Skocz do zawartości


Interesująca obserwacja UFO w Kalifornii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak jest proszę państwa, oto kolejna manifestacja UFO, którą chciałbym się z wami podzielić. Jak zawsze liczę na was i wasze wnioski oraz spostrzeżenia, jako że zazwyczaj wasze propozycje i wyjaśnienia są bardzo ciekawe. Wierzę, że tak będzie i tym razem.
 


ufo-san-diego.png

foto / Latest UFO Sightings

 
Nagranie zostało zrobione 24. Maja 2015 roku w San Diego w Kalifornii. Zdarzenie było obserwowane przez grupę osób i trwało ono dosyć długo co stanowi pewną różnicę gdyż z reguły wydarzenia tego typu trwają całkiem szybko.
 
Niezidentyfikowany obiekt latający na nagraniu jest bardzo dobrze widoczny. Porusza się on dosyć szybko, trajektoria lotu jest nizmienna choć można wyraźnie dostrzec jak obiekt od czasu do czasu lekko skręca w jedną lub drugą stronę albo zmienia wysokość lotu.
 
Wyjątkowo interesujący wydaje się być błysk światła wyemitowany przez obiekt, można go obejrzeć od 13:18. Miało to miejsce po tym jak jedna z osób będąca wśród obserwatorów świeciła laserem w kierunku obiektu.
 
Czym mógł być ten obiekt? Oceńcie sami.
 

 

Tłumaczenie własne
 
Źródło:
Latest UFO Sightnings
396695_459766157374942_584614942_n.jpg?o


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 07.06.2015 - 15:03

  • 1

#2

JGK.

    Libertarianin

  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda bardzo ciekawie! Na pewno nie był to samolot, lampion, satelita ani cokolwiek co lata po niebie przez człowieka stworzone. Reakcję ludzi wydają się wiarygodne. Jak dla mnie to jedno z najlepszych nagrań niezidentyfikowanego obiektu latającego jaki ostatnio widziałem w internecie. Szkoda że nagranie się urywa i nie widać jak to coś odlatuję albo chociaż znika za horyzontem. Wiadomo wszystko może być mistyfikacją: taką kule raczej nie trudno komputerowo wkleić, a parę osób można zebrać i udawać że się coś widzi (ale po co?).


  • -1

#3

TTT.
  • Postów: 101
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Na filmie nie widać, aby któryś z tych obiektów zmieniał trajektorię. Prawdopodobnie zwyczajne satelity. 13:18 to typowa flara Iridium.


  • 5

#4 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Sam nie wiem. Obiekt wygladał na poruszający się dosyć szybko i od czasu do czasu jakby skręcający czy manewrujacy. Nie wiem czy mógłby to być statelita. Choć kto wie.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 07.06.2015 - 16:38

  • 0

#5

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście że zmienia trajektorię, mi to nie wygląda na satelity, przyznam że ciekawy materiał.


  • -1

#6

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dla celów poglądowych:

 od 00:40

 

 

San Diego i kiedy mogły wystąpić Flary Iridium

http://heavens-above...o&alt=15&tz=PST

 

Tak btw. tylu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć interpretując takie doniesienia ;)


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 07.06.2015 - 17:20

  • 5



#7

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obiekt zmienia trajektorie lotu i mozna to latwo zaobserwować. Obiekt znajduje sie z prawej strony( pod gwiazdą)  i leci lekko w góre i ostro w lewo gdy obiekt  znajduje sie na rownej pionowej lini z gwiazdą  jest  troszke nad nia  a nastepnie po kilku sekundach   zauwazamy ze leci juz w doł i znajduje sie pod  tą samą gwiazdą tyle ze juz z jej lewej strony.  Zatrzymajcie sobie kolo 12;40 gdy obiekt  nagle swieci mocniej(widac tez jakis laser czy co to tam jest)   znajdzcie najjaśniejszą  gwiazde z lewej strony i zobaczcie jak obiekt porusza sie wzgledem tej gwiazdy. Co o tym myślicie ?


Użytkownik Pionier edytował ten post 08.06.2015 - 12:37

  • 0

#8

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

troche zbocze z tematu, może mi ktoś powiedziec jakiego sprzetu używać do takich obserwacji + nagrywanie ?


  • 0

#9 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

To są newsy zaczerpnięte z zagranicznych stron, przecież sam ich nie wymyślam. Z reguły ludzie używają tego co mają akurat pod ręką. A że większość telefonów ma guzikową kamerkę to większość nagrań i zdjęć nie jest powalająca.

 

Nawet jeśli niektóre nagrania są wśród tych 99%, które da się wyjaśnić, to jeśli wyjaśnimy je tutaj to ludzie będą mogli podobne przypadki poznać w przyszłości i będą wiedzieć co to jest, pewnie uświadomią dzięki temu też innych.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 08.06.2015 - 20:45

  • 1

#10

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej samemu tam byc i widziec, wtedy mozna rzeczywiscie ocenic. Czy przypadkiem kazdy z nas widzial w zyciu podobne takie swiatlo

na niebie, ktore nie poruszalo sie jak samolot, bo zbyt wolno, nie mrugalo  i potrafilo sie zatrzymac. Moze test nowej maszyny, a moze ufo.

Ciekawe raczej jest bardziej to, ze jak jest to mozliwe ze tyle spodkow lata nad nami, narody nie zbroja sie przeciw UFO, a mysmy jeszcze nie spotkali nikogo

(powinienem pewnie pisac sam za siebie odnosnie spotkan z ufo). Jestem zdania, ze ktos tam jest i nam sie przyglada, i czeka aby pokazac nam skale prawdziwego swiata - poza naszym pepkiem. Szkoda, ze jednak wola tylko przelatywac obok, popatrzec - odleciec, by na koncu skonczylo sie tylko nagraniem z telefonu.

Moze by tak to na facebooku napisali , albo wrzucili filmik z tytulem self awerness, we are coming to you - stay at home. Nie wymagam duzo, a gdyby ludzie pierwsi odkryli inna rase... glowna byla by zasypana selfie z szarakiem.  Prosze mnie brac z lekkim dystansem, ale cos w tym jest, bo  ludziom znudzilo by sie to juz dawno temu gdyby chocby czesc historii o ufo nie byla prawda. 


Użytkownik Piotrek edytował ten post 13.06.2015 - 01:40

  • 0

#11

nelson251.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to całe ufo to nie mogło być kamerka na satelicie robiaca zdjęcia ziemi?

2.Może to jakiś nie znany latający produkt armii usa?W końcu to widzą zazwyczaj w krajach ameryki a nie u nas.


Ale ja w berlinie na weinachtsmarkt też nagrałem dziwną okrągłą kule światła lecacą powoli za budynkami.

 

Obejrzyjcie sobie to :

 

 

Z góry przepraszam jeśli wklejenie linku ze swoim filmem jest tu zabronione bo tego nie wiem.


  • 0

#12

Quebec.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Początek nagrania (do pierwszego zniknięcia światła) był nagrywany do 19:26 tamtego czasu. W Kaliforni tego dnia słońce zachodziło o 19:45, więc czemu do nagrania użyto night vision? Kolejna część nagrania to już 19:44, czyli minęło 20 minut a ci ludzie wciąż gapią się w niebo.

Iridium mnie nie przekonuje, za długo w jednym miejscu, poza tym ono błyska jedynie przez chwilę, a tu przez cały czas mamy względnie mocne światło. Inne satelity- to samo. Żadna inna zdobycz ludzkiej myśli technicznej tak się nie zachowuje. Dokładając do tego dosyć naiwny ciąg przyczynowo-skutkowy między świeceniem laserem w kierunku obiektu, a błyskiem, twierdzę, że to fake.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych