Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgłaszam protest w sprawie zamknięcia mojego tematu pt "Sens budowy pomników smoleńskich".


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat absolutnie nie jest polityczny.

To, że w katastrofie zginęli politycy nie może oznaczać, że temat jest polityczny. Jest to temat z kategorii społeczno kulturalnych,
ponieważ dotyczy kwestii budowy pomników. Ale też jest kwestią z dziedziny psychologi i ma za zadanie pokazać jak można różnie postrzegać jedno zdarzenie w zależności od światopoglądu. Katastrofa ta może pomóc zrozumieć, że nie ma czegoś takiego jak obiektywizm.

 

Żadnego zdarzenia nie można skonfrontować z jakimś wzorcem, ideą (rozumianą po platońsku).

Wszystko jest grą związaną z naszym miejscem w spektrum społecznym i każde nasze niby obiektywne przekonanie z niego wynika.

 

Proszę o odwieszenie tematu.


Użytkownik Aidil edytował ten post 28.05.2015 - 18:11




#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I po co ten protest? I tak admin tamtego nie przywróci, a ten zaraz zamknie.





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wyżej.
Na tym forum jest zasada że mod ma zawsze rację nawet gdy jej nie ma.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 28.05.2015 - 18:20




#4

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bo mod to nie funkcja;) to stan umysłu...



#5

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

To, że w katastrofie zginęli politycy nie może oznaczać, że temat jest polityczny.

Milion plusów za to. Skoro można gadać o żołnierzach wyklętych czy innych elementach historii, gdzie EWIDENTNIE widać kto jakie ma poglądy po wypowiedziach czasem, to czemu nie o Smoleńsku? To przykre, że z katastrofy zrobił się polityczny cyrk, ale nadal jest ona katastrofą, tak samo jak wszelkie inne rozbicia się, zatonięcia czy zawalenia.



#6

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę Państwa, ustalmy sobie jedno. Nie mam nic przeciwko dyskusji na temat sensu stawiania pomników smoleńskich, pod warunkiem jednak, że uda się Wam powstrzymać od politykowania. Jak widać po ostatnich dwóch postach w tamtym wątku (nie licząc postu moderatora) nie udało się Wam -- czy więc dziwi kogokolwiek fakt zamknięcia tematu przez Kronikarza? Mnie nie dziwi i w pełni decyzję KP popieram.

 

Jestem skłonna pójść Wam na rękę i otworzyć dla Was wspomniany temat, jednak warunek jest jeden: każda, absolutnie każda nawet najmniejsza aluzja polityczna nie skończy się tylko upomnieniem, ale od razu warnem. Oczywiście przygotuję moderatorów do nowego zadania....

 

 

 

 To, że w katastrofie zginęli politycy nie może oznaczać, że temat jest polityczny.

 

Też tak uważam. Szkoda, że razem z Aidil najwyraźniej pozostajemy w mniejszości...

 

Proste więc pytanie -- czy chcecie otwarcia tematu?  Pytam wprost, bo nie chciałabym późniejszych pretensji i narzekania na niesprawiedliwość.

 

@Ebola

Proszę sobie odpuścić takie aluzje. Moderatorzy realizują moje zalecenia, nie działają według własnego widzimisię. Ze wszystkimi uwagami zapraszam na PW,





#7

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

D.K

Ja tam akurat to rozumiem, nie rozumiem tylko protestu Aidil. Moim zdaniem tamten temat zostanie zamknięty ponownie jeszcze szybciej niż się go otworzy, bo to temat tak cienkiej granicy, że...no zresztą było widać, dwa posty i od razu Duda, PiS, Komorowski, etc. No, ale róbcie jak uważacie, nie mój cyrk, nie moje zabawki.





#8

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czy zamiast zamykania kolejnego tematu nie lepiej bezwględnie karać warnem lub banem tych którzy nie przestrzegają regulaminu? Czemu zamykacie dostęp do dyskusji wszystkim, skoro tylko część nie potrafi się dostosować?


Użytkownik Ebola edytował ten post 28.05.2015 - 19:35




#9

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Czemu zamykacie dostęp do dyskusji wszystkim, skoro tylko część nie potrafi się dostosować?

 

Ta "część" to dokładnie 50%. Fakt, że próba badana objęła niewielki wycinek forumowej populacji, ale mimo wszystko jest to aż połowa.





#10

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok, ale połowa to nie wszyscy prawda? Moim zdaniem w dłuższej perspektywie lepiej by się to sprawdziło, niż wprowadzanie kolejnych zakazów i zamykania kolejnych tematów. Umiesz pisać w sposób kulturalny i szanujesz cudze zdanie pisz, nie umiesz... Nara. 





#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nadal jestem przeciwny otwieraniu tego tematu, bo za dosłownie 5 sekund zacznie się politykowanie na maxa. I tak zostanie zamknięty i posypią się warny. 





#12

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak się posypią to chyba będą zasłużone prawda? Co prawda to nie mój cyrk, ale macie trochę złą politykę z tym zamykaniem tematów.

Moim skromnym zdaniem.





#13

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MOIM ZDANIEM to jest polityka na zasadzie "po co gasić pożar, skoro można go uniknąć". Nie uważam osobiście, żeby była zła, tym bardziej, że warny wcale nie sypią się aż tak często jak może się wydawać. W tamtym temacie warn będzie w co drugim poście prawdopodobnie.





#14

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ciekawe w temacie http://www.paranorma...raina-konflikt/ ostatnio jest tylko polityka ale jakoś nikt z tego afery nie robi.





#15

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co ciekawe w temacie http://www.paranorma...raina-konflikt/ ostatnio jest tylko polityka ale jakoś nikt z tego afery nie robi.

 

 

Dokładnie. Rozmowy kto, co, kto na Ukrainie popiera" terrorystów", kto" banderowców". Co myśli Poroszenko, co myśli Putin. Kogo lubi, kogo nie. Jaki ma stosunek do sprawy X, jaki do poglądu Y.


Czyli co, nie można rozmawiać o polityce, ale jedynie o polskiej? To oczywisty absurd.


Nie wspominając już o przekroczeniu chyba ostatniej granicy śmieszności. O tym, iż nie wolno rozmawiać o gospodarce i ekonomii. Wolno za to o religii czy in vitro, które są przecież wykorzystywane w aktualnej grze politycznej.

Śmieszne? Dostałem kiedyś bana za słowa" socjalista" i" kapitalista". W niepolitycznym poście. Nie widziałem, żeby kiedykolwiek ktoś dostał chociażby upomnienie za słowo" niewierzący".


Ale pewnie i to da się zmarginalizować, prawda?


Użytkownik Shay edytował ten post 28.05.2015 - 20:42



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych