Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Elevator Ritual - najniebezpieczniejsza gra świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

letmebe.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"The Elevator Ritual", czyli jak dostać się do innego świata za pomocą windy.

 

Gracze: 1

 

Wymagania: 1 budynek, posiadający 10 pięter i windę. Wszystkie te trzy wymagania muszą być spełnione, aby gra zadziałała.

 

 

 

Instrukcja:

1. Wybierz budynek, a następnie udaj się na pierwsze piętro. Nie zaczynaj, dopóki nikogo nie będzie w pobliżu.
2. Naciśnij guzik czwartego piętra.
3. Kiedy znajdziesz się na czwartym piętrze, nie wychodź. Pozostań w windzie i naciśnij drugie piętro.
4. Kiedy znajdziesz się na drugim piętrze, pozostań w windzie i naciśnij szóste piętro.
5. Kiedy znajdziesz się na szóstym piętrze, pozostań w windzie i naciśnij drugie piętro.
6. Kiedy znajdziesz się na drugim piętrze, pozostań w windzie i naciśnij dziesiąte piętro.
7. Kiedy znajdziesz się na dziesiątym piętrze, pozostań w windzie i naciśnij piąte piętro.
8. Kiedy znajdziesz się na piątym piętrze, młoda kobieta wejdzie do windy. Nie patrz na nią, nie rozmawiaj z nią. Nie jest tym, na co wygląda.
9. Naciśnij pierwsze piętro. Jeżeli winda zacznie jechać na dziesiąte piętro, zamiast na pierwsze, można kontynuuować. Jeśli zaś winda pojedzie na pierwsze piętro, zamiast na dziesiąte, wyjdź z niej tak szybko, jak to możliwe. Nie odwracaj się, nic nie mów.
10. Jeśli znajdujesz się na dziesiątym piętrze, możesz wyjść z windy lub w niej pozostać. Jeśli zdecydujesz się wyjść, kobieta, która weszła do windy na piątym piętrze, zapyta Cię "Gdzie idziesz?". Nie odpowiadaj jej, nie patrz się na nią.
11. Będziesz wiedzieć, czy udało Ci się przejść do innego świata, gdy jedyną osobą w nim będziesz Ty.

 

 

Odważy się ktoś zagrać?

Tłumaczenie własne
Oryginalna strona: https://theghostinmy...another-world/H



#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wow, niesamowite. Szkoda że nie ma u mnie windy:( A musi mieć koniecznie 10 pięter? Bo okoliczne wieżowce tyle mają, ale wina dojeżdża tylko do 9:(





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd można ściągnąć tą grę i jakie ma wymagania, bo nie wiem czy mój pentium II z 128 mb ramu sobie poradzi.





#4

bobi7700.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm..  chętnie poczekam aż ktoś sprawdzi na własnej skórze tą historyjkę, a najbardziej bawi mnie punkt 8 gdy do windy wchodzi windziarka z zaświatów, jeżeli ktoś podczas ewentualnej próby będzie miał takiego farta i trafi na młodą kobietę, to pewnie zeświruje do tego stopnia że rzeczywiście pomyli pierwsze piętro z dziesiątym :))



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra już mam. Przeszedłem pierwszy etap. Drugi zaczyna się tym, że wyskuje na mnie jakiś potwór, wyciągam szybko pistolet i strzelam. Załatwiam go ,a potem biorę apteczkę i uzupełniam życie.  Dalej pojawia się jakiś koleś, którego trzeba zabić i wziąć mu karabin. Wtedy łatwiej jest zabijać następnych.





#6

JGK.

    Libertarianin

  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gierkę przeszedłem niedawno. Dość słaba. Nie polecam. :/


Użytkownik JGK edytował ten post 30.05.2015 - 20:38


#7

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale świat schodzi na psy, ludzie zamiast się wziąć do roboty czy za naukę to siedzą godzinami na tych tabletach i ifonach, cykają selfie srelfie, nagrywają filmiki jak chodzić, jak robić siku, jak jeść jabłko, a potem palma odbija i wymyślają te chore czelendże, albo inne takie pierdoły. Chore społeczeństwo, żadna wojna nie jest potrzebna, sami się unicestwią.





#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie "oni"? Tu nie ma nikogo...

 

Dobra już mam. Przeszedłem pierwszy etap...

Eee tam. Trochę dalej, w skrytce pod podłogą leży RGP-panc. W kuchni, w piekarniku pociski. Teraz poszalejesz....





#9

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to powinno isc do tematu z Creepypastami



#10

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze są Midnight Man Ritual i Bath Game Ritual Daruma-san. Ludzie na youtubie je robią i pozorują jakieś straszne wydarzenia, żeby przyciągnąć widzów.





#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Jak się wybierze po kolei 10, 10, 1, 1, "otwórz drzwi", "otwórz drzwi" -1, alarm, to winda pojedzie na jedenaste piętro. To taki Konami/Otis Code.



#12

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurcze, ja mieszkam w budynku 10 piętrowym i jest winda, chyba zacznę chodzić piechotą a tak poważniej jeśli ktoś tak długo bawiłby się windą to zniecierpliwieni oczekujący na windę z pewnością posłaliby bawiącego się nią do innego świata ,do gabinetu stomatologa, tudzież chirurga i na tym polega niebezpieczeństwo tej gry.


Użytkownik Padael edytował ten post 30.05.2015 - 21:20




#13

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak wrócić?





#14

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Schodami:D





#15 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Można coopa grać czy tylko tryb single player ? Gra ocenzurowana jak GTA czy są sceny erotyczne :D ?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych