Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem (sprawa) imigrantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2397 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Problem (sprawa) imigrantów (146 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś ZA przyjęciem imigrantów do Polski?

  1. Głosowano TAK (9 głosów [6.16%])

    Procent z głosów: 6.16%

  2. Głosowano NIE (131 głosów [89.73%])

    Procent z głosów: 89.73%

  3. JEST MI OBOJĘTNE (6 głosów [4.11%])

    Procent z głosów: 4.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem teraz we Francji, w jakiejś małej miejscowości koło granicy Niemiec. Na razie tylko kolację zjedliśmy z "knajpie z kebabami" (ale nie kebab :P ) - bardzo miła obsługa, a z Arabów to jakichś trzech, w tym jeden wyglądał na duchownego, powiedział dobry wieczór i tyle. Tragedii nie ma.

 

Będę jutro w Paryżu to zobaczę jak jest, być może nie tak miło.


  • 0

#17

PlCharles1995UK.
  • Postów: 65
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i to mnie właśnie irytuje, ludzie czytają głupoty w internecie, są manipulowani przez TVN a później bzdury piszą. Ja mieszkam w Belfaście (stolica Irlandii Północnej - 300 tyś osób ponad) i czarnych wielu tutaj nie ma czy ciapaków, na 1000 osób może 5-10 się znajdzie, nie wiem jak jest teraz w Londynie ale nie przesadzajmy, że jest gorzej niż we Francji. W Londynie ucięto żołnierzowi głowę, ale to pojedynczy przypadek, jeśli zamachy to tylko Francja/Szwecja w Europie :)


  • 0

#18

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardziej irytujące jest "ja tu mieszkam i tutaj araba nie widziałem", a już mistrzem jest kolega McNuggat ze swoją hiper krótkowzrocznością typu "Ja znam tylko jednego chłopaka bi, więc gdzie ten problem homo?", albo post wyżej "byłem dziś w knajpce i widziałem 3 arabów, nie ma źle". Nosz kur, to jest najbardziej irytujące właśnie, widzenie tylko własnego czubka i 5m dookoła.

Ja chodzę na treningi, na boisko, do pracy, do biedronki i do lidla i nie widziałem ani jednego araba, ani geja, kurde to chyba faktycznie nie ma problemu.

:facepalm: 


  • 3



#19

PlCharles1995UK.
  • Postów: 65
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale nie mam na myśli tylko zakupów, pracuję w recepcji hotelowej i 95% gości to biali, to samo kiedy chodzę załatwiać sprawy w różne miejsca, nie ma ich po prostu wielu a na skalę całego kraju to może z milion ich będzie, czyli jedna sześćdziesiąta?


  • 0

#20

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale nie mam na myśli tylko zakupów, pracuję w recepcji hotelowej i 95% gości to biali, to samo kiedy chodzę załatwiać sprawy w różne miejsca, nie ma ich po prostu wielu a na skalę całego kraju to może z milion ich będzie, czyli jedna sześćdziesiąta?

Według danych ze stycznia, samych tylko Islamistów w UK było 5% populacji i był to ten sam procent społeczeństwa co u Szwedów.

 

Dwukrotny wzrost liczby dzieci muzułmańskich w Wielkiej Brytanii

 

"Co 12. uczeń w szkołach w Anglii i Walii jest muzułmaninem. Liczba wyznawców tej religii w UK, w ciągu ostatnich lat wzrosła o 1,1 mln.

Struktura imigracyjna muzułmanów cechuje się wyjątkowo niskim wiekiem. Dlatego eksperci przewidują, że siła jej oddziaływania będzie rosnąć w najbliższym czasie."
 

Powyższy cytat wskazuje, że w UK może być coraz gorzej, bo co teraz zrobić z tymi młodymi? Deportować ich? Tym bardziej, że:

"Co ciekawe, na drugim biegunie jest informacja, że aż trzy czwarte dorosłych muzułmanów mieszkających w UK, identyfikuje się jako Brytyjczycy."

To też na pewno zaniża faktyczną liczbę muzułmanów w UK.
 

nie ma ich po prostu wielu a na skalę całego kraju to może z milion ich będzie, czyli jedna sześćdziesiąta?

"W spisie powszechnym z 2011 roku muzułmanami określiło się 2,7 mln osób mieszkających w Anglii i Walii i 81 tysięcy w Szkocji i Irlandii Północnej."

liczebno%C5%9B%C4%87-muzlmanow.jpg
Jak widać w 2010r Wielka Brytania była na trzecim miejscu pod względem Muzułmanów.

Nie mogę znaleźć żadnych liczbowych wyników w roku obecnym, ale stawiam, że jest gorzej niż lepiej. Jeszcze ciekawą mapkę znalazłem z przestępstwami na tle rasowym, co prawda dość starą, ale Uk przoduje z GIGANTYCZNĄ przewagą.
 


  • 0



#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To też na pewno zaniża faktyczną liczbę muzułmanów w UK.

A pozostali w spisie powszechnym wpisują w rubrykę "narodowość" Muzułmanin? Ci się chyba myli poczucie narodowe i religia.


  • 0



#22

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel. Spis jest robiony od czasu do czasu. więc nie znajdziesz danych za ten rok. Są w nim rubryki dotyczące religii i narodowości. tak że bycie brytyjczykiem nie wyklucza bycia muzułmaninem. 


  • 0



#23

PlCharles1995UK.
  • Postów: 65
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie zapomnijcie odjąć z tych statystyk setek tysięcy muzułmanów którzy fanatykami nie są :)


Użytkownik PlCharles1995UK edytował ten post 06.08.2015 - 16:02

  • 0

#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zapomnijcie odjąć z tych statystyk setek tysięcy muzułmanów którzy fanatykami nie są :)

Tyle tylko, że Ty nie pisałeś o fanatykach, a o imigrantach w ogóle, twierdząc że w UK nie ma z nimi problemu. Jak widać statystyki pokazują, że problem jest, co prawda nie tak duży jak np w Niemczech, ale i tak jest źle i wygląda, że może być gorzej, bo to młode pokolenie Muzułmanów.


  • 0



#25 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Na youtube można spokojnie znaleźć wiele materiałów co imigranci robią w UK. Ich marsz pokoju opierał się na wykrzykiwaniu "f*ck UK, f*ck UK police", jedna z mieszkanek tego miasta, która robiła o tym materiał dowiedziała się, że jest "nieodpowiednio ubrana" bo przecież kobiety powinny od stóp do głów chodzić zakryte.Co jest we Francji? Szwecji, Danii. O Niemcach nie wspominam nawet. 

 

Nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin.

 

Od muzułmanina do fanatyka nie daleka droga. Oni są RELIGIJNI a religia nakazuje ekspansję i walkę z wszystkimi innymi wyznaniami. Sami sobie odpowiedzcie czy wszyscy są źli czy nie. Ja uważam, że lepiej nie ryzykować i czas na zmobilizowanie naszych przyjaciół z bliskiego wschodu do przystosowania się do Europy a nie pozwalania aby oni Europę przystosowywali do siebie.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 06.08.2015 - 20:41

  • 1

#26

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin.

Nie zgodzę się z tym. Irlandzka Armia Republikańska czy ETA to nie muzułmanie.


  • 2



#27

mysza200sx.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elin Krantz też broniła imigrantów - na zdrowie jej to nie wyszło...


  • 0

#28

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@mysza200sx

 

Możesz rozwinąć myśl?

To ma być groźba, ostrzeżenie, że czy wstęp do szerszej refleksji, której nie zamieściłeś z powodu braku czasu?


Użytkownik pishor edytował ten post 07.08.2015 - 18:00

  • 0



#29

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel. Spis jest robiony od czasu do czasu. więc nie znajdziesz danych za ten rok. Są w nim rubryki dotyczące religii i narodowości. tak że bycie brytyjczykiem nie wyklucza bycia muzułmaninem. 

 

 @NTM Dałeś mi minusa za tego posta. Uważasz że napisałem nieprawdę? Twoim zdaniem Brytyjczyk nie może być muzułmaninem ?  Czy może znowu walisz minusami na oślep.

 

@PlCharles1995UK

 

Ale nie mam na myśli tylko zakupów, pracuję w recepcji hotelowej i 95% gości to biali, to samo kiedy chodzę załatwiać sprawy w różne miejsca, nie ma ich po prostu wielu a na skalę całego kraju to może z milion ich będzie, czyli jedna sześćdziesiąta?

 Ja mieszkam w  Lewisham dokładniej Forest Hill. (dzielnica Londynu) Tutaj mix jest niesamowity. Ale muzułmanie wyróżniają się na ulicy. Właściwie to muzułmanki, ze względu na strój. Co do facetów nie ma znaczenia: czarny, biały, żółty. Islam to nie rasa. Nie wszyscy muzułmanie, mężczyźni, noszą brody. Nie wszyscy ubierają się w kiecki, czy też noszą turbany czy takie tam. Zazwyczaj ubierają się normalnie (jak dla nas) W przeciwieństwie do kobiet, które noszą się zgodnie z wykładnią religii propagowaną przez duchowych przywódców. Nawiasem mówiąc mam jakieś czterdzieści minut autobusem do miejsca gdzie zdekapitowano brytyjskiego żołnierza. i troszkę dalej do Tower Hamlets gdzie połowa mieszkańców to muzułmanie, którzy tworzą nawet patrole pilnujące praw szariatu.

http://natemat.pl/82...error-w-europie


Użytkownik pan juzek edytował ten post 08.08.2015 - 18:47

  • 2



#30

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@juzek:

@NTM Dałeś mi minusa za tego posta. Uważasz że napisałem nieprawdę? Twoim zdaniem Brytyjczyk nie może być muzułmaninem ?  Czy może znowu walisz minusami na oślep.

 

Widzę że nie bardzo zrozumiałeś stwierdzenie "nie rozmawiam z tobą", względnie zrozumiałeś, ale w swoim zakochaniu we mnie nie chcesz się z nim pogodzić. Minusa dostałeś (jak 9/10 minusów) za nieumiejętność operowania językiem ojczystym ("Brytyjczyk" i pochodne piszemy wielką literą). Mam nadzieję, że tym razem załapałeś, bo na kolejną odpowiedź na którąś twoją głupotkę nie masz co liczyć.

 

Do przyczyn ignorowania twoich wypocin dokładam twoją cechę skarżypyty rodem z przedszkola, co najpierw sam szturcha, ale jak mu się odda to leci z płaczem do pani naskarżyć... skądinąd to zabawne, że czterdziestoletni facet podnieca się cyferką na forum i plusikami.

 

@Lupus28:

Nie zgodzę się z tym. Irlandzka Armia Republikańska czy ETA to nie muzułmanie.

Gdzieś widziałem szacunki, że zachodnioeuropejscy terroryści z lewicy radykalnej (w rodzaju RAF etc.), dokonali w okresie od 1945 roku do teraz więcej zamachów i były one bardziej "bolesne" od tych kilku muzułmańskich z ostatnich lat. Nie weryfikowałem, bo mi si nie chciało, a taką IRA to miałbym trudnośc z przyporzadkowaniem do lewicy lub prawicy (niby nacjonaliści, ale republikanie walczący z monarchią... hm.).


Użytkownik NTM edytował ten post 08.08.2015 - 19:23

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych