Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w odnalezieniu książki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Syriusz.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam forumowiczów ! Potrzebuję Was ! Przepraszam z góry za zamęt ale potrzebuję pomocy w odnalezieniu pewnej książki. Miałem okazję ją czytać ponad 2 lata temu niestety nie udało mi się jej przeczytać do końca. Teraz chciałbym powrócić do niej niestety mam ogromną dziurę w mojej pamięci i nie jestem w stanie sobie przypomnieć nazwy książki.

 

Książka byłą o tematyce duchowej i opierała się na przeżyciach z nimi związanych. Dokładniej pamiętam, że dotyczyła ona bodajże Hindusa, który poprzez swoją medytację przechodził przez różne stany świadomości itp. Miejsce to Indie ( na 98% ) książka miała grubo ponad 300 stron o ile pamiętam ( jak nie więcej ). Nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy uznano tego człowieka za świętego ale była wzmianka iż był on dobrze znany ze swoich poczynań. W książce była poruszana tematyka bycia w różnych miejscach  w tym samym czasie. Tłumaczona była na język polski.

 

Wiem, że to wszystko podane jest bardzo chaotycznie ale tylko to udało mi się zapamiętać i mam nadzieję, że kogoś to naprowadzi na ten tytuł. Nadał przeszukuję internet z nadzieją, że natrafię na tą książkę. Wierzę, że ktoś spotkał się z tym tytułem i pomoże mi go znaleźć ponieważ bardzo mi na tym zależy. Pytajcie, wrzucajcie propozycje może coś mi się więcej przypomni, pozdrawiam !


Użytkownik Syriusz edytował ten post 02.06.2015 - 14:41


#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To była jakaś stara książka czy w miarę nowa?
Może ten osho?



#3

Lazybones.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ten człowiek o którym była mowa w książce to Sathya Sai Baba?



#4

Syriusz.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ten człowiek o którym była mowa w książce to Sathya Sai Baba?

Przeszukując to co mi Panowie podaliście, dotarłem do tego czego szukałem ! Chodziło mi dokładnie o Paramahansa Jogananda. Przeszukując tych autorów dopiero zorientowałem się jak wielu pochodzi z Indii ;) Dzięki wielkie za naprowadzenie mnie na cel. Pozdrawiam serdecznie.



#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszukuję książki Johna Wisemana - SAS. Sztuka przetrwania. Bardzo ciężko dostępna, ale chętnie odkupię jakby ktoś przypadkiem sprzedawał :)







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych