Skocz do zawartości


Niezwykłe UFO w Kanadzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

ufo_activity_over_terrebonne_canada_31_m

foto / disclose.tv

 

 

Interesujące nagranie UFO zrobione w Terrebonne w Kanadzie zostało opublikowane za pośrednictwem strony internetowej Mutual UFO Network. Obserwacja ta została nagrana 31. Maja 2015 roku, przez jednego ze świadków.

 

Film przedstawia Niezidentyfikowane Obiekty Latające na nocnym niebie. Poruszają się one z dużą prędkością i ze stałą trajektorią lotu. Nie zmieniają one formacji, w której lecą co często w takich przypadkach ma miejsce. Nagranie jest całkiem dobrej jakości więc nie powinno być problemu z przynajmniej pobieżną analizą tego co możemy na nim zobaczyć.

 

Relacje świadków pochodzą z całego rejonu, w którym można było dostrzec tajemnicze UFO. Warto zaznaczyć, że nie mogły to być przypadkowe obiekty uniesione w powietrze gdyż wiatr wiał w przeciwnym kierunku, co podkreślał jeden ze świadków w rozmowie z Mutual UFO Network. Obiekty mają raczej okrągły kształt i jasny, biały kolor. Są bardzo dobrze widoczne z uwagi na ilość światła, która emitują.

 

Szybkość i kierunek lotu, formacja, jasność, kształt, to wszystko dowodzi, że ewidentnie nie mamy do czynienia ze zjawiskami naturalnymi. Wykluczyć możemy zjawiska atmosferyczne, ptaki, insekty czy drony lub też przypadkowe przedmioty uniesione przez wiatr bądź wyrzucone przez ludzi. Oczywiście do tego trzeba dodać ewentualną działalność wojskową choć należy zaznaczyć, że w pobliżu nie ma żadnej lotniczej bazy wojskowej. Jak zawsze, ocenę pozostawiam wam.

 

 

 

 

Tłumaczenie własne.

 

Źródło:
Latest UFO Sightings
396695_459766157374942_584614942_n.jpg?o


  • 0

#2

crackpwnz.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toc to zwykle lampiony papierowe sa . Juz na 1 zdjeciu widac zrodlo swiatla jasniejsze  i podswietlony "balon"


  • 2

#3 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Toc to zwykle lampiony papierowe sa . Juz na 1 zdjeciu widac zrodlo swiatla jasniejsze  i podswietlony "balon"

Wiatr wiał w przeciwnym kierunku niż leciały te obiekty. Niemozliwe żeby były to lampiony. Tak wynika z zeznań świadków. Nie przytaczałem ich tutaj ale w źródle możne je zobaczyć. Poza tym nikt nic nie mówił o żadnej imprezie, której lampiony mogły by być częścią.


  • 0

#4

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem sfilmowano - i to dość nieudolnie, przelot chińskich lampionów. Wielokrotnie widziałem ich grupowe, majestatyczne przeloty, byłem na miejscu przy odpalaniu tych wdzięcznych zabawek. Przy starcie wznoszą się zwykle pionowo aż do osiągnięcia strefy wiatru, który kieruje je wszystkie w jedną stronę. Lecą z jednakową prędkością, w różnych odstępach, lekko migocząc. Przy gruncie wiatr może mieć zupełnie inny kierunek niż np. sto metrów wyżej, dlatego argument świadków może być mylący. Samych lampionów nie widać z racji sporej odległości a próby ich zbliżenia przez filmującego kończyły się utratą ostrości. Impreza/akcja puszczania lampionów mogła się odbyć kilka kilometrów od miejsca obserwacji, ponadto, gdzieś te lampiony pospadały, itd.


  • 1



#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już chyba 3 temat w tym tygodniu zaczynający się "niezwykłe UFO", a potem zdjęcie z jakością jak 10 lat temu z jakąś plamką, którą może być wszystko i nic. :facepalm:

Critter opanuj się trochę, bo potem się dziwisz, że się ktoś czepia.


  • 0



#6 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

To już chyba 3 temat w tym tygodniu zaczynający się "niezwykłe UFO", a potem zdjęcie z jakością jak 10 lat temu z jakąś plamką, którą może być wszystko i nic. :facepalm:

Critter opanuj się trochę, bo potem się dziwisz, że się ktoś czepia.

Gdyby mi dziś przyszło filmować UFO swoim smartfonem to jakość była by nie lepsza bo mam kamerkę chyba 1.3 mpix czy coś? A gdybyś ty nagrywał na szybko telefonem to jaka jakość by była?

 

Może to lampion ale nigdzie nie przeczytałem aby odbywały się tam tego typu imprezy.

 

Chyba, że chińskie lampiony przywędrowały do Kanady.

 

Bez urazy to mogło być cokolwiek ale jak podkreślałem leciały one w przeciwnym kierunku do tego, w którym wiatr wiał, tak wynikło z relacji jednego ze świadków dostępne w źródle i szerzej zdaje się na stronce mufon. I leciały dosyć szybko. Jeśli to były lampiony to idę na medycynę.

 

Według mnie to nagranie jest naprawdę niezłe. I jakość jest naprawdę przyzwoita, lepsza niż zazwyczaj.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.06.2015 - 14:26

  • 0

#7

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może to lampion ale nigdzie nie przeczytałem aby odbywały się tam tego typu imprezy.

Może ktoś sam dla siebie wypuścił takie lampiony? Tym bardziej, że tych obiektów było tylko kilka, to nie musiała być żadna impreza.

Co do wiatru - Dager już napisał.


  • 0



#8 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Może to lampion ale nigdzie nie przeczytałem aby odbywały się tam tego typu imprezy.

Może ktoś sam dla siebie wypuścił takie lampiony? Tym bardziej, że tych obiektów było tylko kilka, to nie musiała być żadna impreza.

Co do wiatru - Dager już napisał.

 

Otóż to. MOŻE. A może nie. Według mnie to nie są lampiony.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.06.2015 - 15:02

  • 0

#9

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie, a w pierwszym poście napisałeś, że ewidentnie nie są to obiekty wypuszczone przez ludzi. W takim razie jakie inne kwestie przeczą temu, że to były lampiony?


  • 1



#10 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo moim zdaniem nie są to lampiony. W prawdzie mogę się mylić ale mógłbym się nawet założyć, że to nie lampiony. To już prędzej samoloty wojskowe były, z innego stanu albo coś w tym stylu.

 

Kurczę no nie chce niczyjego zdania bagatelizować bo staram się być towarty ale teoria z lampionami jest dla mnie zabawna. Może balony meteorologiczne jeszcze...


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.06.2015 - 17:05

  • 0

#11

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Albo może gaz bagienny....


  • 1

#12

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawie identiko pod sam koniec...


  • 1



#13

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo moim zdaniem nie są to lampiony. W prawdzie mogę się mylić ale mógłbym się nawet założyć, że to nie lampiony.

 

 

Daj spokój, nie warto zakładać się o te świeczki.

 

Zdecydowanie ożywiłeś astronomiczną tematykę tego forum i to od Ciebie powiał tu świeży wiatr.

Nie spierajmy się o coś, co nie jest pewne i weryfikowalne. Może innym razem?

 

Pozdrawiam - Dager


  • 0



#14 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Będę obserwował temat i spróbuję się dowiedzieć czy mogły to być lampiony. Może ktoś coś na ten temat jeszcze będzie pisał. Ja osobiście nie sądzę aby to były lampiony ale przecież mogę się mylić. Choć nie tylko ja.


  • 0

#15

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Toc to zwykle lampiony papierowe sa . Juz na 1 zdjeciu widac zrodlo swiatla jasniejsze  i podswietlony "balon"

Wiatr wiał w przeciwnym kierunku niż leciały te obiekty. Niemozliwe żeby były to lampiony. Tak wynika z zeznań świadków. Nie przytaczałem ich tutaj ale w źródle możne je zobaczyć. Poza tym nikt nic nie mówił o żadnej imprezie, której lampiony mogły by być częścią.

 

To że tam na ziemi gdzie stali ci ludzie wiał w przeciwną to nie znaczy, że w miejscu przelotu lampionów na ich wysokości też wiał przeciwną stronę.

Kto ogląda skoki narciarskie ten wie jak różne mogą być odczyty wiatru nawet na stosunkowo niewielkich odległościach.

ee5890fefdb88a32690f6a706700e360.jpg


Użytkownik coley edytował ten post 06.06.2015 - 13:44

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych