Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaśnięcie podczas robienia PSI'balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sumi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

                                                                                                    Witam!                                                                                                                                                                                   

 

 Od kilku dni ucze się robić PSI'balle oraz chcę się nauczyć telekinezy, dzisiaj się zelaksowałem położyłem i zacząłem robić psi balla, mój problem jest taki że zasnąłem gdy już go czułem byłem mocno zrelaksowany i spokojny i zasnąłem, wszystko było by dobrze ale jak się obudziłem to się czułem jak bym przebiegł maraton albo jak Goku po walce z Frezzerem ( pozdro dla kumatych) jestem mega zmęczony , kuzyn mi pomógł wstać z łóżka. Więc mam pytanie bo spałem około 3h czy jak spałem to nieświadomie kontynułowałem robienie psi balla ?


  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc mam pytanie bo spałem około 3h czy jak spałem to nieświadomie kontynułowałem robienie psi balla ?

 

Tak, Psi ball wyssał z Ciebie dużo energii, musisz czekać teraz do pełni, aby naładować się energią Księżyca.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 10.05.2015 - 14:53

  • 0



#3

Sumi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Więc mam pytanie bo spałem około 3h czy jak spałem to nieświadomie kontynułowałem robienie psi balla ?

 

Tak, Psi ball wyssał z Ciebie dużo energii, musisz czekać teraz do pełni, aby naładować się energią Księżyca.

 

To dobrze że tak długo wykonywałem psi'balla czy źle i czy przyspieszy to moją naukę telekinezy?


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt nie potrafi telekinezy ani teraz, ani w przeszłości. Dlatego ty też nie będziesz tego umiał. Psi balle są tworem wyobraźni
Zjedz sobie coś to poczujesz się silniejszy.
  • 1



#5

Sumi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie potrafi telekinezy ani teraz, ani w przeszłości. Dlatego ty też nie będziesz tego umiał. Psi balle są tworem wyobraźni
Zjedz sobie coś to poczujesz się silniejszy.

Nie jestem jeszcze dośiwadcony ale czy telekineza jest widziana przez innych (gdy coś podniose to inni też to zobaczą, PS: Nie mam zamiaru czerpać z tego korzyści tylko z ciekawości pytam) ? i czy psi' balla można zobaczyć a jak tak to w jaki sposób


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie podniesiesz, czyli inne osoby tego nie zobaczą. Jeśli ty sam zobaczysz, to będzie złudzenie. Psi balla nie można zobaczyć, bo coś takiego nie istnieje.
  • 0



#7

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

sugestia, połącz kropi, zasnąłeś z jakiegoś powodu, prawdopodobnie... zmęczenia, jeżeli byłeś w niewygodnej pozycji lub miałeś otwarte okno to dodatkowo może powodować nie wyssanie energetyczne (poprzez Psi Balla) a zmęczenie organizmu / wychłodzenie organizmu / skurcz mięśni które interpretujesz tak a nie inaczej, więc może lekka lekcja anatomii by się przydała zanim zaczniesz uczyć się psioniki.

 

Co do telekinezy, jeżeli inni ludzie byli by w stanie to zaobserwować to wcale nie oznacza że wywołałeś to siłą swojego umysłu, istnieje jeszcze coś takiego jak ładunek elektrostatyczny który powoduje zbliżanie się lub oddalanie magnesów, jak włosy "ulatujące" w górę do balonu. Dodatkowo, może chodzić o ruch powietrza na skutek ciepła z dłoni czy nawet lekkie zawirowania powietrza których gołym okiem nie zaobserwujesz, tak że lekka lekcja fizyki też by się przydała. Ostatecznie, to co napisał użytkownik Wszystko, złudzenie optyczne jak w przypadku widzenia Jezusa czy zmarłych, więc lekka lekcja psychologii też by przyniosła pozytywne rezultaty.

 

Podsumowując, trolujesz.

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Sumi
Przed ćwiczeniami, treningami, pływaniem oraz walką nie powinno się jeść ponieważ to co trafiło do żołądka, żołądek musi strawić, więc na wszystkie inne czynności zabraknie energii,  a o nią tu zawsze chodzi, o energię z którą coś można zrobić. 

Zasnąłeś ponieważ położyłeś się a przecież nie jest to pozycja do walki itd, leżenie to pozycja snu oraz odpoczynku.

Powinieneś raczej przyjąć pozycje aktywną, nie relaksu.

 

ps.

Jak chcesz się czegoś na tym forum dowiedzieć powinieneś najpierw przyzwyczaić się do bezinteresownej i interesownej agresji. Tak tutaj jest.


Użytkownik Aidil edytował ten post 11.05.2015 - 06:50

  • 1



#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Agresja niby gdzie? Trzeba się w końcu pogodzić z tym że telekineza nie działa tak jakby niektórzy tego chcieli. Czyli poruszanie to efekt powietrza, elektrostatyki itp. A nie jakiejś siły umysłu czy czegoś w tym stylu.
  • 0



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Agresja niby gdzie? Trzeba się w końcu pogodzić z tym że telekineza nie działa tak jakby niektórzy tego chcieli. Czyli poruszanie to efekt powietrza, elektrostatyki itp. A nie jakiejś siły umysłu czy czegoś w tym stylu.

 

Nie dostrzegasz tego, czyżby aż  tak bardzo stało się to naturalnym zachowaniem na para ...?

 

Masz rację iż telekineza nie działa tak jakbyśmy chcieli, ale tak jest we wszystkich dziedzinach. Trzeba również pamiętać że nie wszyscy stają się od razu wirtuozami, czy mistrzami we wszystkim. 


  • 0



#11

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wirtuozi w tej dziedzinie wykazują wyraźną niechęć do dokumentowania swojej zdolności w obiektywny sposób - stąd dostępne są nam jedynie sztuczki amatorów, którzy pomagają sobie niteczkami, dmuchaniem czy lepkością skóry. Zupełnie odwrotnie niż w innych dziedzinach.


  • 0



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jest we wszystkich dziedzinach tzn. jakich? Bo np. rower działa na takiej zasadzie na jakiej działa a nie dlatego że napędza go energia kosmiczna no chyba że to rower na energię słoneczną. Podobnie jest z telekinezą nikt do tej pory nie dowiódł że to dzięki zdolnościc paranormalym przesuwa przedmioty.
  • 0



#13

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie gadacxie o TK i tych całych 'psi ballach' ( haha ) a ja Was prosze o jeden filmik, który cokolwiek udowadnia. Jeden błagam.


  • 0

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musisz poczekać na Skłodowską w tej dziedzinie. Potrzebna jest aparatura mogąca sfotografować ten rodzaj energii.  


  • -2



#15

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no ale telekinezę można zobaczyć jeśli by istniała prawda ? Jeden filmik proszę. Najlepiej taki z wiatraczkiem pod słoikiem.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych