to oceniac....


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Artykuł na ten temat w skeptical inquirer http://www.csicop.or...e_a_postmortem/


Użytkownik Wszystko edytował ten post 16.06.2015 - 19:54

  • 1



#8

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

oglądałem o wiele lepszy dokument o tym wydarzeniu. Generalnie ciekawa sprawa. Na pewno to nie samoloty. Sprawa sie rozbija o to czy to nie są flary. Jednak widmo światła odrzuca teorie flar gdyż jest zupełnie inne. I tak na prawde to właściwie nie wiadomo co to było. Widziało to mnóstwo ludzi z różnych zakątków miasta i okolic. Ci co widzieli z daleka widzieli linię świateł, Ci z bliska mówili o gigantycznym trójkątnym obiekcie..


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 16.06.2015 - 23:51

  • 0

#9

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie fajny filmik s-f bez efektu wow i kosmicznych efektów specjalnych. Przedstawienie obcych z taką technologią  jako bezmózgich, ryczących jak niedźwiedzie bestii uganiających się za ludźmi z głodu też do najmądrzejszych nie należy, ale gólnie nie mam poczucia, że zmarnowałem przy filmie czas, więc polecam fanom gatunku 5/10


Użytkownik pawlitto edytował ten post 17.06.2015 - 10:41

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,That evidence is supported by amateur astronomer Mitch Stanley, who observed the lights with his large Dobsonian telescope. Its ten-inch mirror gathers some 1,500 times the amount of light as that of the human eye, and its eyepiece magnifies an image sixty times—putting him, in effect, that many times closer to the lights than viewers on the ground. Stanley could see that the lights were, in a word, “planes.” He saw that each light was actually a pair, one each on each plane’s squarish wings (Ortega 1998).,,
Czyli samoloty.
  • 0



#11

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet najlepsze dowody, HD, slow motion, zoom nie przekonają ludzi, bo znajdzie się ktoś kto powie, że to fake i na tym się skończy. Będzie tak, dopóki nie zaatakują i nie puszcza tego w TVN :)


  • 0



#12

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wtrącę swoje trzy grosze. Film rzeczywiście nie kładzie na kolana. Kosmici jak psy też mnie nie przekonują. Co do samego incydentu. Obserwowany był przez tysiące ludzi. Zgromadzone materiały analizowane były przez różnych ludzi. Wiemy na pewno że nie są to flary i że nie są to samoloty. Stwierdzono to po nietypowym widmie tych świateł. To zdarzenie powiązane jest z innymi obserwacjami z całych stanów zjednoczonych. Mało tego taki sam obiekt 3 miesiące po incydencie w Phoenix zaobserwowano w Polsce. Jest nawet materiał video. Kiedyś wspomniano o tym dość słynnym programie "Nie do wiary". Na DS czy NG było kilka programów, jeden z nich nazywał się UFO 360. Trzeba pamiętać że USA przez długi czas prowadziło program polegający na dezinformowaniu i ośmieszaniu wszystkiego co nie dało się prosto wytłumaczyć. Obecnie ten program podobno jest zamknięty. Ja osobiście uważam że program nadal działa, tylko w zupełnie innej formie...


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych