Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja UFO - 11.04.2015

ufo obserwacje polska swietokrzyskie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

MicLndn.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obserwacja z dnia 11.04.2015

 

Miejsce: Polska, woj. swietokrzyskie

Liczba swiadkow: 4

 

Razem z trzema innymi osobami udalismy sie do zaciemnionej czesci naszej miejscowosci, zeby moc ogladac spadajace gwiazdy.

 

Okolo godziny 22:15 - 22:30 zauwazylismy duzy, metaliczny dysk o srednicy kilku lub kilkudziesieciu kilometrow. Byl olbrzymi i poruszal sie z wielka predkoscia. Ulamek sekundy przed pojawieniem sie obiektu zauwazylismy bardzo jasny blysk na niebie, nastepnie obiekt przelecial nad nami. Po 2-3 sekundach moglismy juz jedynie obserwowac jak obiekt oddala sie w postaci prostego odcinka z czerwonymi oraz bialymi swiatlami.

 

Po tym jak obiekt przelecial nad nami moglismy jeszcze obserwowac ta "swiecaca linie" ze swiatelkami przez kolejne 3-4 sekundy.

Zastanawialismy sie czy przypadkiem od obiektu nie oderwaly sie 1 lub 2 biale swiatla.

 

Obiekt pojawil sie na poludniowym zachodzie i lecial na polnoc. Pokonal "cale" niebo w 6-7 sekund.

 

 

Bardzo prosze o kontakt osoby, ktore tego dnia widzialy cos podejrzanego na  niebie, lub osoby ktore mialy podobne obserwacje.

 

Serdecznie pozdrawiam oraz dzieki za uwage.

 

MKa

 

 

 


  • 0

#2

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obiekt pojawil sie na poludniowym zachodzie i lecial na polnoc. Pokonal "cale" niebo w 6-7 sekund.
 

 

Tylko tak Wam się wydaje. Typowe zagięcie czasoprzestrzeni, często występuje podczas takich spotkań.

Narządy płciowe Was nie bolą? Różne zboczenia mają ufoludki.


  • 0



#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak duża miejscowość?


  • 0



#4

MicLndn.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok 22 tysiace mieszkancow.


nic nas nie boli, nie mowilem ze zostalismy uprowadzeni. To byla tylko a moze i "az" obserwacja ;)


  • 0

#5

plywakov.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem jednym ze świadków tego zdarzenia i ze swojej strony chciałbym tylko dodać, iż pomimo olbrzymich rozmiarów obiekt poruszał się bezdźwięcznie a z boku wyglądał jak wielka tuleja podzielona na świecące sekcje (jakby okna). 


  • 0

#6

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na jakiej podstawie podajecie jego wielkość - kilkadziesiąt kilometrów? Ciężko jest mi sobie wyobrazić aż tak wielki obiekt, który zobaczyły tylko 4 osoby. Te światła biało czerwone trochę przypominają mi samoloty wojskowe i ich oświetlenie nocne. A przy ich dużej prędkości mogło wam się wydawać, że szybko przeleciały przez całe niebo.


  • 0

#7

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, przez tą średnice myślałem, że to fake.

Te światła to pewnie z Enterprise.

 

3346g6v.jpg


  • 0



#8

plywakov.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na jakiej podstawie podajecie jego wielkość - kilkadziesiąt kilometrów? Ciężko jest mi sobie wyobrazić aż tak wielki obiekt, który zobaczyły tylko 4 osoby. Te światła biało czerwone trochę przypominają mi samoloty wojskowe i ich oświetlenie nocne. A przy ich dużej prędkości mogło wam się wydawać, że szybko przeleciały przez całe niebo.

Nie wiem jaka była jego rzeczywista wielkość ponieważ nikt nie posiadał przyrządów pomiarowych-był olbrzymi i poruszał się ze stałą prędkością. Jak zostało wyżej napisane miał kształt dysku a kiedy wyrównał lot wyglądał jak długa oświetlona tuleja.


Przepraszam, przez tą średnice myślałem, że to fake.

Te światła to pewnie z Enterprise.

 

3346g6v.jpg

Tak masz rację,to był Enterprise.


  • 0

#9

bobi7700.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Nie wiem jaka była jego rzeczywista wielkość ponieważ nikt nie posiadał przyrządów pomiarowych-był olbrzymi i poruszał się ze stałą prędkością. Jak zostało wyżej napisane miał kształt dysku a kiedy wyrównał lot wyglądał jak długa oświetlona tuleja.

Skoro nikt nie miał przyrządów pomiarowych, skąd więc wiadomo że poruszał się ze stałą prędkością?


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, obserwacje, polska, swietokrzyskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych