Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja historia

duchy medium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Teżewe.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Pokrótce : od dziecka "coś" widzę, słyszę i czuję. Często też przed snem przed moimi oczami pojawiają się obrazy, które nie należą do mnie, Mam obecnie 19 lat. wcześniej było ze mną ciężko, gdyż nie radziłam sobie z tym "darem". Dodatkowo zdarza mi się wyczuwać ludzkie emocje( myśli?---> nie mam pojęcia co to) oraz wiem dzień lub kilka dni wcześniej, że coś się stanie. Coś złego.

Od razu zarzekam się, iż byłam u psychologa, psychiatry, miałam robione EKG, tomografię, testy rakowe i nic z tego nie wyszło. Jestem zupełnie zdrowa fizycznie i psychicznie.

Piszę tu, ponieważ szukam osoby, która w jakiś sposób pomogła by mi albo to rozwinąć, albo "zamknąć", gdyż życie na rozdrożu jest troszkę męczące ;) a nie mam pomysłu gdzie mogłabym się z tym zwrócić.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zostałaś wybrana przez Boga. Twój dar to wielka szansa żeby pomagać ludziom.
Jesteś jedyna na świecie posiadająca takie zdolności. Zazdroszczę ci też chciałbym mieć taki dar,moje życie stało by się bardziej kolorowe. Udał bym się do Randiego po milion dolarów. Super życie.
  • 0



#3

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Forum literatury fantasy dwa fora w prawo.
A tak serio, to jesteś kolejną dziewczyną o "wyjątkowych" mocach z tyłka wziętych. I nie wierzę Ci ani trochę. Skoro zrobiono Ci tyle badań, to skany wyników możesz wrzucić tutaj by rozwiać wszelkie wątpliwości, iż wizyty u lekarzy i badania to nie jest tylko dodatek uwierzytelniający Twoją konfabulację.

Użytkownik Urgon edytował ten post 26.04.2015 - 07:22

  • 0



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy widzi i słyszy a nie każdy rozumie co widzi i słyszy wówczas to czego nie rozumie przyjmuje u niego formę "czegoś". 
Poczytaj, poobserwuj wtedy możne to to "coś" przyjmie fizyczną i pospolitą formę. 

Co do badań, jak dotąd nie ma urządzeń i metod badawczych mogących stwierdzić zdolności pozazmysłowe.

Możemy określić u kogoś zwiększony zakres słuchu, bardziej wyrafinowany smak.

Wszystko przyrównuje się do standardu który też jest mistycznym standardem, Ponieważ nikt nie wie co nim jest. I o to pojawiło się pytanie co jest tym uniformem-standardem?

 

Może pokusimy się o określenie standardów bycia normalnym^^,  


  • 1



#5 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe czy jak by w reg. Dodać zapis iz kazde takie doniesienia trzeba potwierdzic skanami opinii ww specjalistow to czy odsetek fejkow zmalal by :)
  • 0

#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy jak by w reg. Dodać zapis iz kazde takie doniesienia trzeba potwierdzic skanami opinii ww specjalistow to czy odsetek fejkow zmalal by :)

 

 

Najlepiej zacząć od końca @@ 
Zacznij od adresów tychże specjalistów.


  • 0



#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

Pokrótce : od dziecka "coś" widzę, słyszę i czuję. Często też przed snem przed moimi oczami pojawiają się obrazy, które nie należą do mnie, Mam obecnie 19 lat. wcześniej było ze mną ciężko, gdyż nie radziłam sobie z tym "darem". Dodatkowo zdarza mi się wyczuwać ludzkie emocje( myśli?---> nie mam pojęcia co to) oraz wiem dzień lub kilka dni wcześniej, że coś się stanie. Coś złego.

Od razu zarzekam się, iż byłam u psychologa, psychiatry, miałam robione EKG, tomografię, testy rakowe i nic z tego nie wyszło. Jestem zupełnie zdrowa fizycznie i psychicznie.

Piszę tu, ponieważ szukam osoby, która w jakiś sposób pomogła by mi albo to rozwinąć, albo "zamknąć", gdyż życie na rozdrożu jest troszkę męczące ;) a nie mam pomysłu gdzie mogłabym się z tym zwrócić.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

I czego od nas oczekujesz? Taką historię może napisać każdy, jest nie poparta niczym oprócz Twoich słów. Ciebie nie znamy, żadnych dowodów na to co piszesz nie ma. Dobrym początkiem będzie jak wrzucisz namiary do specjalistów, skany lub fotografie badań, tak jak napisali moi poprzednicy.


  • 0



#8

nymphet.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja od siebie dodam, że te obrazy przed snem które nie należą do ciebie, to hipnagogi. Każdy je ma i jest to całkowicie normalne. 


Użytkownik nymphet edytował ten post 26.04.2015 - 10:32

  • 1

#9

Teżewe.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też bym pewnie nie wierzyła na Waszym miejscu(przynajmniej niektórych), więc nie mam tego za złe. Skanów wrzucać nie będę, gdyż tak jak ktoś wcześniej napisał " wy nie znacie mnie, a ja nie znam Was", a chcąc nie chcąc jest to część mojego prywatnego życia(wiem, że poleci po tym fala typu" wiedziałem, że to fejk, ściemnia" itp, ale to nic, gdyż nie zamierzam niczego udowadniać.Po prostu chciałam spróbować, gdyż przez ten czas wykorzystałam już wszystkie pomysły ;)

 

Zresztą jak wcześniej pisałam chciałam znaleźć jedną osobę która mogłaby mi pomóc, a nie milion, które potrzebują skanów mojego leczenia i prześwietleń.

 

Jednak jeśli, ma ktoś namiary na taką osobę, która "zna" się na tego typu rzeczach, to bardzo proszę o kontakt do Niej :)

 

Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam


Użytkownik Teżewe edytował ten post 27.04.2015 - 08:23

  • 0

#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda mi na klasyczny przypadek osobowości fantazjującej - od dziecka osoba ma przekonanie że jest niezwykła, bierze wytwory swej wyobraźni za równie ważne jak zdarzenia rzeczywiste, doszukuje się u siebie nietypowych talentów lub sądzi, że te już znane mają jakąś niezwykłą cechę. Zdarza się jej mylić wyobrażenia z rzeczywistością, czego przykładem jest posiadanie wymyślonych przyjaciół w dzieciństwie.


  • 0



#11

DRORVILLE1458.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też bym chciał mieć nadprzyrodzone moce. Uwielbiam fantasy, ale niestety jestem osobą stąpającą twardo po ziemi, realistą w każdym calu i niestety takie rzeczy mi się nie zdarzają. Ja Ci nie mogę, bo nie znam takich osób, ale życzę powodzenia w odnajdywaniu swojej drogi.


  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tomografia czy inne obrazowanie mózgu powinno się robić w czasie kiedy osoba doświadcza jakiś złudzeń i wtedy gdy ich nie ma. Tak się robi w przypadkach schizofrenii. Jednak są to eksperymenty robione rzadko. W przypadku autorki te złudzienia są sporadyczne, więc jeśli akurat nie występują, to badania nic nie wykażą.
  • 0



#13

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nie napiszesz czegoś więcej nikt nie potraktuje tego poważnie, sama pomyśl jakbyś to odebrała, wiedz, że pisze tutaj wiele osób i jesteśmy przyzwyczajeni do różnych wybiegów i sposobów i bez szczegółów twój temat przeleci w natłoku innych fantastycznych pomysłów .


  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po za tym jeden "mający dar" w te czy wewte nie robi wielkiej różnicy. W dodatku wiek też robi swoje, szkoła się kończy, wakacje za niedługo więc chęć na poznawanie nowych ludzi się zaczyna. Jeśli się pisze że kiedyś było z tym ciężko, to znaczy że nie było z tym do końca ok.
Ale szukać można, pełno jest w polsce, widzących, czujących, słyszących etc. Więc kto chce to znajdzie drugiego takiego co będzie mu nawijał o jego wyjątkowości.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.04.2015 - 18:36

  • 0



#15

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście wygląda to jak chęć poznania tej jednej ,rozumiejącej osoby a to brzmi jak zgłoszenie do paranornalnego portalu randkowego którym Paranormalne nie jest.


Użytkownik Padael edytował ten post 27.04.2015 - 18:42

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, medium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych