Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Please log in to reply
289 replies to this topic

#286

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Nie widziłem zadnego znaku w zbożu zrobionego w polu bez tych kolein. Gorzej : środek każdego znaku jest w dystansie nie wiekszym niz 1-2 m od tej koleiny.


Może dlatego,że to jest normalne, że po polach jeżdżą traktory. Przecież ręcznie się takich rzeczy nie robi.

Oczywiście że jeżdżą traktory tylko jak ma się do śmiesznego tekstu.:

W pobliżu nie dostrzeżono wcześniej żadnych śladów ludzkiej obecności. Ktokolwiek był autorem tego dzieła, nie nadepnął nawet na jedno źdźbło znajdujące się na polu.

@$$@$ jak dziewiczość!!Pole zjeżdżone przez traktory ,koleiny po byku . Srodek okręgu zawsze " przypadkiem" wypada tam gdzie mozna przeskoczyć z koleiny po kole traktora!!
  • 0



#287 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No właśnie może się ma to do tekstu, że ingerencja traktorów jest tak naturalna i zwyczajna, że nie było potrzeby jej uwzględniać, więc wzięto tylko pod uwagę ślady butów, jakieś przedmioty, itp. :)
  • 0

#288

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i doczekaliśmy się pierwszego potwierdzenia akademickiego że kręgi zbożowe to coś więcej niż żarty dowcipnisiów.A przynajmniej tych ziemskich.

Oto rezultaty badań z których wynika iż w procesie tworzenia kręgów jest zaangażowane oddziaływanie wielkiego gorąca lub źródła energii na tyle potężnego aby wypalić czubki kłosów.

FIRST SCIENTIFIC PROOF OF BURNING IN CROP CIRCLE PLANTS by Nancy Talbott BLT Research Team Inc. www.bltresearch.com

Najpierw wstęp a potem sam raport,fascynująca lektura.Że zacytuję tylko jeden kwiatek...

The analysis shows the seed-head top is burned. The heat it experienced appears to be localized because the bottom part of the seed-head is normal. The source of the heat is unknown. A logical speculation is that it was involved in the creation of the crop formation. The source was either hot, or there was an energy field around it that induced the seed hulls to burn.


  • 0

#289

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może to trochę durne, ale myślę, że lądował na tym polu jakiś statek kosmiczny. xD
bo skoro mamy miliardy galaktyk, dlaczego nie może być życia pozaziemskiego? te istoty pewnie by były tysiące razy bardziej w przód z technologią, niż my. (np. kule to przykrywka niewidzialności pełnego obiektu)
  • -1

#290

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano



Nie miałam czasu przeczytać na forum czy była już o tym mowa. Dzisiaj dopiero na to przypadkiem natrafiłam. Co myślicie o tych piktogramach z Arecibo? Brzmi dość wiarygodnie ale jednocześnie zastanawia mnie dlaczego nigdy o tym nie słyszałam... a zawsze nadstawiam ucha jak mówią o jakiś niezwykłych zjawiskach i często przesiaduję na forach o tej tematyce.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych