Skocz do zawartości


UFO dostrzeżone podczas turnieju golfowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

news-golf-ufo.jpg

foto / YouTube / UFOVNI

 

Niezidentyfikowany obiekty został uchwycony przez kamerę podczas turnieju golfowego odbywającego się na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Miało to miejsce w pierwszej połowie tego miesiąca. Obserwatorzy i pasjonaci tematyki UFO zastanawiając się czym mogły być tajemnicze obiekty.

 

Obserwacja została dokonana podczas turnieju golfowego Players Championship segment w Ponte Vedra Beach, 9. Maja 2015 roku. Została ona zgłoszona do Mutual UFO Network (MUFON) przez naocznego świadka.

 

Ciemny obiekt, który można zobaczyć także na filmie poniżej, poruszający się z prawej do lewej strony ekranu jest widoczny na niebie. Wyróżnia on się całkiem wyraźnie na tle bezchmurnego nieba mimo obecności w obiektywie również innych obietków, których obecność da się łatwo wyjaśnić. Podobnie jak w każdym takim przypadku zgłoszenia obserwacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających do sieci MUFON, tożsamość świadka została ustalona, a nagranie poddano odpowiednim badaniom i analizom.

 

Kiedy widzisz takie obiekty na fotografiach myślisz sobie "o, sterowiec", jednak kiedy później oglądasz zdjęcia prawdziwych sterowców zdajesz sobie sprawę, że to co widziałeś nie było sterowcem. Szukałem również innych samolotów (na zdjęciach - red) ale niczego innego nie znalazłem.

- powiedział świadek.

 

Obiekt miał połyskującą się powierzchnię. Na zdjęciu można dostrzec piłkę golfową, ptaka, i smugę światła, natomiast owy tajemniczy obiekty pozostaje zagadką. Krytycy nagrania i osoby neutralne sugerują jednak iż obiekt, o którym mowa, może być kolejnym ptakiem, zarejestrowanym podczas swojego przelotu.

 

Jeśli bliżej przyjrzysz się nagraniu dostrzeżesz, że obiekt porusza się wzdłuż pola golfowego wraz z piłeczką.

- powiedział dla Huffington Post Marc Dantonio, szef i analityk MUFON.

 

Po kilkukrotnym obejrzeniu nagrania wyraźnie zauważyłem, że ruch obiektu przypomina  mi lot ptaka uchwycony w środku sekwencji machania skrzydłami.

- podsumował.

 

 

Tłumaczenie własne.

 

Źródło:

Unexplained-Mysteries

1916586_195099590732_5551948_n.jpg?oh=de


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 24.05.2015 - 16:28

  • 2

#2

Gamebitt.

    Badacz nieznanego

  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W pewnym momencie widać kształt podobny do tego:

red-tailed-hawk-side.jpg

Na filmie skrzydła są oczywiście mniejsze, bo to pewnie inny gatunek.


Użytkownik Gamebitt edytował ten post 24.05.2015 - 16:23

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych