Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upadły Anioł? Demon czy wariat?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, przejdę od razu do sedna sprawy...

 

Dziś rano (jestem w pracy w sklepie całodobowym), przyszedł Facet, którego widzę pierwszy raz w życiu, o imieniu mojego ojca, mówi do mnie, że jest upadłym aniołem, zna szczegóły mojego życia, które są znane tylko nielicznym, gdy dotyka mojej ręki czuję.... Prąd.

 

Z dalszej rozmowy wynikają fakty, przez które nie mogę powstrzymać łez. Dotyczące przeszłości, przyszłości, zdarzeń z przedwczoraj(!!), których świadkiem byłam tylko ja, mój partner i moja mama.

Kazał mi sprawdzić wiadomości za dwie godziny na potwierdzenie jego słów.  

Miał na ręce blizny jakby się "ciął" ale takie szerokie, głębokie, więc pytam skąd to ma... On mówi do mnie, ze to nie są jego blizny tylko mojej siostry, która jest już od dawna na innym świecie. 

Po prostu rozbiło mi to głowę. Bo to jest fakt. Nie chcę tu wymieniać innych takich rzeczy bo nie chcę się uzewnętrzniać, ale ogólnie ze swobodnie płynącej rozmowy wynikło jeszcze kilka innych, bardziej dosłownych, rzeczy na mój temat.

Teraz pytanie: Ja jestem zbyt łatwowierna, może chora psychicznie, czy takie rzeczy się zdarzają?? I teraz będę dosłownie **** pod siebie, aż do daty, którą podał mi jaką wyznacznik mojego dalszego ja. "Jeżeli mnie nie posłuchasz - zginiesz." Z tym, że nie chodziło mu o śmierć fizyczną. Chodziło mu o to, że jeżeli wyjdę z domu podejmę złe decyzję, które wpłyną negatywie na dalszy ciąg mojego życia. Wiem, ze gdy teraz o tym pisze to nie brzmi jakoś wiarygodnie, bo ja po prostu nie umiem opowiadać, ale nie mogę się na niczym skupić teraz i wariuję. 

 

Nie wiem, czy się tym rzeczywiście przejąć? Czy zrobić sobie po pracy drinka i przestać o tym myśleć? 

 

Pozdrawiam.

 

wulgaryzmy.gif

/Connor


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obcy facet którego widzisz pierwszy raz w życiu dotykał twojej ręki?

 

Jeśli to nie jest jakaś ściema. Koleś jest pewnie chory psychicznie.


  • 0



#3

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu położył dłoń na mojej dłoni. Tyle, nic specjalnego. 


  • 0

#4

bobi7700.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie rzeczy po prostu się zdarzają, bo dlaczego by nie? Mama opowiadała mi historię że jej ciotka która urodziła się tuż przed wojną, nie znała swojego ojca, który poległ na froncie,  nie widziała też żadnej z nielicznych na owe czasy fotografii ojca, które przepadły w wyniku działań wojennych. po wojnie po powrocie do rodzimej wioski, ciotka napotkała kiedyś mężczyznę który dopytywał „czyja ona jest” pogawędzili trochę, a potem każde z nich poszło w swoją stronę, w czasie rozmowy mężczyzna kazał pozdrowić jej mamę i powiedział mama mnie dobrze zna, jestem Andrzej,(zbieżność imion z ojcem ciotki) spotkaliśmy się latem u jej kuzynki na wakacjach, pozdrów ją. Ciotka też tak zrobiła opowiedziała o spotkaniu matce, i jedyne co wynikało z przeanalizowania tego spotkania przez ciotkę i jej matkę,  to że ciotka spotkała swojego własnego nieżyjącego ojca, co potwierdziło się w stu procentach, kiedy to po latach ciotka miała okazję w końcu zobaczyć i zatrzymać fotografię swego ojca, odnalezioną i podarowaną jej z pamiątek po jej dalszym stryjostwie. Teoria spiskowa z rzekomo nie żyjącym żołnierzem? Na pewno nie poległy został pochowany i  byli na to świadkowie, takie rzeczy w brew logice po prostu się zdarzają. Proponował bym to potraktować jako dobrą passę, bo w końcu nie każdy z nas otrzyma ostrzeżenie w odpowiednim momencie i podchodząc z dystansem, ale zachowując czujność można by ze wskazówek skorzystać , a jak mówił F. Kiepski  „ są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły”


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciotka spotkała człowieka który znał jej ojca albo słyszał o nim.
  • 0



#6

bobi7700.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciotka spotkała człowieka który znał jej ojca albo słyszał o nim.

Wyobrażasz sobie? I w dodatku wyglądał jak jej ojciec!


  • 0

#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ciotka spotkała człowieka który znał jej ojca albo słyszał o nim.

Wyobrażasz sobie? I w dodatku wyglądał jak jej ojciec!

 

jedyne co wynikało z przeanalizowania tego spotkania przez ciotkę i jej matkę,  to że ciotka spotkała swojego własnego nieżyjącego ojca,co potwierdziło się w stu procentach, kiedy to po latach ciotka miała okazję w końcu zobaczyć i zatrzymać fotografię swego ojca, odnalezioną i podarowaną jej z pamiątek po jej dalszym stryjostwie.

Oznalezienie starej, czarnobiałej fotografii i uznanie, że przedstawia osobę którą widziało się raz, kilka lat przed zobaczeniem owego zdjęcia... Ja rozumiem, że niektórzy maja imponującą pamięc do twarzy ale to już by zakrawało o sawantyzm.

 

 

Co do tematu:

Dwie godziny minęły. Jak tam wiadomości? Coś ciekawego co potwierdziłoby jego słowa? Mówił co konkretnie miało się stać?


  • 1



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bobi, ten wiek w twoim profilu jest prawdziwy?
Ten człowiek był tylko podobny do jej ojca i tyle.
  • 0



#9

bobi7700.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bobi, ten wiek w twoim profilu jest prawdziwy?
Ten człowiek był tylko podobny do jej ojca i tyle.

Skoro więc wszystko wrzucamy do ogólnego wora sceptycyzmu i bredni, jaki więc sens ma zakładanie i opisywanie takich tematów, jak i sam portal? Możemy być do bólu sceptyczni i wszystkie opisane przypadki uznać za bajki, i nazwę portalu z „paranormalne” zmienić na „baśnie braci Grimm”


  • 1

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma taki sens że teraz już wiesz jakie jest wyjaśnienie tej historii. Po za tym takie opowieści że ktoś tam coś widział i teraz nie wie co jest grane zawsze wrzucam do jednego wora.
  • 0



#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu położył dłoń na mojej dłoni. Tyle, nic specjalnego. 

 

Obcy facet kładzie Ci swoja rękę na Twojej i jest to Twoim zdaniem nic?  A od którego momentu uznajesz że obcy przekroczył granicę i jest  już coś?


  • 0



#12

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A nie przyszło ci do głowy ze to jakiś naciągacz który za kilka dni znowu się do ciebie zgłosi w ramach akcji " jak zapobiec nadciągającym wydarzeniom" Poza tym przedstawianie się jako "upadły anioł" nie wróży chyba nic dobrego....A ty spokojnie w sklepie wdajesz się z nim w dyskusje, wsłuchujesz się w jego groźne proroctwa i dajesz gładzic swą dłoń...Cudowne...Na jakim świecie ty żyjesz ? Lepiej strzel  sobie tego drinka i zapomnij o sprawie....A na przyszłość omijaj takich ludzi!


Użytkownik MAHARET edytował ten post 02.05.2015 - 15:42

  • 0

#13

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się taki film gdzie też podszedł facet do babki i chwycił ją za rękę i mówił bardzo szybko o tym co ma się w jej życiu zdarzyć. Nie pamiętam tytułu.............................

 

A tak na serio to nie był to czasem jakiś sąsiad, psychol ?? Który może obserwuje cię, albo zna twoja rodzinę i się zgrywa??


  • 0

#14

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkopuję po czasie... Facet o którym pisałam ma na imię Andrzej.. Kiedyś zginęła mu córka, sam skakał z okna ale mu się nie udało i od tego czasu jest jaki jest. Lekko swirnięty. Jeżeli chodzi o moją przyszłość to jego słowa nie we wszystkim się sprawdziły. Jednak jakiś odsetek tak. Nie jestem jedyną osobą, której z oczu "czytał przeszłość". Myślę że jest po prostu dobrym obserwatorem. Z perspektywy czasu wiem, że siałam panikę. Ot tyle.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych