Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się stało w Gorzowie?

gorzów grom ćwiczenia policja obserwacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Wszystko działo się we wtorkowy wieczór w późnych godzinach wieczornych. Najpierw zamknięto ulicę Drzymały. Na każdym rogu stał patrol policji, wszędzie było mnóstwo uzbrojonych po zęby żołnierzy. Później w okolicach szpitala wylądowały dwa ogromne wojskowe śmigłowce."
 

Tak zaczyna się artykuł na portalu gorzowianin.com . Z dalszej części materiału można wyciągnąć wnioski, że były to standardowe ćwiczenia, aż pojawia się kolejny fragment:
 

"Około godziny 2.10 a 2.20 w nocy dnia 20.05.2015.usłyszeliśmy donośny dźwięk jakby helikopter lecz był to inny specyficzny dźwięk. […] Było dość ciemno lecz dało się zauważyć kształt oraz wielkość samolotu: około 8 m do 12 m jak i światła które oświecały krawędzie. Kształt przypominał latający spodek, w którym było dość mocne światło ale stłumione i z dużą prędkością obracające się. Dźwięk wydawał się bardzo głośny ale nie taki jaki wydaje samolot czy helikopter. Był bardziej wytłumiony Obiekt (samolot) krążył miedzy szpitalem Dekerta, os. Piaski, szkołą „Puszkina” ,ulicą Wyszyńskiego i tak zatoczył 4 kola. Przy drugim lub trzecim okrążeniu przyleciał jakiś samolot lub dron, który leciał na wysokości drzew może nieco wyżej i po chwili odleciał w stronę Kłodawy lub „Manhattanu”. O godzinie 3 w nocy wyszedłem z psem na spacer w kierunku stacji "Air port"(Orlen,) i zauważyłem ciężarówkę wojskową ogromnych rozmiarów w kolorach pustynnej burzy bez żadnych numerów rejestracyjnych zmierzającą w stronę Kłodawy."
 

Co sądzicie o wydarzeniu z Gorzowa? Może ktoś z was jest z tamtych okolic, lub macie tam kogoś znajomego/rodzinę? Piszcie w komentarzach! Możecie też odwiedzić mój kanał, na którym nagrałem krótki vlog m.in. z pytaniem o Gorzów do widzów. (https://www.youtube....e1jg8rqJ_QNqTWQ) Co ciekawe już minutę po opublikowaniu filmu jeden z mieszkańców Gorzowa napisał, że pierwsze słyszy o tej sytuacji.

 

Więcej pod adresem: http://www.gorzowian...na-dekerta.html


Użytkownik poznajemy nieznane edytował ten post 22.05.2015 - 07:02

  • 0

#2

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem conajmniej bardzo zaciekawiona! Gorzów to moje rodzinne miasto i bardzo często tam bywam, choć aktualnie mieszkam gdzie indziej. W okolicach, o których jest mowa mieszkają dwie moje ciocie, ale bardzo wątpię, żeby cokolwiek widziały. Wszystko działo się w nocy. Mam nadzieję na dalsze rozwinięcie tematu i na jakieś zdjęcia lub dajcieboże filmy ;)


  • 0



#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...i zauważyłem ciężarówkę wojskową ogromnych rozmiarów w kolorach pustynnej burzy bez żadnych numerów rejestracyjnych zmierzającą w stronę Kłodawy."

Nie jesteśmy w USA, gdzie takie ciężarówki giną w bezkresach pustyni Nevada. W Polsce pierwszy lepszy patrol się zainteresuje, nie mówiąc o żandarmerii. Poza tym, taki tekst, jest jak żywcem wyjęty z powieści Toma Clancy z teorią konspiracyjną w tle. Ciężarówka wojskowa ogromnych rozmiarów? Wojsko nie ma zbyt dużo modeli w użyciu, więc łatwo ustalić. No, ale wtedy nie było by tak tajemniczo i pewnie okazało by się, że numer rejestracyjny był, w dodatku napisany literami wysokimi na 50 cm....





#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś puścił bajkę o ufo w obieg i się cieszy. Bez żadnych zdjęć to takie historyjki może opowiadać dzieciom do snu.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 22.05.2015 - 17:14

  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: gorzów, grom, ćwiczenia, policja, obserwacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych