Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apokalipsa Iksra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

kamilkom.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam natknąłem się na taką stronę, gdzie gośc pisze co może się zdarzyć cytat: Co o tym myslicie?

 

W 2017 roku wybuchnie III Wojna Światowa, miesiąc przed tym wybuchem Matka Pana Boga ostrzeże świat przez wizjonerów z Medjugorie. Będzie to początek apokalipsy. Masoneria, która rozdaje karty na świecie zabije znanego polityka i tym zostanie wywołana III Wojna Światowa. Będzie nim przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un. W Państwie Islamskim żyje kilkuletni antychryst przepowiadany przez proroków chrześcijańskich. Przez to wyznanie będzie niszczył ludzkość. Gdy nastanie głód zaczną wczepiać masowo chip 666 pod skórę gdzie już go próbują wczepiać. Przestrzegam. Wczepienie tego chipa to dobrowolne oddanie duszy Lucyferowi. Doprowadzi tych ludzi do śmierci wiecznej w ogniu. Masoneria tym chce wyniszczyć ludzkość. Przez ten chip ludzie będą manipulowani impulsami, staną się bardzo agresywni. Nie pozwólcie na to i przestrzegajcie wszystkich przed tym. Ratujcie się, nawracajcie do Pana Boga Jezusa Chrystusa, który jest drogą do Swojego Wszechmocnego Ojca Stwórcy Wszystkiego! Gromadźcie już żywność! Gdy mnie będą islamiści przetrzymywać będzie to ostatni czas na tanie zakupy.

2015 rok, początek 2016 roku, wszystko wzrośnie o ponad 200% i ceny będą dalej rosnąć. W 2016 roku w Krakowie papież ogłosi, aby świat przygotowywał się do ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa. Potracicie niebawem majątki, cały dorobek swego życia, tak ja to straciłem wcześniej.

 

 


  • 0

#2

Carnivall.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbyt często się trafiają tacy wróżbici, żeby traktować ich poważnie.


  • 0

#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co mamy o tym sądzić? Już pierdyliardy takich przepowiedni było i jakoś nadal żyjemy. Proponuję skupić się na życiu a nie czytaniu pierdół w internetach. 


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autor tej przepowiedni jest chyba schizofrenikiem
  • 0



#5

kamilkom.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to co jest napisane w Apokalipsie Św Jana to prawda. W Medjugorie też może być ziarno prawdy.


Użytkownik kamilkom edytował ten post 29.05.2015 - 18:40

  • 0

#6

Carnivall.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale prawda bo co? Bo tak się Tobie czy jemu wydaje? Serio, w takie puste słowa nie ma co wierzyć.


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to co jest napisane w Apokalipsie Św Jana to prawda. W Medjugorie też może być ziarno prawdy.

 

To znaczy co tam jest prawdą? A jak czytasz komiks o Spidermanie to też w niego wierzysz? Grow up :facepalm:


  • 0



#8

kamilkom.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Ale to co jest napisane w Apokalipsie Św Jana to prawda. W Medjugorie też może być ziarno prawdy.

 

To znaczy co tam jest prawdą? A jak czytasz komiks o Spidermanie to też w niego wierzysz? Grow up :facepalm:

 

 

W szczególnym znaczeniu teraz chodzi mi o Apokalipse Św Jana to co było w ST się sprawdziło teraz na NT.


  • 0

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale co się sprawdziło? Konkrety proszę, bo ja nie czytałem tej lektury i chętnie się dowiem, co 100 osób na przestrzeni kilkuset lat wywróżyło nam z fusów na ten nieszczęsny AD 2017.


  • 0



#10

kamilkom.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co się sprawdziło? Konkrety proszę, bo ja nie czytałem tej lektury i chętnie się dowiem, co 100 osób na przestrzeni kilkuset lat wywróżyło nam z fusów na ten nieszczęsny AD 2017.

 

http://www.zbawienie...dzaja,1268.html


  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem stronę tego kolesia. Typ ma urojenia o treści religijnej, pisze o tym że dostaje przekazy od ducha świętego. Ma też jakieś kłopoty ze zdrowiem i emocjami bo często mdleje i płacze na mszach

http://www.apokalips...odze-krzyĹźowej


  • 0



#12 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten facet jest psychiczny... Jeździ po Wrocławiu swoim apokalipsowozem i puszcza jakieś bzdury przez głośniki. W parku przy placu Dominikańskim na co 3 drzewie gdzieś na wysokości 2 metrów poprzyczepiał manifesty odnośnie tego końca świata. Szkoda czasu na analizowanie czy to prawda czy kłamstwa bo sprawa jest jasna


  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha czyli to jest ten gość http://www.gazetawro...t.html?cookie=1

Fanatyzm w czystej postaci.
  • 0



#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gość jest psychiczny i tyle. Albo ktoś za nim stoi, traktując go jak przygłupiego parobka, co by się samemu nie narażać. Apokalipsy miały być już ze 100 razy i jakoś nie dotarły do nas póki co. Tak czy siak, gość nawija głupoty i szkoda czasu aby się nad tym rozwodzić dłużej. Każdy może napisać czy ogłosić coś tam, bo mu głosy powiedziały, i co z tego wynika? NIC.


  • 0



#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe, że jest już temat o tym kolesiu
http://www.paranorma...sa-w-2017-roku/
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych