Skocz do zawartości


Zdjęcie

W środku lasu miejsce schadzek sekty?

sekta las jezioro trzebciny ołtarz drzewo korzenie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lazybones.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie! Na wstępie chcę zwrócić uwagę na to, że nie mam zielonego pojęcia co przedstawia to co za chwilę wam pokażę, no poza tym że jest to drzewo. Zacznę od początku:
 

Wybrałem się ze znajomymi na pomaturalne świętowanie, wiecie jak jest. Technikum ukończone i teraz tylko zawodowe. Pojechaliśmy na działeczkę w Trzebcinach 19 maja, wróciliśmy 21. Pierwszego dnia (wtorek) czekając na resztę znajomych którzy mieli dojechać po południu wybrałem się sam z kumplem do lasu popijając swojskie winko własnej roboty. Chodziliśmy i podziwialiśmy las, bo jest naprawdę piękny, a alkohol jeszcze nadał kolorów całemu światu i aż chciało się żyć. Słuchając czwartej preludy Szopena natknęliśmy się na coś bardzo dziwnego. Kumpel nagle krzyknął "TY, DRZEWO DO GÓRY ****". Mówię "Co? JAK?". Podbiegłem do niego, faktycznie - moim oczom ukazało się drzewo z korzeniami u góry. Tak jakby ktoś wykopał je i włożył do góry nogami. Zaczęliśmy oglądać je i badać. Od razu w oczy rzuciły się ślady wosku, co było trochę niepokojące. Na samym środku korzenia, najbardziej u góry, były ślady wosku po czerwonej świecy. Po bokach natomiast biały wosk. Na myśl nam obu przyszło jedno - sekta ma tutaj miejsce swojego kultu czy coś w tym stylu. Oczywiście to tylko nasza opinia po litrze swojskiego wina, nie krzyczcie na mnie, ale nawet teraz nie widzę innego racjonalnego wyjaśnienia. Wróciliśmy na działkę (nie było nas dość długo bo droga do tego miejsca to jakaś godzina błądzenia po lesie) i zaczęliśmy opowiadać znajomym o naszym znalezisku. Oczywiście wiecie jak to wyglądało z ich perspektywy, napruci wracają z lasu i pieprzą coś o ołtarzu okultystycznymXD. Gdy wszyscy już przyjechali, opowiedzieliśmy im o tym i postanowiliśmy następnego poranka tam iść i tym razem zrobić zdjęcie by ktokolwiek mi w to uwierzył. Rano wzięliśmy piwo na kaca w łapę i poszliśmy szukać tego miejsca. Chodziliśmy z dwie godziny po lesie. Ja z tym kumplem co byliśmy tam wczoraj biegaliśmy dookoła i krzyczeliśmy, że "PRZECIEŻ WCZORAJ ***** TU BYŁO". Znajomi myśleli że ich wkręcamy. Ale w końcu udało nam się znaleźć to miejsce. Sami byli zdziwieni, a kobiety chciały jak najszybciej wracać do domu, bo zaczęła się gadka o jakichś sektach eh.
 

Uwaga zdjęcia: Była to godzina około 12, więc jaśniutko i widno, nie było się czego bać. W nocy byłbym tam osrany.

http://i.imgur.com/FJI8rVz.jpg

http://i.imgur.com/quAQFXe.jpg

Wbiliśmy butelkę w ten korzeń (kumpel chciał zobaczyć czy rano będzieXD) i poszliśmy na działkę. W nocy podpici wpadliśmy na pomysł żeby się tam przejść, ale na szczęście po wyjściu tylko poza teren działki wszyscy ******* się w gacie i wrócili do domku. (zero latarni i ogólnie bardzo ciemno tam było w nocy)

Następnego ranka poszliśmy sprawdzić czy butelka jest.

http://i.imgur.com/ae64qXu.jpg

http://i.imgur.com/Xg0kNQ9.jpg   <--- jak widać jest.

http://i.imgur.com/POWIyky.jpg  <---- a tutaj już wyjąłem butelkę i zrobiłem ostatnie zdjęcie takie żeby było widać całość ogółem.

W pobliżu znaleźliśmy świeże ślady które jakieś zwierzę musiało pozostawić:
http://i.imgur.com/OxZuBvk.jpg

I to wszystko, wróciliśmy po tym do domu, ale cały czas się zastanawiam co to mogło do cholery być. Po co tam te świece w środku lasu? Korzystając z okazji że mam kilka zdjęć to piszę temat tutaj. Dajcie znać co o tym sądzicie. Mogę wam zaznaczyć na mapie mniej więcej miejsce w którym się to znajduje, ale to dajcie znać jeśli w ogóle chcecie coś takiego. Zapraszam do dyskusji!

 

wulgaryzmy.gif

 

Zapoznaj się z Regulaminem.

 

Kronikarz


 


  • -1

#2

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja myślę że ktoś tu najpierw zgwałcił, potem zjadł kota:)

Ale drzewo ciekawe, nie sprawdzaliście jak głęboko jest wkopane?


  • 1



#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam, że nie była to prawdziwa sekta, tylko dzieciaki się wygłupiały. Poszły w nocy do lasu żeby dziewczyny postraszyć albo sami mieć frajdę i noc z dreszczykiem. Trzeba było poszukać w okolicy tego pnia czy nie było np. rozpalane ognicho, czy nie zostały miejsca po namiotach, jakieś butelki? 

W samym pniu nie ma nic sensacyjnego, ktoś zwalił drzewo, zabrał co było mu potrzebne a pień zostawił i go ktoś w ten sposób ustawił, podejrzewam, że dla jaj.

Albo to bardzo ciężkie drzewo i przebiło się z Australii  :szczerb:


  • 0



#4

Lazybones.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko trochę grzebaliśmy kijkami i wyglądało to na świeży piach wokół tego pnia. Głębiej się nie dobieraliśmy. Chociaż może i trzeba było to sprawdzić ;)


  • 0

#5

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trza było sprawdzić czy da się go wydrzeć, a swoją drogą to cieńkich masz kumpli skoro bali się do lasu w nocy iść:) Ech jak ja sobie wspomnę czasy technikum:) Aż się łezka w oku kręci mimo iż stary jeszcze nie jestem:P

Pozdrawiam


  • 0



#6

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

U mnie w lesie są wykopane w zboczu dwie płytkie nory ze zrobionymi daszkami z gałęzi. Ciekawi mnie, kto tam mieszka, bezdomni to za proste rozwiązanie.


  • 0

#7

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@McNugget może to miejsce zasiadek myśliwych? Czy to też za proste?:P


Użytkownik Ebola edytował ten post 29.05.2015 - 17:36

  • 0



#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie w lesie są wykopane w zboczu dwie płytkie nory ze zrobionymi daszkami z gałęzi. Ciekawi mnie, kto tam mieszka, bezdomni to za proste rozwiązanie.

 

Mogą to być również miejscówki fotografów. Jeśli to skraj lasu lub miejsce występowania lub żerowania jakiejś zwierzyny to bardziej niż prawdopodobne.


  • 0



#9

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ooo, dzięki. Na to nie wpadłem.


  • 0

#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koło mojego domu w lesie też widuję takie doły - nakryte pniami młodych drzewek, gałązkami sosny i brzozy, obszerne na tyle, że gdy wszedłem tam, mogłem usiąść i jeszcze trochę było miejsca do sklepienia. Podejrzewam, że to sprawka leśników, którzy przechowują coś w tych dołach; może sadzonki bo obok była uprawa sosny, może coś innego. Można zapytać jakiegoś leśnika.

Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 29.05.2015 - 22:37

  • 0



#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

W Lublinie jest takie miejsce za kościołem Salezjanów, na starym cmentarzu żydowskim, gdzie kiedyś był bunkier wykopany przez powstańców. Jedyny ślad po nim, to dziura w zboczu górki, ze stropem gałęziami wzmocnionym. Dowiedziałem się o tym z 14 ;at temu jak sam dzieciakiem byłem i to miejsce odwiedziłem, a potem lokalnego emeryta wypytałem.
  • 0



#12

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie w pewnym lesie, urzędowała kiedyś sekta, nie pamiętam co dokładnie robili, ale skończyło się to wielką obławą policyjną ;)


  • 0



#13

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie to dokładnie jest, może ktoś z nas mieszka w pobliżu. Chętnie przeszedłbym się to zobaczyć


  • 0

#14

Lazybones.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzebciny, napisałem w pierwszym poście. ;)

Ebola - chciałbym się spotkać z Twoimi kumplami, bo wedle Twoich słów nie bałbym się iść z nimi do lasu w nocy. ;)


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sekta, las, jezioro, trzebciny, ołtarz, drzewo, korzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych