Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zachowanie zwierząt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Narax.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, piszę ponieważ zaobserwowałem przed chwilą dziwne zachowanie zwierząt w pokoju... do rzeczy... sprawa wygląda tak Mój pies śpi sobie na kanapie, a królik lata po pokoju, nagle królik zaczął się dziwnie zachowywać biegał jak powalony z wyłupiastymi oczami i ciągle nasłuchując wodził za czymś wzrokiem, gdy podszedłem w kierunku obiektu jego zainteresowania, króli zaczął patrzeć się w punkt obok wcześniejszego... za chwilę wstał mój pies i zaczął chodzić po pokoju i coś wąchać, i lekko popiskiwał takim tonem jakby chciał z pokoju jak najszybciej wyjść... Teraz po jakiś 5 minutach jest już ok, jak myślicie co to mogło być ? duch/ jakiś irytujący dźwięk słyszalny tylko dla zwierząt ?


  • 0

#2

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stawiałbym na dźwięk. Nie masz jakiegoś większego zakładu przemysłowego, lotniska blisko mieszkania? W zasadzie to może być wszystko, ale.


  • 0

#3

Narax.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie nic nie mam tego typu w pobliżu domu, jedynie "główną" ulicę przez którą w ciągu kilku minut przejedzie pare aut na krzyż, a wiesz może czym mógłby być spowodowany taki dźwięk jeśli nie tym co napisałeś ?


  • 0

#4

SoScary.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrzebny egzorcysta
  • -1

#5

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Biegnie tamtędy (tj. w ścianie albo za nią) jakaś rura albo kabel? Ucho futrzaka (zwłaszcza drobnej zwierzyny - bo przecież na wolności muszą nasłuchiwać drapieżników) potrafi wychwycić dźwięki, jakie my ignorujemy lub których nie słyszymy. 


  • 0



#6

nikhatlak.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe też, że było gdzieś inne zwierzę, jak na przykład mysz. Sam mieszkam w domu miałem już kunę, myszy, ryjówki i wróble.
  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Trzeba będzie założyć zbiorczy temat: "Mój kot/pies/królik/chomik patrzy się na ścianę!".

Gdyby Twój królik zaczął mówić śląską godkom, albo śpiewać arie jak Pavarotti, uznałbym to za paranormalne. Ale jego wybałuszone oczy, mogą świadczyć o  czymś zupełnie innym, a mającym związek z trawieniem...

A o piesa się nie martw, te zwierzaki czasem tak mają, robią coś zupełnie irracjonalnego.





#8

nikhatlak.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba będzie założyć zbiorczy temat: "Mój kot/pies/królik/chomik patrzy się na ścianę!".
Gdyby Twój królik zaczął mówić śląską godkom, albo śpiewać arie jak Pavarotti, uznałbym to za paranormalne. Ale jego wybałuszone oczy, mogą świadczyć o  czymś zupełnie innym, a mającym związek z trawieniem...
A o piesa się nie martw, te zwierzaki czasem tak mają, robią coś zupełnie irracjonalnego.


pies mojej siostry zaciąga jak na podkarpaciu, ale to raczej się nie liczy, bo to zabawka.
sory za oftop
  • 0

#9

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Haha, ja mam kraby tęczowe i one są zazwyczaj bardzo powolnymi zwierzętami, ale wczoraj zerwały się nagle, bez żadnego powodu, jakby coś je mega przestraszyło.

 

Miały wybałuszone i przestraszone oczy a potem jeszcze z 20 minut siedziały pod skałką i łypały stamtąd tymi swoimi wystającymi oczyma.

 

Myślicie, że to wodny duch? :)

 

Sorki... nie mogłam się powstrzymać. Nawet za cenę minusów...

 

P.S. Historia jest jak najbardziej prawdziwa.


Jako dowód wklejam zdjęcie przestraszonego kraba.

Załączone grafiki

  • WP_20150514_23_17_31_Pro.jpg

Użytkownik Claire edytował ten post 15.05.2015 - 14:44

  • 6

#10

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No tak dziwne zachowanie zwierząt a duchy...

 

 

 

cw1.jpeg

 

1345223889640.jpg

 

One już tak mają po prostu.


  • 6



#11

Narax.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biegnie tamtędy (tj. w ścianie albo za nią) jakaś rura albo kabel? Ucho futrzaka (zwłaszcza drobnej zwierzyny - bo przecież na wolności muszą nasłuchiwać drapieżników) potrafi wychwycić dźwięki, jakie my ignorujemy lub których nie słyszymy. 

za tą ścianą mam łazienkę, ale nie było w tym momencie nikogo w niej, ale może w rurach się coś przelewało :D Co do twojego kraba Claire widać ewidentnie strach w jego oczach :D


  • 0

#12

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

za tą ścianą mam łazienkę, ale nie było w tym momencie nikogo w niej, ale może w rurach się coś przelewało :D

Jeśli jest łazienka, musi tam być również kanalizacja, rury doprowadzające wodę, elektryka (światło), być może również pralka. Wszystko to wydaje jakieś dźwięki, a jako że zwierzaki nie mają zielonego pojęcia co to - są zaniepokojone. Możliwe również, że Twoje futrzaste widzą większe drobiny kurzu i wodzą za nimi wzrokiem.


  • 0



#13 Gość_Nothing4

Gość_Nothing4.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam w domu psa i kota..obserwując ich zachowanie zastanawiam się czasem czy to nie chwilowe opętanie ;) Kotka potrafi zerwać się na cztery łapy i dziko patrząc nieprzytomnym wzrokiiem biega jak wariatka po całym domu. Albo patrzy w jeden punkt przez godzinę jakby poza nią a tym punktem nie było na świecie nikogo. Dziwne są zwierzęta ale kochane :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych