Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Please log in to reply
289 replies to this topic

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wydaje mi sie ze zamin powstanie piktogram to stateczek Szaraczkow czy kogokolwiek jest gdzies niedaleko a oni wysylaja sobie do tej roboty jakies mniejsze pojazdy bezzalogowe.
heh mi sie wydaje ze te rozne wzory sa wskazowka dla nich jak sie poruszac po ziemi bezpiecznie:uwaga szaraczki,Uwaga wylatowo-mozliwe wykrycie nas przez ludzi.A oni tym czasem omijaja sobie te miejsce i leca saie bawic gdzies w innym kierunku :rotfl:
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

MNie teoria UFO już powoli mniej pasuje do kręgów - bardziej podoba mi sie teoria tych "kul energii" nad polami :rotfl:
  • 0



#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też coś takiego oglądałem, ale tam wynajęto specjalistów od tego rzemiosła. Zrobili oni dosyć skomplikowany wzór w 40minut :rotfl: Niezły wynik. Czyli jednej nocy można zrobić piktogram, tak żeby ludzie myśleli, że to robota ufo.


Ja tez ogladalem ten programik na discovery, wyszlo im calkiem przyzwoicie chociaz to byl naprawde bardzo bardzo banalny wzor (podajze dwa okregi i linia), a robili go kilka godzin. Ciekaw jestem jak dlugo trawalyby prace przy zaawansowanych wzorach, gdzie jest duzo krzywizn, symetrie itp.
  • 0



#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dodajmy jeszcze na poprawke jedna rzecz ze prawdziwe piktogramy ktore powstaja w jedna noc w zaledwie chwile to jest to znacznie wieksza ilosc kregow i wzorow.watpie by ktokolwiek zrobil cos takiego w takim szybkim tempie,bez zagniecen,bez sladow,bez zlaman zboza i w dodatku z polem eloktromagnetycznym.dziekuje i pozdrawiam sceptoli. :rotfl:
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak już wspominałem w ubiegłoroczne wakacje w WYlatowie powstał podobno największy piktogram w kształcie koła ...

Powstał gdy wysiadły urządzenia rejestrujace a trwało to ... od 5 do 7 minut !
  • 0



#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wtedy w Wylatowie podobno byli to ludzie z grabkami...
  • 0

#22

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci studenci robili krąg pierwszy raz,więc to chyba logiczne że nie rzucili sie od razu na super skomplikowany wzór.Nabranie wprawy i w razie potrzeby większa ilość ludzi = bardziej skomplikowany piktogram.
  • 0

#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

:rotfl:

jak tak to zbieramy cala mlodzierz polska i zrobimy najwiekszy piktogram na swiecie w zaledwie 5 sekund

:rotfl:
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

buehehehhehehee hahahha :rotfl: Fiker z pelnym szacunkiem ale to co napisales jest ...powiedzmy szczerze niedorzeczne :rotfl: nie rozumiem ludzi ktorzy uwazaja ze mozna podrobic krag ktory bedzie idealnym odzwierciedleniem tego prawdziwego i to w tak szybkim czasie.Przeciez to sie mija z celem.Sa tak widzocne proste roznice pomiedzy prawdziwym piktogramem a falszywka ze chyuba nie trzeba na ten temat wiecej dyskutowac.Ludzie nie spowoduja niesamowitego oddzialywania pola elektromagnetycznego i w dodatku tylko w tym miejscu gdzie jest ten piktogram.Wygniecenie ludzi jest rozpoznawalne a przy prawdziwym piktogramie zdzbla zboza wygladaja tak jak by byly w jednoczesnym czasie przygniecione bez jakiegokolwiek dotyku.Dochodzi do tego jeszcze czas w jakim one powstaja i w wielu przypadkach dziwne blyski,zjawiska i obserwacje dziwnych obiektow jak np. w lodzi jakies 2 moze 3 lata temu latem(o tym mowilo sie w programie "w rozmowach w toku").Sam widzialem to zjawisko bedac w Pabianicach.Moj brat tez to widzial,bedac ze znajomymi Pod Bychlewem w tym samym czasie.W telewizji wypowiadal sie kierowca,ktory widzial to z dosyc bliskiej odleglosci jadac przez wiadukt w lodzi.POwiedzial ze widzial jak kolo wiaduktu odlatywal jakis duzy obiekt i szybko zniknal.Rano byly juz tam tylko piktogramy.Glosno bylo o tym ale sceptycy tacy jak Ty pomijaja takie fakty.szkoda ze tak jest bo mimo tego ze sa wyrazne roznice pomiedzy prawdziwymi kregami a falszywymi wielu ludzi dalej sie upiera i szkaja studentow,cwaniakow i Bog wie kogo jeszcze bo byc moze to oni jednak.Na koniec dodam ze jestem wnerwiony ze w tv usilnie prbuja bagatelizowac kazde zjawisko tego typu ktore sie pojawi.Wszyscy sa fachowcami, kazdy jest najmadrzejszy i wie wszystko, kazdy probuje powtorzyc kregi deskami itp. ale nikt nie bierze pod uwage ze brakuje jeszcze sporo szczegolow ktore odzwierciedlalyby prawdziwe kregi.

Pozdrawiam sceptykow i namawiam do jednej rzeczy.Skoro tak w to nie wierzycie to po co wchodzicie na tego typu strony????? moze boicie sie przyznac sami przed soba ze zaczynacie wierzyc?? zastanowcie sie nad tym.

[ Dodano: 2006-03-04, 12:41 ]
dodam na koniec jeszcze jedna rzecz. Fiker gdybym byl sceptykiem i gdyby powstal blisko mojego domu piktogram i bylaby to wina np. statku i nie byloby swiadkow to tez moglbym sie przyznac ze to ja zrobilem i tlyko po to by oczernic sprawe i sprawic by wiarygodnosc tego zjawiska spadla. Pozdrawiam
  • 0

#25

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego ale piszecie do mnie jak do jakiegoś wielkiego sceptyka,i w dodatku jakbym napisał że wszystkie kręgi są dziełem ludzi....
Przemo zamiast śmiać się bez podstawnie to przemyśl co ja tam napisałem,bo widze że źle to interpretujesz. :rotfl:
Pomyśl masz do pomalowania dużą ściane,powiedzmy 10 metrów na 10 metrów,sam się za to weźmiesz?czy może weźmiesz pomocników ?to teraz kolejne pytanie,czy szybciej zrobi to jedna osoba czy np. 5 ?a teraz trzeba "wypełnić"okrąg w piktogramie,szybciej to zrobi 1 czy 5 osób?o to chodziło w moim poście,i że jest napisane "bardziej skomplikowany piktogram"to nie znaczy że mówie tu o wszystkich piktogramach...
PS.Czy jeżeli widać jakieś dziwne światła nad blokiem do znaczy że ten blok postawili obcy ?
PS2.nie jestem sceptykiem,tylko rozważam zawsze sprawe na wszystkie możliwe sposoby :rotfl:

[ Dodano: 2006-03-04, 13:56 ]
Aha Przemo nie manipuluj moim postem,to zdanie z logiką tyczy się studentów i ich wyboru wzoru do wygniecenia,a ty przekręciłeś moje słowa i śmiejesz się z drugiej części mojego postu że coś tam jest nielogiczne....
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to jak wyjasnisz to ze piktogramy potrafia powstac w kilka sekund, a w okolicy nie widac zywej duszy
  • 0



#27

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak to udowodnisz?a jak już udowodnisz że takie coś miało miejsce czym to wyjaśnisz?
Ps.Ja nie wiem co robi te wszystkie piktogramy od setek lat,wiem tylko że przez ostatnie 20 lat zrobiła się na nie swoista moda,ludzie zaczeli je kopiować ,tworzyć własne wzory,i doszli do naprawde świetnych efektów.

[ Dodano: 2006-03-04, 14:15 ]
Jak nie widać żwyej duszy w okolicy to kto widział że powstały one w kilka sekund hehe...to tak przy okazji.
  • 0

#28

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz niepodwarzalne dowody że jakieś kręgi powstały w około 5 minut?
"Czy Ty naprawdę w to wierzysz?? " nie rozumiem o co ci tu chodzi
Manipulujesz Logika tyczyła się sudentów a nie liczby osób,a ty piszesz że więcej osób wcale nie znaczy szybciej i że to moje logiczne podejscie jest nielogiczne.
Coś powolny ten malarz,hehe.
  • 0

#29

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh faktycznie niepodważalny dowód,i to jeszcze z wylatowa...łał.I to jest post moderatora,dobra ja ide z tego tematu bo tu nie ma dyskusji tylko jest jakaś nagonka na mnie.
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo 5 - 7 minut nie działał monitoring. Poczytaj o temacie w którym zabierasz głos.
O co mi chodzi???

Urządzenia monitorujące przestają działać na 5 minut. Oczywiście studenci je uszkodzili. W tym czasie wpada na pole 300 chłopa, deseczki sznureczki i te sprawy, myk, myk i piktogram gotowy. A nie zadeptali tego wszystkiego, bo potrafią lewitować.

Wcale nie mówię Fiker, że to Twoja teoria. Ta jest MOJEGO AUTORSTWA.

Może tylko trochę podobna do Twojej.

:rotfl:



BUAHAHHAHAHAHAH ... to było świetne wytłumaczenie Przemo ... :brawo: dla Ciebie ! :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych