Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dostałem od siostry ciotecznej zdjęcie (psa stojącego na płotku a koło niego coś dziwnego) które zostało zrobione w nocy 24 kwietnia. Chciałbym aby ktoś się temu przyjżał. Jak będą jakieś dodatkowe pytania to pisać. Z góry dzięki.f4d5bac30904bb2bf11e3070b1910307.jpg
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi o to jasne u góry wyglądające jak lampa albo słońce? czy o coś innego bo nie wiem na co patrzeć.


  • 1



#3

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to co znajduje się na prawo od łapy psa.
  • 0

#4

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

0ecrsyojfnbe.jpg

Pewnie oto chodzi, może to wyglądać nawet na dwie twarze jedną dużą i drugą mniejszą pod tą pierwszą.Takie moje wrażenie.

No ale to raczej pareidolia czyli odnajdywanie znajomych kształtów w rzeczach przypadkowych.Gra światła i cienia, nic więcej. :)


Użytkownik StoneR edytował ten post 02.05.2015 - 21:09

  • 0

#5

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też do tego doszliśmy, chciałem się tylko upewnić. Pomimo wszystkich spostrzeżeń chciałbym jeszcze dodać że tam u mojej siostry dzieją się dziwne rzeczy to znaczy psy nagle w domu zaczynają szczekać, i jest osoba która widziała że wieczorami na podwórku można zobaczyć trzy inne postacie. Osobiście kiedyś tam byłem ale niczego szczególnego nie widziałem, co o tym sądzisz ?
  • 0

#6

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może jakieś zwierzaki włażą na podwórko, typu lisy czy koty?


  • 0

#7

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam nie wiem co o tym myśleć. Sądzę że możesz mieć trochę racji. Ale myślę że nie o to tu chodzi.
  • 0

#8

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To jest akurat bardziej niż możliwe. Jeżeli rzecz dzieje się na przedmieściach lub blisko dużych lasów to zwierzyna jak najbardziej tam bywa, tylko moze po prostu nie jest zauważana :D

 

Sam w ostatnim "sezonie" w (mniej więcej) sporych osiedlach dwóch dużych miast spotkałem całkiem sporo zwierzaków (zając razy dwa, lis, ulice ode mnie biegał łoś, kotów już nawet nie zliczę, i jeszcze kilka się znajdzie).


  • 0

#9

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli się dobrze przyjrzeć to pod psem można zobaczyć 3 twarz w "profilu" ludzki mózg jest niesamowity. :)

 

@NTM nie wygląda to na zwierzynę.

 

@Poweloy To jest zdjęcie z zewnątrz czy wewnątrz? Ponieważ wygląda jak robione w środku jakiejś stodoły.


  • 0

#10

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zrobione wewnątrz obory/stodoły.
  • 0

#11

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może to nietoperz ewentualnie jakaś kura.Na prawdę można na tym zdjęciu wszystko zobaczyć, patrząc na to zdjęcie w jednym miejscu za każdy razem widać co róż nowe rzeczy.


  • 0

#12

poweloy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zostało zrobione w takich okolicznościach że siostra będąc w oborze w ciotka wieczorem zrobiły zdjęcie psu który nagle zaczął szczekać i wskoczył na ogrodzenie o wysokości ok 1 metra. Później okazało się że widać dziwne kształty te na prawo od łapy psa. Siostra wyklucza przebywanie tam innych zwierząt niż pies i świnie.
  • 0

#13

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hciałbym jeszcze dodać że tam u mojej siostry dzieją się dziwne rzeczy to znaczy psy nagle w domu zaczynają szczekać

To zdanie to ewidentny dowód, że w tym domu dzieje się coś dziwnego.

:facepalm:


  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem gdzie wy tam twarze widzicie. Tam na prawo od tego psa coś włochatego widać, jakby drugi pies to wygląda.
  • 1



#15

JGK.

    Libertarianin

  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, dziwnie to wygląda. Może to jakieś elementy wyposarzenia stodoły/obory, które tak dziwnie wyszły na zdjęciu? A pies szczekał bo pewnie wywęszył albo usłyszał jakiegoś innego zwierzaka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych