Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgłaszam protest w sprawie zamknięcia mojego tematu pt "Sens budowy pomników smoleńskich".


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja za słowo "polaczki". Zależy, jakiego masz farta ;)



#17

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z przykrością muszę niestety stwierdzić, że nie dajecie mi żadnego argumentu przemawiającego za tym, żeby jednak temat o pomnikach smoleńskich zostawić. Tak niestety właśnie wygląda każda bez wyjątku dyskusja zahaczająca o tematykę okołopolityczną. Czyli mówiąc krótko -- temat zostaje zamknięty. Ten zresztą też, nie ma sensu kontynuować dyskusji, bo jest równie jałowa jak zwykle. Miejsca na politykę na tym forum nie ma i nie będzie.

 

Jeśli natomiast chodzi o Ukrainę, cóż, nie da się wyłapać wszystkiego. To, że gdzieś komuś udało się coś niezauważenie przemycić nie stanowi argumentu. Inaczej mówiąc temat ukraiński również zamykam w celu przejrzenia i ewentualnie posprzątania. Choć mówiąc szczerze to na Waszym miejscu nie nastawiałbym się raczej na jego rychły powrót, bo na chwilę obecną przeważa u mnie opcja wywalenia go do kosza i zlikwidowania problemu. Tak, jak to miało miejsce z poprzednim.

 

Jak widać, kolejna próba pójścia Wam na rękę spaliła na panewce. Chyba za mało jeszcze czasu upłynęło.

 

closed.gif






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych